За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 601
  • 20 735
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 5 820
Здравейте. Тази година ми е мното шантава. Сгодих се, след това имах здравословни проблеми и тъкмо малко се успокоиха нещата и чаках лятото и морето с нетърпение и се оказах бременна. Даже не знам как е станало, покрай здравословните ми проблеми изобщо не сме били активни, ама божа работа. Имаме тепърва да си подреждаме малко живота. Ще се местим, ще си търсим апартамент, сега не работя, няма да има баби и дядовци да помагат на първо време и реших, че не е добър момент. Взехме решение да прекъснем бременността, но аз взех да се колебая. Ами ако след аборт нещо се обърка, то пък кога ли ще е добър момент и ей такива мисли. Имам много малко време да реша и ми е много трудно, а на близките не съм казвала по обясними причини. Та затова мисля 24/7...

   Дано не съм закъсняла с отговора. Ако нямате възможност да го гледате, тогава направете аборт. Но за Бога, вие сте сгодени и сигурно сте планирали да имате дете по-нататък. Еее, малко е подранило бебчето. Моят съвет е да не правите аборт. Може да настъпят усложнения и повече да не можете да имате деца. А емоционалният срив е пълен и много трудно ще се възстановите от този срив. Имам една братовчедка и направи аборт по нейно желание. В момента има оскъден цикъл. Не се знае дали ще може да забременее.

# 1 366
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
След тежкия период си пожелавам положението да се задържи спокойно, за са мога за няколко дни да попътувам из Франция.
Намислила съм си маршрут Метц, Нанси, Страсбург и околните малки селца. 🚗
 
  Извинявай, че се намесвам, но ще си позволя да препоръчам едно прекрасно селце по винения път в Елзас- Riquewihr.  Ако сте с деца наблизо има много забавен парк със свободно разхождащи се макаци. Оберне, Колмар и Страсбург са задължителни, а Нанси мен лично никак не ме впечатли. Simple Smile

# 1 367
  • Мнения: 2 199
След тежкия период си пожелавам положението да се задържи спокойно, за са мога за няколко дни да попътувам из Франция.
Намислила съм си маршрут Метц, Нанси, Страсбург и околните малки селца. 🚗
  Извинявай, че се намесвам, но ще си позволя да препоръчам едно прекрасно селце по винения път в Елзас- Riquewihr.  Ако сте с деца наблизо има много забавен парк със свободно разхождащи се макаци. Оберне, Колмар и Страсбург са задължителни, а Нанси мен лично никак не ме впечатли. Simple Smile
Без деца сме, ще погледна местата, още сега 😍. Колмар е прекрасен била съм два пъти.

# 1 368
  • София
  • Мнения: 3 951
Хм... всъщност за доста неща си мисля постоянно, редувам ги в последните седмици - за здравословен проблем, който ми дойде от нищото, за работата ми, която се колебая дали да напусна, за раздялата, която ми дойде и тя на главата... отделно трябва да взема решение дали да продължа с нещо, което от години мъча заради определени хора, или да го прекратя, за да спра да се мъча аз...

# 1 369
  • Мнения: 579
Мисля си за това как преди 10-на години по това време бях отчаяна, че не бях приета в желаната гимназия нито на първо, нито на второ класиране. Записах се в тази  гимназия, в която ме бяха приели на второ класиране, но с ред крокодилски сълзи, а дори и идея си нямах, че 5 години по-късно ще реша да кандидатствам с първия език от профила ми. Към днешна дата съм щастливо дипломирана студентка, мислеща за магистратура отново в тази област. Човек не осъзнава какво печели, когато губи нещо, та затова си мисля.

P.S. Всички тези мисли са породени от седмокласната тема и тръпнещите в очакване майки.

# 1 370
  • Мнения: 4 941
Аз мисля за работа, работа и пак работа!!! Не ми се стои на моята работа, а и стават едни тъпотии там...Чудя се дали да не напусна сега и да търся работа като учител. Не че сега пак не гледам обяви...Но пък ако никъде не ме вземат, оставам без работа. В голяма дилема съм и не знам как да постъпя. Знам ли, че имам осигурена работа, веднага напускам сегашната.

# 1 371
  • Мнения: 1 756
Тинити, ти от доста време ѝ се каниш на учителската професия. Аз бих те посъветвала да си харесаш училища и лично да си занесеш документи за кандидатстване. По този начин завяваш една по-сериозна кандидатура, а и ще е на места, които ти искаш.
Не оставяй без работа преди да си си намерила нова. Стискам палци Hug
Мисля си за предстоящото ми раждане и не знам защо, но не изпитвам страх, а нетърпение.

# 1 372
  • Мнения: 456
Започнах взаимоотношения с една жена и по цял ден само за нея мисля. И преди съм бил влюбен, но този път ме е страх да не я изпусна, много свестно момиче. Заслужава да бъде обичана. Достоен ли съм да даря тази жена с моето сърце и всичко хубаво, което то носи?

# 1 373
  • Мнения: 30 802
Зарежи ти това със сърцето. Важното е, че ще й дариш много мръсно пране, да търка на ръка, а това само ще събуди у нея любов и дива страст.

Някакви промоции в Кауфланд ли имаше?

# 1 374
  • Мнения: 456
Зарежи ти това със сърцето. Важното е, че ще й дариш много мръсно пране, да търка на ръка, а това само ще събуди у нея любов и дива страст.

Някакви промоции в Кауфланд ли имаше?

галеристка, банкерка, адвокатка.

# 1 375
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 318
Аз мисля за работа, работа и пак работа!!! Не ми се стои на моята работа, а и стават едни тъпотии там...Чудя се дали да не напусна сега и да търся работа като учител. Не че сега пак не гледам обяви...Но пък ако никъде не ме вземат, оставам без работа. В голяма дилема съм и не знам как да постъпя. Знам ли, че имам осигурена работа, веднага напускам сегашната.

Тинити ,и аз съм на вълна само работа и работа,даже се чудя дали да не се хвана някъде в почивните дни на 4 часа ,да си помогна ,че все се зануляваме към края на месеца Confounded  Как спестяват другите хора,да имат депозити с хиляди лв по банките и да не разчитат на едната заплатка ,ума не ми го побира ...Ако аз или ММ останем без доход само 1 месец и сме загинали геройски ,направо не ми се мисли ,толкова е трудно с тези разходи и отделно докато изплатим тази ипотека  още 5г  ще ми побелее нацяло косата,сега е 1/2 ..Disappointed

# 1 376
  • Мнения: 280

Мисля си за предстоящото ми раждане и не знам защо, но не изпитвам страх, а нетърпение.

И аз мисля за същото по цял ден,обаче страхът при мен надделява над нетърпението

# 1 377
  • Мнения: 4 941
Тинити, ти от доста време ѝ се каниш на учителската професия. Аз бих те посъветвала да си харесаш училища и лично да си занесеш документи за кандидатстване. По този начин завяваш една по-сериозна кандидатура, а и ще е на места, които ти искаш.
Не оставяй без работа преди да си си намерила нова. Стискам палци Hug
Мисля си за предстоящото ми раждане и не знам защо, но не изпитвам страх, а нетърпение.
Тепърва започват да се пускат свободни места. До момента няма, иначе да съм започнала някъде. Всеки ден следя сайта на РУО. Навсякъде се кандидатства на място доколкото знам. 😉

# 1 378
  • Мнения: 2 760
За бъдещето на дъщеря ми мисля. Сега чакам пред залата да я запиша в избраната от нея гимназия и хем се радвам, хем ми е мъчно. Порасна пилето ми, разперва криле.

# 1 379
  • Мнения: 6 381

Мисля си за предстоящото ми раждане и не знам защо, но не изпитвам страх, а нетърпение.

И аз мисля за същото по цял ден,обаче страхът при мен надделява над нетърпението

Страхът е гадно нещо, измисли как да го изгониш. Стискам палци и на двете ви! Grinning

Започнах взаимоотношения с една жена и по цял ден само за нея мисля. И преди съм бил влюбен, но този път ме е страх да не я изпусна, много свестно момиче. Заслужава да бъде обичана. Достоен ли съм да даря тази жена с моето сърце и всичко хубаво, което то носи?

Ти малко - хвалиш и нея, и себе си ... Joy Не казвам, че не е вярно, просто малко странно е написано. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт