За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 387
  • 20 717
  •   2
Отговори
# 2 505
  • Мнения: 35 104
И аз мисля, че щом не искаш и не си готова, не е сега времето.
Моя приятелка беше бременна и само повтаряше как не ѝ се захваща пак с това да има дете. Ама това почти на всяка среща като я видех. В петия месец загуби детето. За това, трябва да си готова , да го искаш, за да му се насладиш.

# 2 506
  • Мнения: 7 895
Мисля си какво ми е сбъркано.

# 2 507
  • Мнения: 576
Мисля си какво ми е сбъркано.

Нищо не ти е сбъркано.
Наред си си,един ден ще разбереш къде грешиш.

# 2 508
  • Мнения: 4 940
Мисля си какво ми е сбъркано.
То целия свят се е сбъркал...
Какво се случва при теб?
Мисля си кога ще се прибера да видя родителите си.

# 2 509
  • Мнения: 9 152
Мисля си колко героична е сестра ми.

# 2 510
  • Мнения: 35 104
Мисля си как не разбирам нуждите на детето ми. Изисквам толкова много от него, а сякаш не давам достатъчно от себе си.
Сега ми е адски гузно, защото детето беше изплашено явно от нещо и не искаше да заспи. Дори не предположих, че може да иска да го гушна. Той не е гушлив. Стояхме така 40 Мин... Много лоша майка съм. Все едно не познавам детето си.
Мисля си как мина година и половина и сякаш съм я пропиляла и не съм му дала достатъчно за това време.

# 2 511
  • софия
  • Мнения: 284
ЗА почивка в Турция.

# 2 512
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
За почивка, но за съжаление няма как да ми се случи преди Великден. Мисля си и как да организирам летните почивки.

# 2 513
  • France
  • Мнения: 12 453
Мисля си за поредната масова истерия, която е завладяла България и как И интелигентни хора се подават.

# 2 514
  • Мнения: 1 206
Мисля си как не разбирам нуждите на детето ми. Изисквам толкова много от него, а сякаш не давам достатъчно от себе си.
Сега ми е адски гузно, защото детето беше изплашено явно от нещо и не искаше да заспи. Дори не предположих, че може да иска да го гушна. Той не е гушлив. Стояхме така 40 Мин... Много лоша майка съм. Все едно не познавам детето си.
Мисля си как мина година и половина и сякаш съм я пропиляла и не съм му дала достатъчно за това време.
децата прощават и бързо забравят. Не си вменявай вина и не се самоизмъчвай излишно; стига му да знае, че го обичаш.

# 2 515
  • Мнения: 7 895
Мисля си какво ми е сбъркано.
То целия свят се е сбъркал...
Какво се случва при теб?
Мисля си кога ще се прибера да видя родителите си.
Нищо особено не се случва. Имам всичко, което искам, но се подавам на съмнения и страхове. Не успявам да се почувствам напълно щастлива с това, което имам. Все се чувствам така, сякаш не го заслужавам и всеки миг ще го изгубя.
Пълна тъпотия. Явно в този живот така и ще си откарам с неоправдано ниско самочувствие и идиотски комплекси.

# 2 516
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Пийкок, какви са тези черни мисли! В тази възраст децата са непредсказуеми, един ден едно, на другия обратното! Детето трябва да знае и усеща, че мама винаги ще го обича и пази. Ежедневните случки не бива да те разстройват, няма как винаги да познаваш какво му е. С времето ще се научиш и пак ще имаш моменти, когато ще се чудиш как да постъпиш. Не съжалявай, животът е кратък, живей го и се наслаждавай на момента маскимално! Нямаш идея как ще ти липвсат тези цели дни заедно с детето като тръгнеш на работа!

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 08:44 от Сиренце

# 2 517
  • Мнения: 35 104
Точно защото осъзнавам как ще ми липсват тези дни имам чувството, че съм пропиляла дните си до сега. А съм била с него постоянно. Много малко време съм го отавяла при баба и дядо.

# 2 518
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Еее, пропиляла, имаш вече едно голямо и добре гледано момченце! Недей да говориш така! Ще ти липсват, но той расте, след няколко години даже ще си търси среда и деца, и ще му е скучно само с теб, така че сега са вашите ежедневни моменти заедно.
От време на време баба и дядо не вредят, тъкмо ти си почиваш, те му се радват, а детето се разнообразява. Даже всеки ден за час-два е ок, стига на вашите да им се занимава.

# 2 519
  • Мнения: 30 802
Мисля си как наоколо нямам добри опции някой да занимава децата гъвкаво. Последният опит показа уравнението "2 часа шофиране за 4 часа занимания на детето". Докато го оставиш, става време пак да го взимаш...и целият ден ти пропада, а накрая детето се връща пренавито. Еми не е оферта...

Общи условия

Активация на акаунт