За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 864
  • 20 717
  •   2
Отговори
# 7 515
  • Мнения: 2 142
И ние сме така с парите. Всичко е безумно скъпо.

# 7 516
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Днес разбрах, че в Испания децата на 15 нямат педиатър, а ОПЛ. С ваксини ще се занимавам тези дни, а си мисля как хич не ми се търчи напред- назад.

# 7 517
  • Мнения: 4 940
Мисля си, че имам още месец до термин, а вече ми е много тежко. От друга страна нямам търпение да гушна бебчо, но трябва още да потърпя. Постоянно си казвам, дано всичко е наред и си мисля само за деня на нашата среща. Heart

# 7 518
  • Мнения: 35 106
Мисля си колко ощетявам детето от присъствието си . Сега основно баща му го гледа. Не излизам с тях, защото ми е тежко и горещо. А детето почти всеки ден казва "Искам мама дойде с нас". Искрено се надяам, когато родя да можем да илизаме скоро заедно.

# 7 519
  • Мнения: 6 374
Ох, на двете бременни пожелавам късмет. И ви стискам палци. Grinning
Аз пък си мисля как не обичам да е чак такава жега. Не ми се излиза от вкъщи. Хем искам като съм на морето да ми е топло, хем ... сега пък искам да съм на планина. Grinning Немам угода. Grinning

# 7 520
  • Мнения: 2 303
Мисля си, че времето се побърка.
До преди два дни сутрин излизах със сако, а днес в 6:30 не се дишаше......то пък какво ли е нормално тази година. Още не мога да се зарадвам, че е лято.
Мисля си и за свеки в хосписа, която не съм виждала от февруари. Кога ли ще я видим с тоя вирус?
Мисля си и как се промениха хората-навъсени, отчуждени и изнервени.
Ами, мисля,мисля .......наздраве Grinning налях си един джин с тоник

# 7 521
  • София
  • Мнения: 2 228
Наздраве.

Мисля си толкова много неща, че искам да не мисля. Ама не става.

Мисля си кога ли ще видя родителите си. Не смея.

Мисля си, че наред с другите проблеми, петте килограма за сваляне са станали осем.. ужас.

# 7 522
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мисля си за промените във фирмата и как всички за изнервени от реорганизациите, как работата стана толкова много, че е чак непосилна. Екипите се смаляват, а работата е все със същия обем. Мисля си, и че няма случайни неща и може би всички тези промени, амбициите на новите мениджъри и напрежението ще ме научат на нещо, което не разбирам сега. И се самонавивам, че не бива да мрънкам, а да гледам случващото се като възможност за вътрешна промяна. Мисля си ....

# 7 523
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
И аз си мисля подобни неща - положението при нас е същото, в комбинация с нов мениджър, незапознат с нашата работа, но с много претенции, амбиции и идеи, които ни спъват постоянно, но големите шефове смятат, че е по-добре за фирмата. А ние реално се чудим на колко да се разкъсаме.
Мисля, че ще става все по-зле и скоро ще си търся нова работа. Лошото е, че съм отскоро в сферата, бързо се издигнах и на ново място ще трябва да започвам отначало.

# 7 524
  • Мнения: 2 303
Странно, но и при нас е така. Работата се увеличава , но щата си  остава същият.
А шефовете изискват да си свършим работата със същото качество, както преди......а обема е двоен. Другия месец предстои да стартира и още един нов проект, тоест още работа, а допълнителни хора няма да се назначават.
Ще трябва да се справяме, ама не колкото можем, а качествено ......чудно ми е как по точно го виждат това. Оправданията са , че е криза и няма приходи...... Та мисля си как вечер се прибирам доста уморена, хапвам и лягам.
А от другия месец сигурно няма да имам сили и да се добера да масата, а направо в леглото Confused

# 7 525
  • Мнения: X
Работата се увеличава , но щата си  остава същият.
А шефовете изискват да си свършим работата със същото качество, както преди......а обема е двоен.
Сега, ако кажеш, че заплащането НЕ е двойно, значи работата е съвсем "бизнесмен по български".

# 7 526
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Беше ми се мярнало някъде, че покрай кризата, икономистите стигнали до извода, че икономиката може да работи спокойно и с 40% по-малко работници. Хиляди работодатели са стигнали до заключението, че работата така и така върви с по-малко персонал, същевременно този персонал няма много опции за смяна на работното място поради липсата на работни места и само гледаш как бай Ганьо, българинът, яко експлоатира служителите си, защото "няма къде да бягат".
При нас работата не е намаляла, но ни спряха бонусите. Говори се, че може да не ни ги дават до края на годината. Направо не ми се смята с колко пари съм назад.

# 7 527
  • Мнения: 2 303
Работата се увеличава , но щата си  остава същият.
А шефовете изискват да си свършим работата със същото качество, както преди......а обема е двоен.
Сега, ако кажеш, че заплащането НЕ е двойно, значи работата е съвсем "бизнесмен по български".
Ха-ха-ха, ама как двойно, същото си е и бонуси не знам дали ще има.

# 7 528
  • Мнения: X
Вярвам ти. Въпросът ми беше реторичен.

# 7 529
  • Мнения: 1 286
Мисля си за ония представители на населението, които решават, че ще вдигнат купонче в нечие дворче до малките часове и ще си правят шумно кефа без да мислят изобщо как наоколо има хора с малки деца и че има едно животно, наречено обществен ред, който трябва да се спазва. Изобщо, има правила и наредби, които трябва да се спазват. Задължително купончето е придружено от обилна чалгичка, алкохол, селски викове и подсвирквания и пищене на деца. Наистина не разбирам тази уродлива част от манталитета ни.
Не разбирам и как в радиус от няколки метра има десетки съседи и вероятно само аз съм звъннала на полицията. Цял ден съм дундуркала бебе с доста кофти колики, което скоро ще е будно и искам просто да ги смачкам, защото в момента ми отнемат от ценния сън. Такава повсеместна, воинстваща селения ни е завладяла.
Идиоти, сър.

Общи условия

Активация на акаунт