За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 727
  • 20 738
  •   3
Отговори
# 10 215
  • Мнения: 18 526
Аз съм доволно търпелива, що се отнася до отношения. Много време си трая и се обяснявам с добро. Стигне ли се до лошо, обикновено е "на сбогуване" при мен поне. Близките си хора, с които продължавам да общувам, някои неща съм си ги вадила като изводи, но не съм им ги казвала. Промяна от тяхна страна не би имало, а не ми се влиза в разправии.

# 10 216
  • Мнения: 4 737
Попаднаха ми думите на Дънов, че не можеш да мислиш за някого, ако и той не мисли за теб. Бях ги забравила.
Чудя се дали това е вярно, наистина ли мислите ни срещат отклик у другия.
Понякога ми се е случвало да мисля няколко дни за нещо и да го получа под някаква форма и в действителност.
Не е вярно!Но би било много хубаво!

# 10 217
  • Мнения: 15 311
Еее, каква категоричност. Ами не си права!!! Ако някой мисли за теб и на теб се предава, зависи колко си сензитивен и каква кармична връзка имате. Мисъл, усещане, чупене на посуда, разливане, разсипване, сън. Нищо не е случайно.

# 10 218
  • Мнения: 18 497
Simple Smile Често мисля за Киану Рийвс, той за мен - едва ли. Но все пак ми давате надежда.

# 10 219
  • Мнения: 15 311
Тъй, де, надеждата крепи човека. Вероятността актьор, който не подозира за съществуването ти, да мисли за теб, клони към нула до безкрайност под нулата, но това е за размисъл в едни други шеговити теми. Sunglasses

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 17:35 от Джаста Праста

# 10 220
  • Мнения: 4 381
Всъщност, вероятността Киану да си мисли за ЕммаТ клони повече към положително число, защото е много вероятно да му минават мисли за тези, които си мислят за него, а тя е част от тях Simple Smile

# 10 221
  • Мнения: 5 262
Аз се надявам този ужасен Кеану да не си мисли за мен , за да не ми се налага да мисля за него . Ужасен ми се вижда особено в едни филми гледах напоследък където играе нещо , което не му отива и то беше някакъв убиец. Целият филм само стреляне . По-зле от ел. игра.

# 10 222
  • Мнения: 4 381
Bella ciao, той вече си мисли за теб, защото, докато напишеш коментара си, ти мислеше за него Simple Smile

# 10 223
  • Португалия
  • Мнения: 3 944
с опита се научават доста неща- и да си премълчиш, и да реагираш навреме; и да премисляш, и да „скочиш“ в битка...
опознаването на Себе си е това,което всъщност е важно
ако човекът е открит, непринуден,без поза в отношенията, ако има изградени принципи и ценности,не виждам как ще сгреши , че и да каже „немислими“ неща!

за себе си знам със сигурност-от няколко години не съм толкова импулсивна в изказа, можи би остарявам
със сигурност,случи ли се да реагирам на момента, не съм съжалявала за нито една дума,макар да премислям надълго и нашироко после

# 10 224
  • Мнения: 3 732
ако човекът е открит, непринуден,без поза в отношенията, ако има изградени принципи и ценности,не виждам как ще сгреши , че и да каже „немислими“ неща!
Такава съм и добре познавам себе си. Това което казах го мисля наистина, но не предвидих неговата реакция.

Не става дума за обида. Не обиждам никого, дори и в яда си.



За мисленето:
Понякога си мисля за въпросния. Появява се дребен детайл свързан с него.
Понякога си имам лични проблеми, но не говоря за тях в работата. Мълча и слушам разговорите на колегите. Или говорят за подобен проблем и решаването му или споделят нещо лично което ми отговаря на въпроса без да съм го задала.

# 10 225
  • Мнения: 2 522
Мисля си как понякога в стремежа си да помогнеш на някого можеш да му нанесеш по-голяма вреда.

# 10 226
  • Мнения: 7 033
Simple Smile Често мисля за Киану Рийвс, той за мен - едва ли. Но все пак ми давате надежда.

LaughingLaughingLaughing
Това ми хареса. И аз много често мисля за Брайън Джонсън, ма той си трайка нещо...
П.П. Извинявам се много за офтопика.

# 10 227
  • Мнения: 4 737
Мисля си как да преодолея една  фамилно обременена вродена и придобита тревожност и overthinking и да си живея вече  живота ,д***а 🙄
На 40 станах тази година на едно и също място тъпча в това отношение от 15 годишна 😔
На съм някоя забита шматка ,като цяло обаче се появяват кракове под повърхността ....от време на време и ми пречат,не се чувствам пълноценна и на 100%

# 10 228
  • Мнения: 14 623
Цитат
И аз много често мисля за Брайън Джонсън, ма той си трайка нещо...
Почвам и аз да мисля за него.Покрай тази пандемия съм търпеливо ''на изчакване''.Направиха албум,говори се за турне...някога.Хайде пак в София да се видим,да пеем заедно,ще правим мексикански вълни и т.н.!:wink:

# 10 229
  • София
  • Мнения: 2 228
Мисля си как един супер малък (непредвиден) ремонт ни излезе през носа. Голям стрес и разходи.

Общи условия

Активация на акаунт