За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 498
  • 20 750
  •   1
Отговори
# 10 545
  • София
  • Мнения: 62 595
Всъщност не, не е нужно човек да е безскрупулен. Достатъчно е да има изгода или да защитава себе си от някаква загуба. Не е нужно да е извършил нещо грандиозно. Дребните лъжи, дребните премълчавания, дребните пакости. И после като малките деца - не бях аз, той е виновен. Когато някой е твърде честен, той се смята за неспособен да оцелее социално, а понякога и физически, което е малко парадоксално, защото околните го превръщат в аутсайдер. Малко като в онзи филм Лъжльото - героят само за ден беше откровен и успя да се сдобие с неподозирани врагове.

# 10 546
  • Мнения: 24 331
Мисля си за самотата.
Един съсед изгуби жена си и сега е сам и много тъжен.
Една жена има три деца, но били в чужбина и тя е сама.
А по празниците самотата още повече тежи

# 10 547
  • Португалия
  • Мнения: 3 949
самотата и аз я мисля-няма как да не мислиш по празници...
с годините се натрупва...
с времето тежи все повече...
с осъзнаването й,все повече горчи...

# 10 548
  • Мнения: 825
За съжаление работата ми е свързана със
здравеопазване.От много малка страдам от хипохондрия.С годините се засили.......Към днешна дата става все по-страшно.Лесно ме обхваща тревогата относно тежки заболявания. Естествено пандемичната обстановка допринесе много,както  и случаите,с които се сблъсквам на работа. Вживявам се,страдам......и най-тежката част е(а това ми се случва вече много често),да треперя дали нямам симптоми на тежки заболявания.
На никого не пожелавам подобно състояние.

Последна редакция: пн, 03 май 2021, 13:50 от Berussa

# 10 549
  • Мнения: 5 262
Berussa помисли си да смениш нещо професионално? Струва ли си наистина професията всичко това?
Аз все повече се замислям каква е целта на всичкото безпокойство на което са подложени хората с непрестанни стремежи, растежи, постижения, печалби и пр.
Остана ли местенце по света за спокойна философия или просто ежедневие без амбиция от какъвто и да е вид.

# 10 550
  • Мнения: 24 331
Мисля си едни неща, които не трябва да споделям поне на този етап.

# 10 551
  • Португалия
  • Мнения: 3 949
мисля си,че съм мнителна
не съм доволна от себе си
но и, не ми идва на ума как да се поправя...май не виждам и смисъл

# 10 552
  • Мнения: 5 979
Напоследък натрапчиво мисля за жена да се сближим, да е от Северна Европа, най ми се
иска  жена от Финландия, Балтика ... моля дайте някакъв сайт за запознаства само от тези райони, мерси.

# 10 553
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Напоследък натрапчиво мисля за жена да се сближим, да е от Северна Европа, най ми се
иска  жена от Финландия, Балтика ... моля дайте някакъв сайт за запознаства само от тези райони, мерси.
А ти говориш ли датски, фински, норвежки, шведски?

# 10 554
  • Мнения: 5 979
Не, езикът може и да е английски, руски, скандинавка не искам, а само от изброените ... а за любовта принципно няма пречки като езикова бариера Blush

# 10 555
  • France
  • Мнения: 12 544
Сашо, това новият ник ли ти е?

# 10 556
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Сашо, това новият ник ли ти е?
И аз за него се сетих. Grinning Но май е друг.

# 10 557
  • Мнения: 5 979
Не знам кой е Сашо, дайте по същество моля или ме насочете към правилната тема ако съм се заблудил за мястото на въпросите ми.

# 10 558
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Е как не искаш скандинавка и пишеш Финландия?!?! Финландките ако не са скандинавки, какво са?!!?!

# 10 559
  • Мнения: 5 979
Финландия е скандинавска държава, но фините нямат общо с норвежци, шведи, датчани. Същото се отнася и за Балтика, те имат повече общо със славяните от скандинавците.

Общи условия

Активация на акаунт