Търся филм , на който не помня името

  • 3 776
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Хора помагайте. От доста време търся един филм. Естествено не му знам името нито героите , но много искам да го намеря. Сещам се само за какво става въпрос във филма и дано някой да го познае и да помогне. Та става въпрос за психотрилър не е точно ужас. Две сестри , от които едната пада от скала и умира уж като инцидент после на другата все и се привиждаше навсякъде ходеше да я лекуват от страх от високо , беше на ръба да полудее а накрая се разбираше че е собственото и гадже и се мъчеше и нея да убие а лекарят й я спасяваше. Знам , че инфото не е много , но дано се сети някой не е неизвестен филма убедена съм , давали са го и по телевизията аз лично го гледах на касета преди много време. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 18 879
Понеже много неразбираемо съм го написала, редактирам - филмът според мен е Don't look down, от 1998 г.

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 21:42 от кукумицинка

# 2
  • Мнения: 2 719
И аз съм така понякога с разни филми. Laughing
Да не е Final Analysis (1992)?

# 3
  • Мнения: 7
Поне нещо, описанеи не помниш ли?

# 4
  • Мнения: 279
Don't Look Down - 1998

Това е.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз търся един филм, на който не помня името, но идеята беше следната: мъж и жена излизат от кино след това на един сфетофар ги блъска снегорин, ако не се лъжа, от удара жената чупи прозореца с главата си и когато се оправя се установява, че е изгубила паметта си, разделя се с приятеля си, защото родителите и не го харесват, тя се премества в друг град даже, но след години се събират отново със стария и приятел. филмът е по действителен случай, не знам година, имена на актьорите, нищо..

# 6
  • Мнения: 279
Здравейте, и аз търся един филм, на който не помня името, но идеята беше следната: мъж и жена излизат от кино след това на един сфетофар ги блъска снегорин, ако не се лъжа, от удара жената чупи прозореца с главата си и когато се оправя се установява, че е изгубила паметта си, разделя се с приятеля си, защото родителите и не го харесват, тя се премества в друг град даже, но след години се събират отново със стария и приятел. филмът е по действителен случай, не знам година, имена на актьорите, нищо..

Филмът е The Vow В него участва и Сам Нийл.

# 7
  • Мнения: 1
Този филм " Сватбен обет" бе излъчен на 18.02 ( миналата събота ) по Нова. В мрежата също го има с бг аудио.

# 8
  • Мнения: 529
Здравейте.Преди години бях гледала  един турски игрален филм  и много  ми беше харесал.За съжаление не помня заглавието Sad.Помня само,че беше романтична комедия и главната героиня беше бременна.През цялото време се дразнеха с главния.Ако някой се сеща за подобен филм ще се радвам да пише Simple Smile

# 9
  • Мнения: 21
[video][/video] Здровейте, включвам се търся филм, който хванах по тв почти към края отдавна.  Стар е и мисля, почти съм сигурна, че беше български - навярно драма.  Разказваше се за двама млади, влюбена двойка,  помня само това как момчето разбива витрина, краде мотор,  кара го в пороен дъжд и катастрофира -умря.  Не знам дали това не го е родило въображението ми, но май момичето се удави от мъка.  Много искам да го гледам,  но не успявам да го открия ...

# 10
  • Мнения: 1
здравейте  търся един филм но не му знам името. Една банда помня че имаше едно момиче отвличаха и едно момче с черна спортна кола я търсеше мн стар филм .

# 11
  • Мнения: 6
Здравейте!И аз искам да помоля за помощ,ако изобщо успея да обясня нещо. Wink Става въпрос за руски филм.Историята се развива по време на война.Разказва се за едно момиче (сирак) и неговата баба,които са от аристократична фамилия.Бабата спасява внучка,като избягват от собственото си имение и заживяват сред народа.Помня,че през целия филм бабата носеше едно яйце на Феберже,което беше семейна реликва и на края на филма го предава на своята внучка,докато гледат балет.

# 12
  • Мнения: 1
Здравейте, много ще се радвам ако някой ми помогне да намеря филма, когото търся. Разказва се за двама души, които впоследствие се женят и имат деца или дете,не съм сигурна, и след това жената разбира,че е болна от рак и накрая на филма се случваше нещо странно, но не се сещам Grinning. Мисля, че филмът е или италиански или испански. Надявам се да горе долу да е разбираемо.
Благодаря Ви предварителнo! Joy

# 13
  • Мнения: 2
Понеже много неразбираемо съм го написала, редактирам - филмът според мен е Don't look down, от 1998 г.
да това е филма благодаря много и късмет на останалите

Общи условия

Активация на акаунт