Обезкосмяване по време на бременност

  • 2 137
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
До последно ползвах епилатора. Но ако чувстваш по-голяма болка и от нея  ти се стяга корема, защото и това случва, по-добре помисли за друг вариант.

# 16
  • Мнения: 5 103
Аз се бръснех Whistling

# 17
# 18
  • Мнения: 446
А космите на триъгълника когато дойде време да се ражда с какво ще ги махнете,и всичките ли абсолютно се махат?

# 19
  • Мнения: 198
Здравейте!
Имате ли представа дали мога да използвам лидокайн спрей по време на бременност за да понамаля болката при кола маската? Thinking

# 20
  • Мнения: 532
Здравейте!
Имате ли представа дали мога да използвам лидокайн спрей по време на бременност за да понамаля болката при кола маската? Thinking
Мисля,че е неуместно ,това си е упойка,все пак през кожата преминава в организма и може да достине до бебето.


А иначе по темата:Аз си използвах епилатора навсякъде през цялата бременност.Не мисля,че може да навреди,освен ако не е станала много чувствителна кожата.Кола маската също е добре

# 21
  • Край морето
  • Мнения: 139
А космите на триъгълника когато дойде време да се ражда с какво ще ги махнете,и всичките ли абсолютно се махат?

Аз съм решила да действам с кола при моята козметичка една седмица преди термина. Така или иначе ти ги махат с бръснач в болницата.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Аз и сега едвам изтърпявам епилирането,а през бременноста ползвах депилатор и самобръсначката.

# 23
  • Мнения: 903
Аз постоянно си правя кола маска. Никой не може да ме накара да се бръсна...

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 983
Здравейте!
Имате ли представа дали мога да използвам лидокайн спрей по време на бременност за да понамаля болката при кола маската? Thinking

Според мен В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!  Naughty

# 26
# 27
  • Мнения: 419
аз също само се бръсна сега по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт