Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мъж Козирог - 2

• 56 183
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
Мен ми е по-забавно колко от тукашните се запитаха - Това да не е моя мръсник? Joy

Аз си го помислих веднага хахаха
И кошмари сънувах по този повод... Мамка му, ще го убия хахаха
'ми,то все на някоя девойка Козела ще да е...😇 миличък и неразбран в къщи от нея. Аз,по-скоро се чудя на такива дами как се надяват на нещо.Може и по-лесно да се преглъща ежедневието в къщи по този начин,не знам...
Зодията няма значение,ако един мъж иска една жена,тя със сигурност ще го разбере,а няма да има нужда да пита във форум.

Проблема ми е, че съм много ревнива. Паля от инерция само. Не искам да пипам чуждо, и не искам да пипат моето.

# 736
  • София
Е да де, ама докато има такива "невинни" души, отегчени женици питащи тук, ще има и глупаци мъже дето вместо да си гледат децата и семейството седят и чатят с някаква …. да не кажа.. и тя не знае за какво си чати с него Grinning

Ако няма да изневерява и няма да разваля семейства Милата, за какво мъти главата на глупака? Сама призна че винаги тя му пише първа, нали?
Да му скапе ежедневието, семейството, или си играе? То това е въпроса?
И ние какво, да й се радваме или да й дадем кураж?
Истината , ако я търси и я иска, ще трябва да е директна и да е леко кофти квалификация за нея. Grinning

# 737
Ох, явно и аз съм от "жениците", които съдят прекалено строго... Joy Нито на мен би ми било приятно мъжът ми да си чати с друга жена с нотка на флирт, нито на него би му било приятно обратното.

А за тези от вас, които се пишете много широкоскроени, да ви попитам, ако вашата половинка флиртува с друг човек, вие как бихте реагирали? Има една приказка, че човек не трябва да прави, това което не иска на него да му направят.

# 738
Те,тези са само хипотетично широкоскроени.Като им опре яйцето на д-то,друга песен запяват.
Аз бих преразгледала отношенията със законната половина.По принцип,ако съм щастлива и обичана и през ум не ми минава да се оглеждам за каквото и да е навън.Проблема на такива широкостроени са основните им отношения.А,когато видят,че не стават е по добре да седнат,да се изяснят и да си хванат пътя,щом трябва.А не 2 год да се занимават с глупости

# 739
За всички, които изписаха неща срещу мен, ще кажа, че аз много добре знам какво искам, какво може реално да стане и не живея в някакви измислени илюзии. Мъжа ми знае за тези отношения, както и, че не е възможно продължение.
Няма нужда да нападате, без да познавате хората и всички обстоятелства. Няма как да споделя всичко в публичното пространство, затова исках само да питам как вие виждате отношението му към мен, защото определено си имат своите странни особености Козирозите...

За притеснените - спрях да му пиша вече 6 дни. Всеки ден той ми пише, измисля някакви въпроси, но му отговарям кратко с да/не и по този начин не пишем с часове. Вероятно скоро ще се откаже и ще спре.

Бъдете щастливи и не съдете хората! Всеки си има глава на раменете и си носи последствията от взетите решения.

# 740
😁'ми,щом и благоверният знае за тези отношения-дерзай! Работата е ясна-никъде на 100%😄
Козирога си чеше егото само,да не си помислиш нещо друго.Ама,ти каза,че си наясно с всичко,само си сверяваш часовника тук...

# 741
Козирога си чеше егото само

Ок, това е по въпроса ми, благодаря за мнението.
Но останалите коментари са жалки, не разбирам какво общо имат с темата и с въпроса ми. Защо е необходимо да се злобее срещу човек, който не познавате? Не е красиво да се месите в решения и животи на други хора.

Предлагам да спрете да обсъждате това, което не ви питат и да се получава едно загрозяване на темата.

# 742
Ако не искаш други хора да коментират живота и решенията ти, просто не ги споделяй в публичен форум. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт