Пазаруване от Amazon - тема №62

  • 95 302
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 713
Благодаря за новата тема  bouquet

Чакам тези дънки, бяха с огромно намаление.
Бях се зарекла да не купувам повече обувки, обаче се натъкнах на тези складови Chie Mihara за невероятните 9,40 евро. Пристигнаха перфектни, с противопрахова торбичка, единствено кутията им беше скъсана и залепена. Доволна  Simple Smile
Не знам за дънките, но обувките са голям удар! Честити Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 436
Благодаря за темата bouquet

# 17
  • Мнения: 4 028
Запис и от мен. Аз чакам от испанския вип два чифта мъжки обувки и два чифта маратонки и едни ECCO от италианския склад, които бяха със статус good и малко се притеснявам какво ще дойде.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
bouquet за темата! Успешни покупки на всички!

Вчера получих това палто Desigual за подарък, размера отговаря на посочения в таблиците.


А като дебелина как е? Плътно ли е или не?

Не е много плътно, по - скоро е пролетно.

# 19
  • Мнения: 822
Пуснах този часовник. Има и други на подобни цени. Дано е хубав...

# 20
  • Мнения: 1 675
В търсене съм на изгодни накрайници за четки за зъби ОралБ.
Май нямам особени претенции за модела   Wink

Чакам си куфарите от испанския вип. Тоя DHL никакво проследяване извън Германия няма. Не че е нещо ново де.

# 21
  • Мнения: 2 847
Не пише ли "Подготвяне за изпращане"? С какъв статус е?
Можеш да им пишеш на мейла на английски, но не мисля, че има повод за притеснение все още. Аз бих изчакала до понеделник и тогава да пиша.
Пише "Dispatching soon" , не ми се е случвало до сега и за това питам.Ще изчакам ,благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 81
etty775,

извинявам се, не знам как се вмъква цитат от друга тема. За обувките ЕССО, според мен, ако имаш възможност - пробвай. Има разлика в моделите. На мен примерно, по ниските не са ми удобни. Имаше модели, които бяха от по-твърда кожа и по-стегнати и ги усещах като калъп на крака си. Взех с по-висока подметка. Иначе като номер, всичките модели, които съм пробвала са точен номер.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Пуснах този часовник. Има и други на подобни цени. Дано е хубав...
И аз се интересувам...
Харесах този- https://www.amazon.de/Mike-Ellis-York-Damen-Armbanduhr-Streamlin … 334510&sr=1-8

# 24
  • Мнения: 751
etty775,

извинявам се, не знам как се вмъква цитат от друга тема. За обувките ЕССО, според мен, ако имаш възможност - пробвай. Има разлика в моделите. На мен примерно, по ниските не са ми удобни. Имаше модели, които бяха от по-твърда кожа и по-стегнати и ги усещах като калъп на крака си. Взех с по-висока подметка. Иначе като номер, всичките модели, които съм пробвала са точен номер.

Погледни и някои моделчета на Clarks. Аз купувам техни модели удобни обувки и много ги обичам.
Аз имам подобни, светли, и са най-удобните обувки, които съм носила.

# 25
  • Мнения: 1 652

За обувките ЕССО, според мен, ако имаш възможност - пробвай. Има разлика в моделите. На мен примерно, по ниските не са ми удобни. Имаше модели, които бяха от по-твърда кожа и по-стегнати и ги усещах като калъп на крака си.

Преди няколко години си купих кецове на Ecco, поблазнена от отличните отзиви за марката. Е, свободни са ми, но чак цял номер не са по-големи. Удобни, меки... в първите 20 минути. После отзад на ахилеса ми излизат такива зверски мазоли, че дори с предварително поставени лепенки не се спасява положението. Дадох ги на майка ми, но не се оказа повредата в моя телевизор, уви.  Sad
По онова време нямаше нито един негативен отзив за модела.
Взех си маратонките Саломон от пощата. Аз - доволна! №40 е със стелка 25 см (т.е. за №39), но аз си го знам.

Та като хвърлих око на кампанията с маратонките:
Боти Тамарис на ток, №39, 6€, пише „кожа“;
Черни боти Rocket dog, №40, 7.50€

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 14:58 от Розова маслинка

# 26
  • София
  • Мнения: 5 883
Благодаря за новата тема  bouquet

Чакам тези дънки, бяха с огромно намаление.
Бях се зарекла да не купувам повече обувки, обаче се натъкнах на тези складови Chie Mihara за невероятните 9,40 евро. Пристигнаха перфектни, с противопрахова торбичка, единствено кутията им беше скъсана и залепена. Доволна  Simple Smile
Е, супер са чехлите, завид! Точно такива изчистени си търся от години...


Аз си поръчах складови блейдове за 8 лири, да карам с детето. Малко са ги вдигнали, но ако му трябват на някого...

# 27
  • София
  • Мнения: 633
Благодаря за новата тема. bouquet
Дебна за изгодни рокли и други неща. Чакам едни сандали и една чанта от испанския вип.

# 28
  • Мнения: 4 667
И аз чакам обувки от Випа. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 880
Благодаря за новата тема  bouquet

...psc=1]Chie Mihara[/url] за невероятните 9,40 евро. Пристигнаха перфектни, с противопрахова торбичка, единствено кутията им беше скъсана и залепена. Доволна  Simple Smile
И от мен имаш едно завид  Grinning Heart Eyes на това се казва удар  Hug
Аз нищо не чакам, и съм се зарекла, и най-вече обещала на домашните без повече обувки  ooooh! малко трябва да поразчистя и ако има някъде нещо липсващо ще купувам, само на детето искам едни готини кожени ботуши за следващата зима  Peace
Получих за нея тези от склада, ама ми излезнаха по-скъпи от тези, които пусна Трапезица и то в тъмния цвят същия номер  ooooh! ooooh!
https://www.amazon.de/dp/B00KDDEXQ6/ref=twister_B010FPTUOQ иначе изглеждат много добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт