Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 фев. 2017, 21:27 ч.

Диета със зелева супа VI

• 28 903
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
Здравей, Вероника@. И аз си сложих люто, дори обмислям следващата порция да бъде с добавени гъби. Хапвам си плодове и салати (маруля с кисело мляко и табуле).
Утре ми е първи работен ден след отпуските. Надявам се да нямам проблем със спазването на режима.
Също така реших в продължение на 2 седмици сутрин на гладно да пия смути от сварени една  ябълка и парче корен от джинджифил.
Стискам палци. Simple Smile

# 196
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
Къде сте момичета-сама ли си пия супата?Хайде нали ще сме си упора

# 197
Здравей, не си сама.
Аз за жалост не съм от най- стриктните тези дни. Имам близък на болница, като храненията не са ми от най - стриктните. Старая се поне веднъж дневно да хапвам от супата. Правих Синди първи диск веднъж и една тренировка  пилатес.
Продължавам със смутито от ябълка и джинджифил.
Ти имаш ли резултати ? Аз не съм се замервала, чак в неделя мисля.

# 198
Между другото, зелевата супа може да се разнообразява с крем супа от тиква, ако ви писне.
Всеки месец правя по 5 дни детокс със зелева супа - правя я много пикатна и я пия като смути. Килограми не свалям, но вярвам, че добре пречиства организма.

# 199
Аз отчитам 2 килограма днес.
Не мисля, че е зле, но е само вода. Отказвам се, ще си хапвам супа, но като разтоварване.

# 200
За колко време са двата килограма?

# 201
От 05.01. започнах, до тази сутрин. Днес съм на нормално хранене. Имах доста прегрешения за жалост, кофти момент и семейни ангажименти.

# 202
Здравейте!!!! Днес започвам диетата!!! Има ли някой за компания? Като гледам от доста време никой не е коментирал?

# 203
  • София
Здравейте!!!! Днес започвам диетата!!! Има ли някой за компания? Като гледам от доста време никой не е коментирал?
Здарвейте! От вчера съм и аз на супата, настинала съм, но се надявам да я изкарам безпроблемно до край.

# 204
Аз вчера свърших.6 дена-2кг.Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт