Диета със зелева супа VI

  • 47 145
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 93
При някой получава ли се подуване на корема, снощи след първия изкаран ден на супата бях като Animal Blowfish

По-скоро трябва да има обратния ефект, диетата действа детоксикиращо. Зелето е трудно смилаема храна, аз си пасирам супичката - така хем ми е по-вкусна хем не ми е тежко Grin

# 226
  • Мнения: 5
При някой получава ли се подуване на корема, снощи след първия изкаран ден на супата бях като Animal Blowfish

По-скоро трябва да има обратния ефект, диетата действа детоксикиращо. Зелето е трудно смилаема храна, аз си пасирам супичката - така хем ми е по-вкусна хем не ми е тежко Grin

Да ъпдейтна, че само първия ден бях така подута, след това не съм имала подобни проблеми, дори напротив, наистина се детоксикира организма 😍 много леко се чувствам, супер е тази супичка и режима като цяло👌

# 227
  • Мнения: 5 966
Според мен всяка зеленчукова супа може да замени зелевата, в случай, че омръзне. Например една супа от спанак и броколи без мляко и сметана, пак не е много калорична и може да е основно хранене по време на такава седмична диета. Аз сега например съм на супа от замразени зеленчукови миксове и мисля, че са добър заместител на зелевата супа.

# 228
  • Мнения: 93
Според мен всяка зеленчукова супа може да замени зелевата, в случай, че омръзне. Например една супа от спанак и броколи без мляко и сметана, пак не е много калорична и може да е основно хранене по време на такава седмична диета. Аз сега например съм на супа от замразени зеленчукови миксове и мисля, че са добър заместител на зелевата супа.

Да определено е в пъти по-добре от "боклучавата" храна. Диетата действа безотказно. Някои заместват зелето с карфиол, броколи и други. И аз започвам в неделя, че като почна от понеделник все не ми върви Grinning

# 229
  • Мнения: 5
Момичета аз приключих и съм - 6кг. За първи път правя толкова ефикасна диета и не съм изпитвала глад. Бях 60 кг, сега съм 56 и още 6 ми остава да сваля, но ще премина сигурно на японското чудо, да не правя една и съща много дълго време. Успех на всички, пробвайте я, хич не се чуете 😋👌

# 230
  • Мнения: 5 966
Браво, радвам се да видя такива резултати. Аз съм 60-61 и целта ми е точно 56, обаче супичката я пия 4-5 дена и после се тъпча от зверски глад. Всяка седмица почти правя зелева супа. Преди години успявах да спазвам 10 дена и свалях, но вероятно вече не ми влияе Sad

# 231
  • Мнения: 93
Браво, радвам се да видя такива резултати. Аз съм 60-61 и целта ми е точно 56, обаче супичката я пия 4-5 дена и после се тъпча от зверски глад. Всяка седмица почти правя зелева супа. Преди години успявах да спазвам 10 дена и свалях, но вероятно вече не ми влияе Sad

Аз съм по същия начин, но зверска воля си трябва определено

# 232
  • Мнения: 5
Извинявам се в бързината съм писала 6, но свалих 4 кг, а 6 остават 😂 Мисля, че би помогнало да опитате диета или режим, който никога не сте опитвали, защото е възможно организма да се адаптира. При мен има резултат, може би защото за пръв път я правих.

# 233
  • Мнения: 35
Аз я започнах днес. Имам 7кг за сваляне. Пробвах всякакви диети, но все не ги довършвам. 😔 Зелето, обаче, ми е вкусно и се надявам да издържа поне тази диета.

# 234
  • Мнения: 666
Как се справяте, момичета? Повечето трябва да сте приключили вече, но не споделяте. Аз започнах в неделя, ей така напук, да не е от понеделник, както някой по-горе каза Grinning Да си кажа, гладна съм си и си позволих сурови ядки с плодовете и картофче със зеленчуците. Знам, че не е ок, но иначе озверявам от глад и ще се нахвърля пак на някакви гадости. Също, коремът ми беше подут първия ден, сега се адаптира Blush Дано са ми успешни следващите няколко дни, ще се радвам да споделяте и вие.

# 235
  • Мнения: 93
Как се справяте, момичета? Повечето трябва да сте приключили вече, но не споделяте. Аз започнах в неделя, ей така напук, да не е от понеделник, както някой по-горе каза Grinning Да си кажа, гладна съм си и си позволих сурови ядки с плодовете и картофче със зеленчуците. Знам, че не е ок, но иначе озверявам от глад и ще се нахвърля пак на някакви гадости. Също, коремът ми беше подут първия ден, сега се адаптира Blush Дано са ми успешни следващите няколко дни, ще се радвам да споделяте и вие.

Всеки път когато се реша да почна се разболявам Head Band изчаквам да се пооправя и започвам отново Bowtie

# 236
  • Мнения: 439
Някой на зелева супа?
Ще постя на зелева супа + плод, зеленчук, салата или варива.
Ако има ентусиасти ще съм дълго тук! Kissing Heart

# 237
  • Мнения: 93
Някой на зелева супа?
Ще постя на зелева супа + плод, зеленчук, салата или варива.
Ако има ентусиасти ще съм дълго тук! Kissing Heart

Азз, но понеже на супичка ми е гадно мисля да си направя прясно зеле с домати, без лука че ми е отварителен Mask мисля си че все пак ще има резултат тъй като зелето е основната част от диетата, а и някаква диета е по-добре от никаква Grin с теб съм скоро дано имаме успех

# 238
  • Мнения: 26
Здравейте,аз също мисля от понеделник да я почвам,ама се чудя дали да заменя звлето с карфиол🤔 много ми е гадно това зеле бее 🤮

# 239
  • Мнения: 666
Лейди, ако толкова ти е гадно зелето, направи си лекичка зеленчукова крем супа - карфиол става, да и броколи също. Няма да си стриктно по темата, но това е лека и постна храна, от която със сигурност ще има очистващ и разтоварващ ефект. Сега е Великденския пост, така, че момента е подходящ за пречистване и на тялото и на душата Blush

Общи условия

Активация на акаунт