Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2017, 11:12 ч.

Кукър: рецепти и програми - Тема 2

• 101 758
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
Представа нямям - не съм пекла кексове нито в предишния кукър, нито в този.
Аз само там си пека кексовете . Стават ми перфектни , без обръщане, с чаша от дуралекс в средата на 160 градуса за 45 мин., програма bake

# 736
  • Paris, France
Аз само там си пека кексовете . Стават ми перфектни , без обръщане, с чаша от дуралекс в средата на 160 градуса за 45 мин., програма bake

В Krups Cook4me ги печеш, така ли?

# 737

Не във Филипс 3167

# 738
  • Paris, France
Е, аз питах за Krups  Cook4me. Като пишете, поне уточнявайте за да няма подведени!

# 739

Може ли рецепта?

# 740
  • Paris, France
Висто, каква рецепта търсиш и кой модел ти е кукъра? По принцип повечето рецпети за мултикукър стават във всеки мултикукър. На моя дъното е широко (почти) колкото горната част и като видя рецепта за кукър с по-малък диаметър на дъното, просто увеличавам продуктите с 25 или 30% и увеличавам леко времето за печене. Моята програмка за печене няма избор на температура, а само на време, но пак се изпичат идеално тежките кексове. Леките, от тези без брашно, не стават хубави, но моят кукър е абсолютен херметик и явно влажността не се изпарява добре. Съответно не ги правя вътре. Ето тази рецепта я направи дъщеря.ми вчера:

http://delicook.simeo.tm.fr/fr/desserts/gateau-belle-helene.html

Увеличихме всичко с една четвърт, не сложихме шоколадови парченца и в тестото сложихме две нарязани на кубчета, изброени ябълки, защото иначе е тежко.

Нещо такова правя с цедено кисело мляко:

https://multi-varca.ru/content/sufle-iz-tvoroga-v-multivarke

Слагам около 700 грама цедено мляко, колкото яйца имам и пак става идеално, но пека 1 час и още.малко и изключвам отварям на сутринта 😎✌. Понякога слагам малини, ананас, лимонена кора, каквото имам.

Правя и един медовик с крем от карамелизирано кондензирано мляко. Блата се пече цял и после с конец се реже на тънки кори. В ютюб намерих рецептата. Като нямах микровълнова правех и карамелизираното мляко в кукър, но вече ми е по-бързо в микровълновата.

Multicooker cake recipe, торт в мультиварке, recette gâteau  multicuiseur, receta pastel Olla GM като напишете излизат. Аз правя само тези трите в кукър в момента. Правех кекса зебра като бяха малки децата, но вече не го щат.

Има много рецепти на руски, френски, испански, английски в нета. Сигурно и на български има.

# 741
  • София
Записвам се в темата, за да ви следя за рецепти, тй като току-що ми пристигна кукърчето - Tefal One pot. Simple Smile

# 742

Може ли рецепта?
Въпроса ми беше къмIbl, защото имаме еднакви уреди.

# 743
здравейте момичета, следя и аз темата. Имам Делимано от, много време,но едва сега лато родих започнах да се опитвам да го ползвам по-редовно Simple Smile Имам един въпрос към вас - слагали ли сте сутрин например преди да излезете да готвите нещо с месо за 2-3-4 часа, което ще ядете чак вечерта като се приберете от работа съответно 4-5 часа след като е готово? Има ли опасност да се развали яденето като седи толкова време навън и то сега лятото в жегите? Извинявам се ако въпросът ми е глупав.

Общи условия

Активация на акаунт