The Good Fight (след the Good Wife)

  • 5 055
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 253
За феновете на the Good Wife, снощи го открих и съм във възторг. Има два епизода досега, безкрайно интересен.

Даян е в центъра, започва в същата фирма, същите партньори и декор. Алиша я няма, и без това нейната драма се изчерпа отдавна. Нова млада адвоткатка, актрисата от Game of Thrones (дивачката гадже на Джон Сноу). И много от старите герои.

Страхотен сюжет, камера, музика. Пак Ридли Скот, същия екип.

Ще се радвам, ако го обсъждаме тук.

# 1
  • Мнения: 4 872
 Чудесна новина  Party
 Още днес ще го изгледам и се надявам да ми хареса.

# 2
  • Мнения: 19 007
И аз ще го пробвам, има висок рейтинг от критиците, почти 80 %

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 600
И аз съм фенка на първия, този ще го следя внимателно. А коя беше Даян, шефката, нали? Че отдавна го гледах и съм позабравила.

# 4
  • Мнения: 3 652
Здравейте,
опитвам се да намеря 4 серия от сериала обаче не мога. Някой да знае дали са я пуснали по бг торентите.
В замунда и арена я няма.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 712
Не мога да изразя с думи каква радост за душата е Елсбет Тасиони Laughing

# 6
  • Мнения: 19 007
Загледах го
принципно това си е Good Wife,само че без историята около Алиша  Mr. Green

# 7
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Ще има втори сезон. Не съм го почнала още, но обмислям.

# 8
  • Мнения: 1 253
Аз спрях да го гледам, защото пред Putlocker вече не може, а плащам за showtime през амазон и за netflix заради други сериали и не искам да взимам абонамент за cbs само заради този сериал. Някой има ли идея къде може да се гледа онлайн? (Може и на лични)

# 9
# 10
  • Мнения: 710
Гледате ли новия сезон? Страхотен е, дори ми харесва повече от the good wife! Може би, защото не е толкова застъпена политиката, освен, че е яко анти-тръмп Grinning

# 11
  • Мнения: 631
Май трябва да изгледам наново първи сезон, че имам само някакви спомени, и тогава да започна втори.

# 12
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Много харесвах "Съпругата" и мислих, че този няма да ми хареса. Направо се влюбих, актрисите са страхотни. Едва дочаках да почне новия сезон и при всеки изгледан епизод ме доядява, че са на привършване.

# 13
  • Мнения: 4 936
добре е филма, историята покрай Лука е чудесна Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 5 712
Гледате ли новия сезон? Страхотен е, дори ми харесва повече от the good wife! Може би, защото не е толкова застъпена политиката, освен, че е яко анти-тръмп Grinning

баш си е застъпена политиката в крайна сметка. все си мисля, дали такъв филм ще го пуснат в Русия?

# 15
  • Мнения: 710
Гледате ли новия сезон? Страхотен е, дори ми харесва повече от the good wife! Може би, защото не е толкова застъпена политиката, освен, че е яко анти-тръмп Grinning
баш си е застъпена политиката в крайна сметка. все си мисля, дали такъв филм ще го пуснат в Русия?
Да, много анти-Тръмп е, но първите серии не беше чак така, поне не, както имаше после цели серии Simple Smile Аз под политика имах предвид тия предизборни кампании на Флорик, беше ми скучно, колкото и да харесвах на моменти Илай, а на моменти да ми идваше да го удуша Simple Smile И в Щатите, доколкото знам не се излъчва по телевизия, а май само по Нетфликс или подобен оператор, но може и да бъркам. Но да, подобие срещу Путин няма да види бял свят  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 434
Не мога да намеря български субтитри от 7 епизод до края на втори сезон. Някой да помогне? Благодаря.

# 17
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Има го на HBO платформата, отдавна се каня да го почна. Съпругата така и не изгледах последния сезон, много ми доскуча накрая.

# 18
  • Мнения: 631
Вече има субтитри, минус последните два епизода, надявам се скоро да има и за тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 712
На 14 март започва третият сезон.

# 20
  • Мнения: 4 936
ехаааа, добра новина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт