Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 350

  • 63 174
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 469


Даахан и Мехмет–най-добрият екип! Двамата ще стигнат до истината...

Добро утро и успешна нова седмица на всички! Hug

Тази седмица няма да имаме серия, което е доста неприятно за нас ooooh!
Но се надявам да ни компенсират с много снимки от сета, с повече трейлъри, подсказки и всякакви работи, които да коментираме до 09.03....
Защо точно по време на нашият сериал трябва да дават мач smile3516

Още прегръдки и усмивки от срещата са излезли, супер! Дано днес имаме нови снимки с Енгин, най-много ни радва Рагип бей, той е най-активния в Инстаграм...Всички постоянно го молят за снимки с Енгин, дано да ни зарадва пак човекът Heart Eyes

Лек и приятен ден, момичета!

# 16
  • Мнения: 3 243
Добро утро, момичета! Hug Hug Hug



Дали ще продължат да се държат така за ръце Даахан и Селви в следващите епизоди?
Приятна работна седмица, приятен ден понеделник момичета!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


Енгин Акюрек в КРА - отразен в уругвайската преса.



Мистър Очарование - така е надписан този колаж.

# 18
  • Мнения: 20 905


 Любовта е единственото нещо на този свят, което обхваща всички болки и ни кара да се чувстваме прекрасно отново...


Пожелавам я на Дахан и Селви. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 23 183
Дали ще продължат да се държат така за ръце Даахан и Селви в следващите епизоди?

В следващите епизоди - едва ли. Даахан имаше подозрения спрямо Селви, че крие нещо много важно от него. Колкото и пъти да я питаше - тя отговаряше леко извън въпроса - демек нищо.
 
Тези свои подозрения той беше споделил с Мехмет и двамата стигнаха до извода, че тя прикрива скъп за нея човек /най-вероятно член на семейството/.

Капанът уж заложен за Йълмаз, всъщност беше за нея. Да разберат дали Йълмаз е този човек и какъв точно и се пада.

За първото разбраха, за второто мисля, че ще се досетят. Тя с такава тревога в гласа питаше "Как е? Надявам се, че не сте му направили нищо!  Да не сте посмели!" и веднага след това звънна на Йълмаз да го предупреди.  

Доста импулсивно решение за нея в този момент. Значи Даахан и каза - "Намерихме Йълмаз." което можеше да значи две неща - намерили са мястото където е или че вече са го заловили.

Тя веднага прие второто  с което се издаде, че този човек и е много скъп и се тревожи до смърт за него.

После обаче Даахан каза нещо съвсем различно - "Просто ще извикам Йълмаз на определен адрес и това е." -  за да я провокира още повече. И тя се поддаде. Веднага звънна на брат си за да го предупреди.

На този етап се разбра за кого всъщност Ендер е подготвял и третия ковчег /Даахан, Селви и... Йълмаз/.

Даахан преобърна обаче статуквото и първият който "падна" /както образно така и действително/  беше Ендер. Той се спаси с една тайна.

Даахан и Мехмет знаят кои са другите двама /Селви и Йълмаз/ - но те ще мълчат.

Така или иначе доверието в Селви вече е на кота нула - демек никакво.  Така си мисля аз, ама какво мисли Даахан ще разберем.

Развитие във отношенията им на сърдечно ниво - на този етап никакво. Така си мисля пак аз.

Помните ли какво беше казала Фатмагюл на Керим /приблизително/ - "Всеки път когато започна да ти се доверявам -  се случва/научавам нещо , което заличава всичко добро което си направил досега." Това го беше казала по повод задържането му с "онези" /когато бяха четиримата на яхтата и Вурал му беше казал, че той нищо не е направил на Фатмагюл/. Керим беше премълчал този момент, но това излезе от адвокат Кадир когато се зае с делото - все едно Керим е продължил да поддържа връзка с тях и в Истанбул, зад гърба на семейството си. Тогава всички бяха много разочаровани и ядосани от този факт /най-вече Фатмагюл и отношенията им се върнаха в началото - на нулата. Никакво доверие.  

# 20
  • Мнения: 1 285



Добър ден момичета - кокичета! bouquet

Поне да благодаря за новата тема на неуморната Марианка  bouquet и на всички вас за
нескончаемите коментари. bouquet

Аз от празници и гости / не, че се оплаквам/ нямам ред да изгледам серията с превод, но искам
да го направя на спокойствие, без някой да ме прекъсва, защото наистина човек не трябва да се
откъсва от екрана. newsm78

На мен доказано не ми върви в гадаенето, но си мисля, че няма логика да няма любов в сериала.
В противен случай всичко се обезсмисля. Доброто трябва да победи злото и виновните да си
получат заслуженото.Е, определено ще има големи перипетии докато нещата дойдат на мястото си.
Трудните дилеми за решаване  между Селви и Даахан, между Берил и Даахан и големият коз,
който държи в ръцете си Ендер - детето. newsm78
И разочарования големи очаквам и радостни мигове да не липсват, като малки светлинки на
първо време  и куп непредвидими на този етап неща.
Не вярвам тандема Мехмет - Даахан да си остави "магарето в калта", както се казва. newsm09
Ако при  Даахан водещи са емоцията и гнева, то при Мехмет е разума на опитното ченге.
Вярвам, че с негова помощ нещата ще се финализират правилно и на всекиму заслуженото.

Лека, успешна и ползотворна седмица на всички! bouquet bouquet bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


Аз пък мисля, че Даахан няма да си промени отношението към Селви - видимо за нея. Ще й показва, че тя сега е неговата любима. Той й е задължен за свободата, въпреки "детската игра" в която тя бе главно обвинително лице. Това все още не е известно на Даахан. Той иска, тя да му подскаже нещо за това което крие. Тя - лавира. Май и двамата са си необходими един на друг.
Комет, права си, ще има любов. Не може без любов. Героите ще страдат, ще се радват - една серия ще сме обнадеждени, друга ще сме натъжени... Това е чарът на сериалите, особено със смислени истории.






Подаръци...

# 22
  • Мнения: 1 469


Невероятен!

Няма как да не си промени отношението към Селви, след като разберат какви са с Йълмаз...
Аз мисля като Мартичка, че отношенията им ще са никакви за известно време поне...Даахан няма лесно да преглътне лъжата! Закире тейзе помоли майка му да го държи далеч от Селви. Сабиха ще се опита най-вероятно да й помага, тя вече започна, както видяхме.

Сега е момента Даахан да си изясни отношенията с Берил! Особено пък като разбра за детето...
Може би и Берил ще е в дома му, ред е да видим малко Даахан-Берил...Ще си търсят детето....
Мисля, че ще е студен със Селви и на нея ще й костват много усилия да си го върне...

Тръпки ме побиха от последната сцена между Даахан и Ендер...Даахан беше готов да го убие, толкова беше обезумял, страшен, жесток, не беше на себе си...Не съм виждала такива погледи и изражения от Енгин до сега...ВЕЛИК Е!

Оффф аз отивам да работя, но както винаги ще следя темата за снимки и новини..

До скоро, момичета! Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


Cataleya_23, да, но първо трябва да разбере какви са Селви и Йълмаз. Това е още един коз в ръцете на Ендер. Той предупреди Селви, че може да разкаже всичко на Даахан. Кога ще разберем кой кого ще превари - не знаем. Ендер засега изигра първия - новината за детето.

# 24
  • Мнения: 20 905






Как ще я карам все със седма серия...

Да пуснат нещо от осма ..... Thinking

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


https://www.instagram.com/p/BRA8bpIhdm0/?taken-by=ragipsavas

Е, приятна изненада. Енгин - сет. Рагип изпълни желанието на феновете - пусна снимка днес. Благодариха му в инстаграма.

# 26
  • Мнения: 23 183


https://www.instagram.com/p/BRA8bpIhdm0/?taken-by=ragipsavas

Е, приятна изненада. Енгин - сет. Рагип изпълни желанието на феновете - пусна снимка днес. Благодариха му в инстаграма.

Интересно от кой момент ще е това... По всяка вероятност Даахан "връща" Ендер...  щом  е на улицата вече. Онова там с гроба си беше в някакво затънтено място.

# 27
  • Мнения: 3 243


Нова от фотографа на серияла!

Скрит текст:
#new@olenekadar
#bolumfotografi@olenekadar

# 28
  • Мнения: 23 183


Даахан го чакат  още изненади - у дома Берил, у бараката - Йълмаз.  С коя ли ще се сблъска най-напред. Имайки предвид, че Фахрие снима и тя на дока, може първо там да иде. Тя какво прави там обаче -  ще е интересно...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014


Новият, 13 брой на Kafasına göre. Енгин Акюрек има разказ в тего. От утре в Истанбул, от сряда - в цяла Турция.
......................
Ето с какво ще запълним липсващия епизод през тази седмица. Новият разказ.

Общи условия

Активация на акаунт