Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 350

  • 63 182
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036


Искат така да се индикираме за акцията довечера. От мен.



От Light_, взех й го от туитър.
Скрит текст:

# 736
  • Мнения: 23 200


Искат така да се индикираме за акцията довечера. От мен.



От Light_, взех й го от туитър.
Скрит текст:

Хайде и аз!

# 737
  • Мнения: 20 905
Добре де, а ние с "гайдите", каво да изберем. Heart Eyes Grinning

# 738
  • Мнения: 23 200


Вече изгледахме 8 серии от "Ölene kadar" - като в последната разбрахме, че прибавяме още един много могъщ и най-важното  лош човек в подкрепа на Ендер. Т.е. силите добро/зло са абсолютно неравностойни.
Този Текин си има цяла "армия" мъже в черно, готови да убиват когото им каже /без да задават въпроси и да чакат още по-малко пък отговори/. Ако и той се окаже недосегаем като един друг любител на аквариумни рибки - започвам да се страхувам...
А престрелката инициирана от Мехмет също не ми хареса. Охраната на Ендер не беше ли назначена от прокурора... или аз някъде нещо съм изтървала...

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 34 036








В туитър е пълно с готовност за акцията. Пълно - от цял свят. И повечето снимки са от лаптопи, мобилни... Ами как да се отчетат тези гледания в онлайн времето на епизода. Това е и целта на акцията... Поддържаме "До живот" - да им е ясно на съседите за рейтинговата им отчетност.
И видео: https://twitter.com/NiaKamar/status/840929263813500930




И от Хаяско.

Последна редакция: нд, 12 мар 2017, 17:12 от mariana51

# 740
  • Мнения: 20 905









В туитър е пълно с готовност за акцията. Пълно - от цял свят. И повечето снимки са от лаптопи, мобилни... Ами как да се отчетат тези гледания в онлайн времето на епизода. Това е и целта на акцията... Поддържаме "До живот" - да им е ясно на съседите за рейтинговата им отчетност.
И видео: https://twitter.com/NiaKamar/status/840929263813500930




И от Хаяско.
newsm10

# 741

Общи условия

Активация на акаунт