FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 277
  • 434
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 817
Продуктите наистина са уникални. Това не само по мое мнение, а и по това на клиентите ми. До сега няма дори един продукт, от който някой да ми е казал че не е доволен, а цените на повечето неща са доста ниски за това качество. Давам пример с шампоани Botanica. С намалението на консултант излизат около 2лв, а са наистина качествени и хубави. Има доста продукти на такива смешни цени, а с доста добро качество. Така че, който не е пробвал нищо на Фаберлик, може да вземе нещо за проба и сам да се увери. А отделно дамите в екипа ми са толкова позитивни и готини, че си струва човек да е част от магията Фаберлик.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Как получавате поръчките си от Карлово и региона. Има ли пункт или офис наблизо?

# 302
  • Мнения: 1 817
Как получавате поръчките си от Карлово и региона. Има ли пункт или офис наблизо?
Вече можете да получавате поръчките си до домашен адрес, което е много удобно. Преди задължително минаваха през офис и от там препращаха до офис на Спиди или Еконт. При по-тежки поръчки се оскъпяваше доста. Сега над 100лв по цени каталог е 4лв, под 100лв е 5лв, а над 200лв е напълно безплатно. И пристигат по-бързо от преди, често офисите бавеха поръчките. Освен това вече има и плащане с наложен платеж, преди беше само предварително с карта. Вече го пробвах, доста удобно е така и цената на доставката до личен адрес е поносима. Доставят с Интерлогистика.
Допълвам и това, че с доставка до личен адрес няма такса за обработка на поръчката, която се начисляваше от офиса и беше около 4-5лв още, което е....да кажем неприемливо за мен. Така общо се плащаше около и над 10лв при всяка поръчка, а сега максимално 5лв, даже и безплатно.

# 303
  • Мнения: 132
Здравейте, имате ли отзиви за праховете за пране, досега не съм ползвала?

# 304
  • Мнения: 1 295
Да, ползвала съм и продължавам да ползвам праховете им, но старите видове, а не новите - био прахове. Доволна съм, пера със сините които са универсални и не само за бели тъкани. Не ми избелват тъмните дрехи, също така праха се разтваря напълно и не оставя следи от неразтворени частици по тъканите. И да, с две думи харесват ми, изпират петна, не са много ароматизирани като цяло.

# 305
  • Мнения: 1 817
И аз ползвам от старите прахове, новите освен по-високата цена, не ми харесаха нещо. Освен това ползвам и течните за тъмни дрехи и за бяло, супер са и те. Като цяло бях скептична в началото, но се убедих че праховете наистина са много добри, доста повече от тези на нашия пазар. Изпират наистина петна и запазват цветовете, твърдя го, а и клиентите ми казват същото. Доста ми поръчват прахове и всички са много доволни, така че купувайте смело:grinning:

# 306
  • Мнения: 132
Благодаря ви, момичета! Аз се регистрирах скоро и още не съм пускала поръчка Grinning Имам отзиви за праха, но все още не съм пробвала.Мисля да си поръчам, за да имам представа какво предлагам Grinning

# 307
  • Мнения: 11
И аз да се включа 😄Праховете наистина са много добри. Предпочитам ги, защото са подходящи за деца с алергии.Използвам от старите, за цветно пране.

# 308
  • Мнения: 132
Здравейте, аз пак се включвам. Може ли няколко глупави въпроси, но все още не съм наясно Blush                                                 ПРИ РЕГИСТРАЦИЯ В ЛИЧНИЯ КАБИНЕТ ВИ МОЛИМ ДА ПОСОЧВАТЕ РЕАЛНИ ДАННИ.
Коректни ИПФ – за възможност за връщане на парични средства след плащане.Това не ми стана ясно. И другото което не разбрах, ако направиш първа покупка от 20.07 до 9.08 получаваш к-т ISEUL.При поръчка от 58,99 по цени на каталога ще получите подарък заедно с поръчката за поне 40 лв от 10.08 до 30.08 + намаление  20%

# 309
  • Мнения: 1 817
Ако направиш поръчка и я платиш в тази кампания, до 09.08, ще получиш подаръка с поръчката си през следващата кампания. По цени в каталога трябва тази сума, от която ще ти се приспаднат 20% и Това ще е твоята сума за плащане реално. В следващия ке получиш подаръка от последната страница, посочено е при поръчка от 40лв, защото под тази сума не се ползва отстъпка и няма смисъл да се пуска.

# 310
  • Мнения: 132
Ако направиш поръчка и я платиш в тази кампания, до 09.08, ще получиш подаръка с поръчката си през следващата кампания. По цени в каталога трябва тази сума, от която ще ти се приспаднат 20% и Това ще е твоята сума за плащане реално. В следващия ке получиш подаръка от последната страница, посочено е при поръчка от 40лв, защото под тази сума не се ползва отстъпка и няма смисъл да се пуска.
Благодаря Hug

# 311
  • Мнения: 132
Ако направиш поръчка и я платиш в тази кампания, до 09.08, ще получиш подаръка с поръчката си през следващата кампания. По цени в каталога трябва тази сума, от която ще ти се приспаднат 20% и Това ще е твоята сума за плащане реално. В следващия ке получиш подаръка от последната страница, посочено е при поръчка от 40лв, защото под тази сума не се ползва отстъпка и няма смисъл да се пуска.
Пуснах сега поръчка, в следващия трябва да пусна за 40 лв поръчка и ще взема кремовете ISEUL или праха който е на последната страница на каталог 12?И тези точки 50 лични във всеки каталог ли трябва да се правят?

# 312
  • Мнения: 1 817
Да, в следващия като пуснеш поръчка за поне 40лв и ще получиш в нея продуктите от последната страница, които между другото са много хубави. Ще получиш тези от каталог 11, да поясня, от последната страница. Не е задължително да правиш 50 или 100т, но ако ги прави и има определени бонуси, които си заслужават, така че точките са важни. Изглежда трудно да се правят 100 точки, но повярвай ми не е. В момента, в който хората изпробват продуктите, задължително поръчват отново, защото наистина са хубави. Аз в началото раздавах мостри и раздавах каталози без особени очаквания. С днешна дата хората ме търсят и направо ми пишат какво искат.

# 313
  • БГ
  • Мнения: 1 264
Здравейте,
имате ли впечатления от многофункционалния  бб крем?

# 314
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Аз пробвах праха за пране за бяло - не съм и очаквала нещо - уау, но пък цената му е сериозна.

Общи условия

Активация на акаунт