Хипохондрички, сладки шматки, тормозят доктори с неравностойни схватки

  • 83 669
  • 851
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 749
Здравейте, момичета bouquet.
Аз съм на тема бенки в момента. Записвам се да не ви изпусна.

# 16
  • Мнения: 2 070
Трета с бенка, за късмет
Моята нарастна, освен това ме сърби и се напуква.За няколко години периодически се филмирам заради такива симптоми.Няколко лекаря, онколог- хирург, двама кожни плюс кожен онколог всеки казва, че си е бенка на беподходящо място.Ако искам да я махна.....та и азот една година не съм я наблюдавала.Сега си мисля, че се се е изродила

# 17
  • Мнения: 1 894
мамолог - мамография веднъж годишно, по-често не е и препоръчително, през останалото време прегледът е механичен, чрез опипване,

всъщност се прилага ехография до определена възраст, а едва след определена - вече мамография.


Та момичета след всички неща дето ми се случиха сега на всичкото отгоре съм бременна с близнаци ....

това е страхотно! Честито!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 070
Еха!Супер новина!От тук нататък, хубавини на квадрат да ти се случват само

# 19
# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Пали,сз сЪм в ужас...постоянно гледам дали кървя ивсе нещо ме боли

# 21
  • Мнения: 1 383
Запис и от мен.

# 22
  • Мнения: 11 253
Пали,сз сЪм в ужас...постоянно гледам дали кървя ивсе нещо ме боли

Честито мила приятелко  bouquet
Бремеността е трудно преживяване за хора с нашата психика, но ти ще се справиш.  Hug
Ако имаш възможност посещавай психоаналитик. Лекарства няма да пиеш, след 3 месец дават мента - глог и валериана, но като видна вещичка си мисля, че не е добра идея за постоянен прием. С психоаналитика ще си говорите. Това ще кара трезвата ти мисъл да се сблъска и отхвърли страховете. Помага! Като да прогледнеш е, но после емоциите надделяват.
Пожелавам ти да си здрава, бебетата да са добре и да изкараш една лека и безпроблемна бременост!
Вярвам, че човек сам избира какъв да е живота му още преди да се роди, та ми се струва, че ти си си избрала доста интересен такъв Simple Smile  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 403
Честит празник, дами  bouquet
Като малка мислех, че операцията при апендицит е задължителна за всички Embarassed
Баща ми и баба ми бяха оперирани и все се чудих кога ще дойде и моят час. Confused
Таа  Hug Grinning този страх още ми виси от тогава, особено като нещо ме свие ниско в корема.

# 24
  • Мнения: 955
Момичета , ей тук са ни описали ама точно ,точно ( поне мен де ) та ... реших да ви постна линка с цел да прочетете бързо , защото модераторите може да го вземат че е реклама и да истрият поста , а то съвсем не ми е това целта ( не съм ползвала услугите и нямам мнение )
та ... от страни ( в ляво има и други много интересни и помагащи статии ... разгледайте няма да навреди ,ако не помогне ... поне малко

# 25
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте! Аз май наистина съм за тази тема.Преди две години ми премахнаха лапароскопски жлъчката.От тогава имам постоянно болки на мястото.И веднъж направих криза.Отидох на лекар-личната и ме гледа на ехограф.Каза ми,че е видяла нещо в черния дроб.Най-вероятно киста.Извика ме пак след седмица да ме види и втори лекар.Той каза,че нищо не е видял.Обаче докторката ,която ми го откри ми го показа на екрана.И от тогава живея в някакъв страх,че имам нещо онкологично.Направо здраво ме гони хипохондрията.Дори ММ ми го констатира.Така че ако може да ме приемете в групичката си,много ще се радвам

# 26
  • Мнения: 955
То не е за поздрав ''Добре дошла" , но да знаеш приета си   Simple Smile
и да ми минава по бързо, че вече не се издържа
всичко най хубаво 

# 27
  • Мнения: 11 253
Добре си ни дошла сред сродни  Hug
А защо не посетиш гастроентеролог?

Да направите видеозон.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 070
И аз съм с кистА на черния дроб.Откакто ми я откриха.  ме е страх да отида и видя как са нещата.Та така, вече шеста година.ФисуратА пак напомни за себе си и съм в джаза.А спрях и антидепресанта преди месец.Очаквам включване

# 29
  • Мнения: 11 253
Бани с живовлек и крем Витасин пробвала ли си за фисурата?

Общи условия

Активация на акаунт