"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 7

  • 80 651
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 973
Здравейте!!! wavey wavey wavey
Честито на имениците!Да сте живи и здрави и да носите гордо името си!

Рина, Hugблагодаря за новата тема и за трейлъра newsm51

Имах тези очаквания, които споделих преди, че Джес ще напусне Сю, а може би и всичко в Корлуда.За него Тахсин е убиецът и надали от болка ще обръща внимание на здравомислещите около него, като прокурора, Бану Ръфат и другите, които предполагам със здрав разум ще чуят заключенията, които съм сигурна, че прокурорът ще направи.
Дали Сюхан няма тя да тръгне да търси истината newsm78 newsm78  newsm78Според мен - да.
А и Тахсин няма да стои без да се защитава. Ще включи всички по трасето в защитата си. Дали обаче ще се отзоват?Страхът е по-голям от парите.
Че ще пада рев идния четвъртък е ясно като днешният слънчев ден. Peace

# 31
  • Мнения: 3 550
Сабинка,Сабинка Hug
веднага да се явиш в темата,с твоето стъклено кълбо Peace

# 32
  • Мнения: X
Сабинка,Сабинка Hug
веднага да се явиш в темата,с твоето стъклено кълбо Peace

 Joy Joy Joy  Peace


От сета

# 33
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug

Ринка, newsm51 Лили, newsm51 Синан, smile3525 за превода на трея!!!

Ох бе,сърцето ме заболя като го гледам този трей,не знам как ще изгледам серията!Ще трябва да се дрогирам с доста валерианчета и тогава да гледам.Аз писах още в предната тема,че Сю май ще се окаже бременна,а тя и Джес ще се разделят.Но не ми и минаваше през ум,че смъртта на майка му ще е причината.И си мисля,че само едно дете би накарало Джес да прости на Сю/макар че няма какво да и прощава на нея/.

Е на това му казвам класна игра



# 34
# 35
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
        Привет, Дръзки и Красиви! Hug

  Ринка, Hug благодаря за новата тема.


  Ринка, Hug  Лили , Hug  Синан Hug благодаря ви за фрагмана!  bouquet

   Ето, че Тбей стана причина за не само раздалечяването, ами и за пълната раздяла на Сю и Джес.   Сега ще имаме поредица от епизоди, в които между двамата ще стои много болка! Уф,бе! Дано не са много. Peace Peace Peace

          

  Такива моменти няма да видим поне 5-6 серии.

        

  Как не ми се иска да се повтори историята от Аси!. Надявам се Еджето да ни изненада с нещо ново. Peace
   Иначе сцената от фрагмана е много силно изиграна и от Туба и от Къванч.

            

 Честит Тодоров ден на всички , носещи това име! Да сте живи и здрави!
bouquet bouquet bouquet

Р.Р. Докато пиша се появила и Кески Hug. Явно мислим еднакво. Няма да трия. Нали сем на принципа на Мечо Пух.

# 36
  • Мнения: 1 875
Боби, Hug
Джес е ясно кой ще го утешава.Бану веднага ще се възползва.Да видим Сю-Бюлент или прокурора ще правят опити.Да не забравяме как свърши по-предния епизод-Сю между двама мъже!

# 37
# 38
  • Мнения: 3 550
Лу, не се смей, работата е сериозна Peace

Ринка Hugмоля те ,я направи анкета, например, колко серии ще са разделени ГГ, или измисли там нещо.
Ехееееееееееееее, енгинките не спират обаче да се заяждат, защо феновете правели колажи с Туба и Енгин,
не били виждали сегашните им партньори и не ги зачитали.
Аха, аха ами тя Фахрието е една партньорка, оле мале, и вие я плюете ,ама карай -оборот да става.
Фанатички,  до мозъка на костите си, ей няма спирачки ,и това е.Даже не се притеснявате да плюете, а намирате кусури на други.Боже,Боже.
Ама ,като не ви харесва не гледайте, колко пъти да пиша,колко.Неграмотни ли сте,или го правите -напук,не знам. newsm78
Баща ми имаше една приказка-начовек се казва -веднъж.
Изводите си направете сами.
Луд умора -няма е казал народа,само се поти.


Всеки е свободен да прави ,каквото си иска, от вас ли да искат разрешение,ей страшна работа,ама иначе публикувате и следите Туба, нали.Макар, че това еиндикация за нещо дуго, ама карй да върви-това е валс Joy
СЪС СВЕЩ ЩЕ Я ТЪРСИТЕ,СЪС СВЕЩ!
Eто и клип ще пусна,ей така щото ми е гот.



Дишайте дълбоко.
Имаше един сръбски филм,където героя отиде на рентген, и там ренгеноложката му рече-Дишайте,
не дишайте.
Внимавайте, като дишате ,де опасное при не дишането.чокккккккккккккккккккккк.

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 23:43 от zvezdomira78

# 39
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      Звезди,  Hug Лу   Hug Само ще си мечтаем за такива моменти поне 5-6, да не казвам голяма дума-10 епизода! Пу,пу  ми на клавиатурата, да не дава Господ!

   

Лека нощ!

# 40
  • Мнения: 4 223
Здравейте посред нощите и от мен в новата тема

Ринка Отново си ни предоставила прекрасна тема, където да споделяме за ДК

Тези дни реала при мен беше с предимство  - хубаво време+ свободни дни + среща с приятели  Heart Eyes

А вие днес сте я подхванали темата, та чак на 3 страница ви настигам Heart Eyes
Благодаря на всички ви за споделеното тези дни  smile3525

Днес е излязъл новия фрагман за следващия епизод, за което благодарности на Лили  bouquet, Ринка  bouquet Както и очаквахме драмата между Сю и Джес се задълбочава Sad. Мъката от загубата на майка му е огромна. И не знам как Джес ще съумее да я превъзмогне и за колко време  Rolling Eyes Сега със сигурност ще се разделят.   yes Но за колко ли време? newsm78 Няма да се изненадам ако се и разведат Peace
И на мен ситуацията ми заприличва на Аси, но се надявам Еджето да е намерила друго разрешение на драмата между Сю и Джес,  а не бременност  Naughty

В този фрагман  и Туба, и Къванч показват висша степен на актьорско майсторство  thumbsup





За лека нощ един колаж с щастливите влюбени от  16 еп Peace
Кога ли ще ги видим пак така? newsm78 Надявам се да не е след 10 серии, Боби Peace



Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 02:12 от kanti

# 41
  • Мнения: 41 665
Добро утро! Hug Hug Hug



Знаем,че епизодът ще тъжен,но сме в очакване как ще се развие действието!На къде ще поемат Сю и Джес в разкриване на истината! Peace



При нас отново има мъгла! ooooh!

Приятна неделя на всички! bouquet

# 42
  • Мнения: 3 550
Добро утро Hug


Злати Hugи тук на Сънито има мъгла, слънцето прави опит да се покаже,ха дано.
Канти Hug
Боби Hug
и на всички момичета,слънчева неделя.
http://www.hurriyet.com.tr/sibel-arna-yazdi-dis-giyimler-yarisiyor-40384371
Коментират облеклото на артистите.
Sibel Arna yazdı: Dış giyimler yarışıyor
Сибел Арна пишет: Соревнуется верхняя одежда

Скрит текст:
Длинное пальто верблюжьего цвета, которое надела Туба Бюйюкюстюн в последней серии, на самом деле цвет, который не очень любит телевизионная камера. Поскольку предполагается, что человек пожилой, и показать темноту. Но стиль консультанта Mukadder Özal в белой блузе с мысообразным вырезом устраняет риски. С белым комбинация сверкает противоположным образом.

Длинное верблюжье пальто Trendyol, цена 129 TL
Трикотажная блуза House Of Ogan, fiyatı 940 TL
http://www.hurriyet.com.tr/sibel-arna-yazdi-dis-giyim..

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 09:55 от zvezdomira78

# 43
  • Мнения: 1 875
 Hug Hug Hug

Добър ден,дръзки красавици!!!Пожелавам ви топла и слънчева неделя!

По традиция си чакам най-приятната изненада в неделя-преведената серия! Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 3 550

Tуба в инстаграм.

Жду,
Приди в такую погоду, чтобы
невозможно было отказаться.
Орхан Вели.

Общи условия

Активация на акаунт