Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

  • 64 579
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 175
Книга, букет, път, детелина, щъркел това изтеглих..  Confused

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:50 от Не се сърди, човече

# 616
  • Мнения: 63
Книга, букет, път, детелина, щъркел това изтеглих..  Confused
Има ли някакъв повод да се съмнявате в добрия изход на нещата?

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:50 от Не се сърди, човече

# 617
  • Мнения: 175
Има ли някакъв повод да се съмнявате в добрия изход на нещата?
Ами по принцип доктора казва, че вс е наред, вс изследвания са в норма до момента, просто с таткото имаме мн нерви и скандали и ме е страх това да не окаже влияние. Cold Sweat

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:49 от Не се сърди, човече

# 618
  • Мнения: 63
Ами по принцип доктора казва, че вс е наред, вс изследвания са в норма до момента, просто с таткото имаме мн нерви и скандали и ме е страх това да не окаже влияние. Cold Sweat
Ами таткото да влезе в Режим Наведена глава, деца не се раждат всеки ден. Не ви се отразява добре, има ли общо със свекърва, или просто виждам него като доминиращ партньор?

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:49 от Не се сърди, човече

# 619
  • Мнения: 175
Ами таткото да влезе в Режим Наведена глава, деца не се раждат всеки ден. Не ви се отразява добре, има ли общо със свекърва, или просто виждам него като доминиращ партньор?
И двете общо взето.. Живеем с техните, а той ината му е в повече. 3 дена сме ок на 4 може да се избием.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:48 от Не се сърди, човече

# 620
  • Мнения: 63
И двете общо взето.. Живеем с техните, а той ината му е в повече. 3 дена сме ок на 4 може да се избием.
Стандартно, погрижите се за себе си и игнорирайте страничните фактори, виждам казани думи, думи, думи, това ви натоварва.

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:48 от Не се сърди, човече

# 621
  • Мнения: 175
Стандартно, погрижите се за себе си и игнорирайте страничните фактори, виждам казани думи, думи, думи, това ви натоварва.
Абсолютно сте права... И празни обещания колкото щеш,  дано се роди и вс му е наред, само това ми е в главата

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:48 от Не се сърди, човече

# 622
  • Мнения: 63
Абсолютно сте права... И празни обещания колкото щеш,  дано се роди и вс му е наред, само това ми е в главата
Дано))), пожелавам ви успех

Последна редакция: ср, 13 фев 2019, 14:46 от Не се сърди, човече

# 623
  • Мнения: 15
Здравейте, удобно ли е накой да нареди карти за мен? Въпросът ми е дали ще ме потърси?
Благодаря предварително Simple Smile

# 624
  • Мнения: 240
  Момичета, може ли да ми теглите карти? Чакам един човек да ми се обади за работа, скоро ли ще е? И въобще ще се обади ли или беше просто обещание?
Благодаря!

# 625
  • Мнения: 439
А аз искам да попитам ще ме съкратят ли от работа, понеже има много промени    1 конник- 18 куче - 29 дама - 10 коса - 12 птици.

# 626
  • Мнения: 514
А аз искам да попитам ще ме съкратят ли от работа, понеже има много промени    1 конник- 18 куче - 29 дама - 10 коса - 12 птици.

Косата често е край. Но тук твоята воля е силно изразена, т. е. имаш участие. Може би ти ще вземеш решението.

# 627
  • Мнения: 439
Благодаря

# 628
  • Мнения: 439
Момичета искам да попитам Дали ще ми се обадят от едно място? Теглих щъркел - куче - мечка-риби-кула

# 629
  • Мнения: 514
Момичета искам да попитам Дали ще ми се обадят от едно място? Теглих щъркел - куче - мечка-риби-кула
Нямаш карти за комуникация.

Общи условия

Активация на акаунт