психолог Варна

  • 1 237
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте! Може ли да ми предложите добър психолог във Варна? 

Последна редакция: сб, 11 мар 2017, 15:31 от bubssss

# 1
  • Мнения: 2 013
д-р Ана Димитрова (има титла д-р, защото е била лекар, но после се отдава на психологията). Виждам, че последен адрес е бул. Съборни 40. Тя е около 50-60 годишна.
Жулиета Аврамова - психолог. Младичка е: на около 30 години. Също е много добра според мен.

Не се притеснявай - вече си предприела първите и най-важни стъпки: осъзнала си определена пречка, имаш желание да се пребориш с нея, просто ти трябва някой който да подпомогне малко другите стъпки.



 

# 2
  • Мнения: 214
д-р Ана Димитрова (има титла д-р, защото е била лекар, но после се отдава на психологията). Виждам, че последен адрес е бул. Съборни 40. Тя е около 50-60 годишна.
Жулиета Аврамова - психолог. Младичка е: на около 30 години. Също е много добра според мен.

Не се притеснявай - вече си предприела първите и най-важни стъпки: осъзнала си определена пречка, имаш желание да се пребориш с нея, просто ти трябва някой който да подпомогне малко другите стъпки.



 


А може ли да ми препоръчате някакви книги за това как да общуваме без да се притесняваме, как да не мислим хората какво мисля за нас, което да ни затваря в себе си и т.н, книги които ще са ми от полза да прочета. Благодаря! 

# 3
  • Мнения: 2 013
По-добре обсъди това с някой психолог. Има много книги, но качеството им е различно, а и целите им са различни. Не смея да препоръчвам книги. Съжалявам. Не съм достатъчно компетентна по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт