Търся книга - хартиена, не електронна

  • 73 742
  • 352
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12 097
В електронен вариант, тук са качени тринайсет от книгите, ако говорим разбира се за Даниъл Силва и поредицата Габриел Алон. Не е цялата поредица обаче.
Приятно четене!

# 241
  • Мнения: 5 741
Е, браво! Страхотни сте. Това е поредицата. Благодаря!

# 242
  • Мнения: 14
Здравейте, търся тези книги на хартиен носител. Търсих ги навсякъде и не намирам нищо. Ако някой има идеи, моля да сподели.

# 243
  • Мнения: 61
Здравейте, търся тези книги на хартиен носител. Търсих ги навсякъде и не намирам нищо. Ако някой има идеи, моля да сподели.
Здравейте сега проверих в озон.бг и ги има налични, пише,че са последни бройки опитайте там.

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 07:42 от bubanka

# 244
  • Мнения: 14
Здравейте, търся тези книги на хартиен носител. Търсих ги навсякъде и не намирам нищо. Ако някой има идеи, моля да сподели.
Здравейте сега проверих в озон.бг и ги има налични, пише,че са последни бройки опитайте там.
На мен ми излиза, че не са налични. Доколкото знам са спряни от тираж и двете. Търся ги втора употреба, ако се намерят някъде Grinning . Благодаря все пак за отговора.

# 245
  • Мнения: 2
Здравейте! Търся детски книжки от поредицата с професии - "Моят мечо". Имаме: "Готвач", "Водолаз", "Лекар", "Дърводелец", "Спортист" и "Пожарникар" - издирваме останалите Simple Smile

Здравейте, бихте ли могли да споделите стиховете от книжката “Моят Мечо Водолаз“? Търся я от години и за съжаление не мога да я открия. Книжката  е със сантиментална стойност за мен и сестра ми и ще се радвам ако успея да си пропомня поне стиховете. Благодаря предварително!

# 246
  • Мнения: 91
Търся книгата "Бяла Хризантема" на Мери лин Брахт.

# 247
  • Мнения: 265
Tърся на Маргарет Шомбург"Програма от гимнастически упражнения за пациенти с Паркинсонова болест" Имате ли идея къде мога да я намеря?

# 248
  • Мнения: 960
Търся книгата Училища от камък. Може и размяна.

# 249
  • Мнения: 13
Здравейте! Търся "Порочна любов" на Ана Хуанг...

# 250
  • Мнения: 91
Търся тези книги

# 251
  • Враца
  • Мнения: 76
Здравейте.  Търся книгата "Злокобен остров" Денис Лихейн. Навсякъде е изчерпана, идеи къде мога да я намеря?

# 252
  • Мнения: 158
Здравейте, търся тази книга. Дали можете да ми помогнете? Благодаря предварително

# 253
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Търся книгата  "Французойките не пълнеят" на Мирей Джулиано. Много старо издание е и никъде я няма. Дали някоя от вас не може да помогне? Благодаря предварително
https://dox.abv.bg/download?id=474fd7ebac
Здравейте! И аз търся тази книга. Моля Ви да ми прикачите линка, тъй като този вече не е активен, а в книжен пазар (само там е налична) са пуснали книгата на 60-65лв., което е твърде много. Благодаря предварително!

# 254
  • Мнения: 12 097

Здравейте момичета. Търся книгата  "Французойките не пълнеят" на Мирей Джулиано.
Здравейте! И аз търся тази книга. Моля Ви да ми прикачите линка, тъй като този вече не е активен, а в книжен пазар (само там е налична) са пуснали книгата на 60-65лв., което е твърде много. Благодаря предварително!
https://www.rulit.me/books/francuzojkite-ne-plneyat-download-518824.html

Общи условия

Активация на акаунт