Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 март 2017, 19:50 ч.

Търся Книга

• 18 872
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте! Интересувам се от книгата "Lonesome Dove"на Larry McMurtry и по-точно, има ли я на български език. Търсих в книжарниците и в интернет но не я намирам. Ако някой знае дали я има преведена и къде мога да я намеря, моля да пише.

# 1
има една група във фб - безплатни електронни книги - там пробва ли? почти винаги се намира каквото ти трябва

# 2
  • София
Eто я книгата на английски - http://ebook.bike/books/12575521275284/Lonesome-Dove

# 3
Търся: „Момичето на скалата”Лусинда Райли  „С дъх на чаени листа” Хана Тънклиф  „Докато гледахме Имението Даунтън”

# 4
  • Варна
Здравейте, търся "Колибата" на Уилям Пол Йънг

# 5
Здравейте, от много време търся "Невъзможните неща" на Даниел Стийл.

# 6
  • София
Ако търсите електронни книги, ето я темата за това – http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=961846;;19

# 7
Търся на Филипа Грегъри от поредиците (няма значение кои книги) на четец. Ако някой я има моля да ми я прати на reanora@abv.bg. Благодаря предварително!

# 8
Здравейте, търся в електронен вариант на книгата " Ако ти знаеше " на Елчин Сафарли . Ако някой я има, ще му бъда много благодарна да ми я препрати на e mail: danimiceva@abv.bg

# 9
  • Sofia
Ако търсите електронни книги, ето я темата за това – http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=961846;;19

# 10
  • Бургас
Търся ,,Нестинарка,, на Кармен Мишу!

# 11
  • София
На хартия?

# 12
  • Бургас
Да! Искам я за домашната си библиотека.
Кажи ми,че я имаш,моля те?

# 13
  • София
А, не, нямам я, съжалявам. Попитах, защото ми се струваше малко неясно.

# 14
  • Бургас
Благодаря ти,все пак!

# 15
Добър ден искам да Ви попитам за малко помощ за една книга ако ми помогнете за я намеря PDF формат ще съм Ви много благодарна ❤ Значи книгата е "Момичето от календара" на Одри Карлан

# 16
# 17
# 18
Здравейте, Четящи!
Търся една книга от доста време. След като успях да се добера до "Без Хоуп" на Колийн Хувър, дойде ред да потърся и "Да изгубиш Хоуп".
Някой от вас има ли излишно копие? Знаете ли къде мога да я намеря? В електронен вариант я има, но предпочитам да я притежавам в библиотеката си. Simple Smile

# 19
  • виртуално
Търся на хартия "Марли и аз"

# 20
  • софия
Търся книгата "Бих слушал родителите си, ако млъкнеха за малко" на Антъни Улф... Създадох нова тема преди да видя тази Simple Smile

# 21
Търся 'Книга на влюбените" от Каролин Рейнолдс по Линда Гудман. След многократни обещания тук и там вече взе да ми писва да слушам как никъде я няма, и завинаги е изчерпана. Моля, ако имате инфо или възможност да се сдобия с тази книга ми споделете. Безкрайно ви благодаря!

# 22
Търся книгата на Лиляна Серафимова "Обречената любов на  Ататюрк". Моля ви, къде мога да си я купя ?

# 23

Търся книгата: “Малкото дете в съвременната цивилизация" от Арнолд Гезел на български език

Ако имате и други предложения свързани с развитието и възпитанието на детето с радост ще ги приема

# 24
Търся Дан Симънс-Лятото на страха.

# 25
Здравейте,
Търся книгата "Невъзможни уроци" от Сара Конър.

# 26
Здравейте!Издирвам една книга с разкази,но не мога да се сетя заглавието.Помня,че на корицата имаше букет от лавандула.Ще съм благодарна ако някой се сети коя е книгата и как е заглавието.Благодаря.

# 27
Търся на хартия "Моята любов с Аертон Сена" - Адриана Галистеу.
Дадох я да я четат и повече не я видях Rage

# 28
Здравейте, търся две книги на Лий Бардуго - "Престол и щурм" и "Падение и подем". Това са втора и трета книга от поредицата за Гриша.

# 29
Здравейте търся тези две книги ако някой ги има може ли да ми ги изпрати на wbobuleche@gmail.com

# 30
  • София
Може би трябва да се добави в заглавието, че тази тема не е за електронни книги.

# 31
Търся 'Книга на влюбените" от Каролин Рейнолдс по Линда Гудман. След многократни обещания тук и там вече взе да ми писва да слушам как никъде я няма, и завинаги е изчерпана. Моля, ако имате инфо или възможност да се сдобия с тази книга ми споделете. Безкрайно ви благодаря!

Още ли търсите тази книга? Имам я.

# 32
  • София
Търся книгата "Ексел за икономисти". По електронните книжарници е изчерпана.

# 33

Мога да ти я заема да я преснимаш. Ще питам и една приятелка дали още иска да си пази нейното копие.

# 34
  • Карнобат
Търся "Гробища за домашни любимци" на Стивън Кинг.

# 35
Търся книгите:

“Най-щастливото дете” - д-р Харви Карп
“Трениране на успешни родители”- д-р Томас Гордън

или всичко свързано с отглеждане, развитие и възпитание на тема дете - родител

# 36
Здравейте, търся книгата "С дъх на петрол – митове и реалности. Код: енергиен" 
на Васко Начев. От представянето и юни месец, сякаш няма следа изобщо да е стигнала до някоя книжарница.
Ако случайно някой има информация или я има, моля да помогне. Благодаря!

# 37
Търся "Достатъчно време за любов" на Р. Хайнлайн.

# 38
Търся " Фреди Меркюри Биография от Лара Джаксън

# 39
Привет,

Търся детски илюстрирани книжки с приказки. Например от поредицата “В гората”, “Приказки незабравими в рими”, “Франклин” и т.н.

Ако на някой му се намират вкъщи и не са му нужни, ще се радвам да ги взема и запълним студените зимни дни.

Успешна седмица  Heart Eyes

# 40
Здравейте,
От известно време се опитвам да намеря книгата Сред дивата пустош на Джон Кракауер. Търся вариант на хартия, не електронна. Проверявах на много места - книжарници, търговци на стари книги...и все още не успявам да я намеря. Молбата ми е, ако някой я е мяркал някъде, да пише. Поздрави!

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 06:37 от bubanka

# 41
  • Варна
Здравейте, търся книгите "Да пропуснеш Коледа" и "Ключът на Сара" на хартия.
Hands Pray

# 42
  • Сливен
Здравейте!

Искам първо да се извиня, че не успях да намеря основните правила за ползване на форума и да се запозная с тях.

Искам да Ви попитам дали на някого не се намират книжките на Анна Тод - След (4те) в поредица...
Дъщеря ми (18г) има една съученичка, която й е дала да прочете първата книга и много й е харесала и иска да си ги събере в библиотеката. За съжаление не успявам да ги намеря всичките в комплект да се предлагат от едно място. Най-проблемна за намиране е 2рата книга - "След сблъсъка"

Ако на някой му се намира само тази книга не е проблем да заръчам останалите от онлайн магазините и да пристигнат вкъщи.

Поздрави,
една малка Розичка (:

# 43
Здравейте!

Искам първо да се извиня, че не успях да намеря основните правила за ползване на форума и да се запозная с тях.

Искам да Ви попитам дали на някого не се намират книжките на Анна Тод - След (4те) в поредица...
Дъщеря ми (18г) има една съученичка, която й е дала да прочете първата книга и много й е харесала и иска да си ги събере в библиотеката. За съжаление не успявам да ги намеря всичките в комплект да се предлагат от едно място. Най-проблемна за намиране е 2рата книга - "След сблъсъка"

Ако на някой му се намира само тази книга не е проблем да заръчам останалите от онлайн магазините и да пристигнат вкъщи.

Поздрави,
една малка Розичка (:
Ох и аз я издирвам за дъщеря ми.Никъде я няма,а от Егмонт ми отговориха,че няма тираж в наличност.Изтеглихме я за ел.четец.

# 44
Здравейте 🌸
Търся книгата на Лиз Бурбо " Твоето тяло казва Обичай се ".
/ в пдф я имам/

Последна редакция: ср, 16 яну 2019, 07:25 от румид

# 45
Здравейте,

Търся книгата :

" Лесният начин за отслабване" на  Алън Кар

# 46
Здравейте, търся "Тайната на Сенеф" на Дъглас Престън и Линкълн Чайлд.

Последна редакция: нд, 03 мар 2019, 17:16 от bubanka

# 47
  • Бургас
Здравейте дами, търся "Да се довериш отново" - Мона Кастен
Скрит текст:

# 48
  • на последния етаж
Дали тези две книги ги има на български език:
https://www.goodreads.com/book/show/41210713-money
https://www.goodreads.com/book/show/44281511-open-up?ac=1&from_search=true

Търся ги на хартия, ако въобще са преведени...

# 49
  • Бургас
Здравейте дами, търся "Да се довериш отново" - Мона Кастен
Скрит текст:
тъй като не ми позволява да редактирам мнението си, да ви напиша, че книгата е намерена

# 50
Търся След падането на Анна Тод! Някой има ли я? Може и електронен вариант.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 09:33 от PreslavaNik

# 51
  • София
Здравейте,търся Сърце от камък -Люси Елеазар.
Благодаря.

# 52
Търся книгата "Умението да казваме НЕ" на Мари Аду - навсякъде е изчерпана, някой да я е виждал или да ме насочи?

# 53
Здравейте! Търся книгата - Изкуството да съблазняваш на Робърт Грийн. Съгласна съм и на втора употреба, навсякъде казват, че е изчерпана..

# 54
Здравейте,

търся книгата Анонимният известен / Стефан Кънчев на  Магдалина Станчева (2011)

# 55
Търся След падането на Анна Тод! Някой има ли я? Може и електронен вариант.

ето линка за теглене https://www.rulit.me/author/tod-anna

# 56
Здравейте, търся трилогията на Дейвид Гемел:
Заглавия: Троя 1 – Повелителят на сребърния лък; Троя 2 – Гръмотевичен щит; Троя 3 – Гибелта на царете

Автор: Дейвид Гемел

# 57
  • ту тук, ту там
Търся книгата “Мина и магията за предсказание”, втора книга от трилогията на Весела Фламбурари. Много ще се радвам, ако някой ме насочи къде може да я има.

Общи условия

Активация на акаунт