Помощ за новородено момченце

  • 3 558
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте, незнам темата за тук ли е, но искам да помоля за помощ. Майка се нуждае от дрешки и всичко, което се сетите необходимо за новородено. Майката в момента е приютена от приятелка, понеже е изгонена от мъжа с когото живее. Причината е, че не е дала бебето за осиновяване. Бебето си няма нищо. Моля всички майки, които имат ненужни дрешки, шишенца, памперси и пр да подадат ръка на изстрадалата майка. Тя се намира в София Сточна гара ул. Родопи 52. Благодаря предварително и дано това добро ви се върне стократно.

# 1
  • Мнения: 5 060
Имам възможност да изпратя дрешки и АМ, но е необходима още информация. Кой ще получи нещата на този адрес. От куриерската фирма ще изискват лице за контакт и телефонен номер. МОга и лично да се срешна с майката, ако няма нищо против. Ще й дам всички дрешки на детето от 0 до 8 месеца. Ако е удобно ми изпратете координати на лични.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Аз дрешки нямам, но мога да закупя примерно АМ, ако не са на кърма. Ако трябва, също дайте координати на лично, защото не съм в София.

# 3
  • Мнения: 11 970
Утре сутринта пристигам по работа в София и мога да донеса количка, ако има нужда майката, но някой ще трябва да ни посрещне и да я вземе от Централна автогара.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 292
Може ли телефон на майката?

# 5
  • София
  • Мнения: 30 124
Дайте координати на майката, за да ѝ се помогне. Последната публикация е от м. март. Може ли актуална информация за нуждите ѝ?

Общи условия

Активация на акаунт