♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 53

  • 45 391
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 540
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Глава 48

Вечерта беше невероятна. Дефне се чувстваш като принцеса от приказките. Като Пепеляшка, чиято добра фея я бе докоснала с вълшебната си пръчица. Но полунощ минаваше, а тя все още бе принцесата в невероятна рокля, пътуваща към дома си. Принца беше до нея, държащ ръката ѝ.
Дефне и Йомер танцуваха цяла вечер. Заключена в обятията му, тя бе загубила престава за време и място, наслаждавайки се на близостта му. Ако можеше времето да спре и да останат завинаги така- прегърнати, щастливи, заедно.
Дефне беше забравила за очакваното предложение, което сега ѝ се струваше адски глупаво. Та тя бяха женени, нали? Нямаше смисъл и от нова сватба, щом са заедно, но не успя да му откаже. Колко щяха да се развълнуват Нихан и баба ѝ! Щеше да преживее отново цялото вълнение от подготовката, но вече без притеснението, че всичко ще се обърка. Но нямаше да минава отново през всички традиции, не и този път!!! Унесена в тези мисли, Дефне задряма.
Йомер я отнесе в къщата. Шукрю му помогна с отключването на вратата, след което му пожела лека нощ. Изкачвайки стъпалата, Йомер клатеше глава. Не такива му бяха представите за продължението на нощта, но явно умората от деня, вълнението вечерта и няколкото чаши вино успяха да приспят Дефне. Смеейки се тихо, той я положи на леглото. Неговата спяща красавица.
Събу обувките ѝ, след което се замисли дали да съблече и роклята ѝ. Явно щеше да се наложи, първо защото на Дефне нямаше да ѝ удобно в нея, и второ- сутринта щеше да се ядоса, че я е измачкала. Стараейки се да е внимателен, за да не я събуди, той я повдигна и задържа седнала. Прегръщайки я, леко смъкна ципа на роклята по гърба ѝ, след което плъзна и презрамките ѝ. Опитвайки се да се съсредоточи, отпусна съпругата си леко на завивките, след което издърпа роклята от тялото ѝ. Преметна я на близкия стол, след което извади своя тениска от шкафа. Повдигна отново Дефне, която бе като кукла на конци, и с малко повече усилия успя да ѝ я облече. Иронията на ситуацията- колко по- лесно и приятно му бе да я съблече, го разсмя.
Готов за сън, той се настани до нея. Придърпа я в обятията си, целувайки я по косата. Прошепнатото от нея „Обичам те!” в просъница бе последното, което Йомер помнеше, преди да я последва в страната на сънищата.
Дефне се събуди от слънчевите лъчи, които влизаха през прозореца и дразнеха очите ѝ. Стараейки се да се скрие от тях, тя се смъкна надолу и скри лице в гърдите на Йомер. Пред очите ѝ се заредиха като на лента спомените от снощи. Приказката се бе превърнала в реалност. А тя бе заспала?! Глупачка!
Надигайки се леко, Дефне целуна Йомер по бузата. Отдръпна се, загледана в любимото лице. Беше толкова спокоен, когато спи. Като дете- без ежедневните тревоги, без гняв, без болка. Сънуваше нещо, на което се усмихваше. Тази негова усмивка- винаги я беше отнасяла в един друг свят. Протягайки ръка, Дефне погали с върховете на пръстите си устните му. Искаше ѝ се ги усети върху своите, но не посмя. Не искаше да го буди все още. Измъкна се леко от ръцете му, молейки се той да поспи още малко. Трябваше и само половин час.
Йомер отвори очи и се протегна, за да прегърне Дефне. Нея обаче я нямаше. Надигайки се в леглото, той разтърка очи. Слънцето блестеше насреща му, явно доказателство, че се е успал. Тъкмо щеше да стане, когато чу стъпки. Дефне влезе в стаята с табла, от която ухаеше на току що приготвено кафе.
-   Добро утро!- Усмихна се тя, докато поставяше подноса на шкафчето до леглото.
-   Добро утро!- Отвърна той, дръпвайки я за целувка.- Рано си станала?!
-   Трябваше да се реванширам за снощи!- Оклюма се тя.- Не знам как съм заспала, съжалявам! Не исках така…
-   Дефне!- Прекъсна я Йомер, привличайки я до себе си.- Беше уморена, беше късно, нормално е. Няма от какво да се притесняваш.
-   Но ти се беше постарал толкова много! Вечерта беше прекрасна, но не разбрах какъв беше повода?
-   Защо трябва да има повод?! Исках просто да те зарадвам!- Целуна я той по врата, отмествайки косата ѝ.- От толкова време стоим само вкъщи, имахме нужда от промяна.
-   Писнах ти вече, така ли?!- Засмя се тя.
-   Никога! Не си го помисляй дори на шега!- Сериозно я предупреди Йомер, отдалечавайки я от себе си и поглеждайки я в очите.- Ти си всичко за мен!
-   И ти за мен! Но моето извинение изстина.- Обърна се към подноса Дефне, посягайки към кафето.
-   Аз имам по- добре идея!- Затисна я под себе си Йомер, преди да е успяла да разбере какво става.- Снощи наистина остана нещо недовършено.
-   Но Йомер, ще закъснеем за работа!
-   Какво ме интересува!- Целуна я той.- Аз съм шефа, ще ходя, когато искам.
-   Това ти ли си?!- Смееше се тя, докато той плъзгаше устни по шията ѝ.- Йомер, срещата с…
-   Не ме интересува!- Отсече той, събличайки тениската, която ѝ бе облякъл няколко часа по- рано. Неговата я последва след секунди.- Имаме много по- важна работа тук! Да видим колко много съжаляваш, че заспа снощи?!



https://www.youtube.com/watch?v=tuAYyDO5fEs

Песента с превод

# 721
# 722
  • Мнения: 9 540

Баръш не искал сега да коментира отношенията им с кака и думите й за доживотния договор помежду им  Mr. Green  Mr. Green Интересно защо ли  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 2 478

Баръш не искал сега да коментира отношенията им с кака и думите й за доживотния договор помежду им  Mr. Green  Mr. Green Интересно защо ли  Mr. Green
Добър ден  Hug
Как да коментира, като официалното му гадже само глупости дрънка - кралица на черния ПР.
Между другото снощи превъртях откриването на ФиЧиПИ - и този Джем Йълмаз доста интелигентно говори за навата платформа, а и видях колко много елитни актьори бяха там, Елчин също, и изобщо
наш Баръш с толкова награди, а там го нямаше..... newsm78

# 724
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет  Hug Hug Hug


Баръш не искал сега да коментира отношенията им с кака и думите й за доживотния договор помежду им  Mr. Green  Mr. Green Интересно защо ли  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha що ли наистина  Mr. Green
ама и кака му като я гледам е в идеална Кръъъгла форма  Whistling Whistling

# 725
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:
Привет  Hug Hug Hug


Баръш не искал сега да коментира отношенията им с кака и думите й за доживотния договор помежду им  Mr. Green  Mr. Green Интересно защо ли  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha що ли наистина  Mr. Green
ама и кака му като я гледам е в идеална Кръъъгла форма  Whistling Whistling

Джанъм, ама то кръгът е най- правилната форма, не знаеш ли  Mr. Green  А кака е професионалист, не признава нищо, което е под най  hahaha hahaha

И да напомня - ето това е безизразно лице  Whistling Whistling

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 14:29 от tempestad

# 726
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:
Привет  Hug Hug Hug


Баръш не искал сега да коментира отношенията им с кака и думите й за доживотния договор помежду им  Mr. Green  Mr. Green Интересно защо ли  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha що ли наистина  Mr. Green
ама и кака му като я гледам е в идеална Кръъъгла форма  Whistling Whistling

Джанъм, ама то кръгът е най- правилната форма, не знаеш ли  Mr. Green  А кака е професионалист, не признава нищо, което е под най  hahaha hahaha

И да напомня - ето това е безизразно лице  Whistling Whistling



Татлъм  Hug Heart Eyes няма такъв "бездарен" актьор просто  newsm47
относно кака  Thinking естествено че нейното магаре е най-мъжко  hahaha hahaha hahaha да ме пази Господ от такъв професионализъм като нейния

# 727
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 19:24 от vania_e

# 728
# 729
  • Мнения: 9 540
В нея ще намерите и новата глава  Whistling Whistling

НОВА ТЕМА

# 730
# 731
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Уот из дис  #Crazy #Crazy #Crazy

# 732
# 733
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Crossing Arms Crossing Arms Язък значи  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт