Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 33. Тема пролетна :)

  • 39 820
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 1 947
Честито на всички празнуващи! Бъдете здрави, бъдете победители!

# 751
  • Мнения: 6 511
И от мен честито Simple Smile

# 752
  • UK
  • Мнения: 5 999
Честито на всички именници. От здраве и късмет, да не се отървете  bouquet
Пускайте тема!

# 753
  • Мнения: 1 545
С малко закъснение - много здраве на всички иненници!

# 754
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря ви  Hug

# 755
  • Мнения: 3 075
Фели как сте?

# 756
  • Мнения: 2 263
Здравейте, Моме  Hug
Ами добре сме. Две седмици не знаех къде съм, вече посвикнах. Детенце много плаче, пусти колики го мъчат. Реве си както казва мъжа ми нон стоп. Минахме вече някакъв обрив, сега запек. Общо взето време няма за нищо. Роди се малко мъничка 2.5, но вече сме 3.4. Иначе не можеше да засуче и почнах да се цедя. Сега ту цпка, ту се цедя, това си е утрепия, ма като пищи от колики и не знам колко е изяла, поне да знам, че е сита. А и се мъчим със силиконови зърна, че моите били плоски.

# 757
  • Мнения: 19 686
Леле, Джасче, да минават по-бързо пустите колики Hug Абе Кей и Врабчо какво правят? Не съм ги засичала из форумите. Маймунка и нея newsm78

# 758
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте, Моме  Hug
Ами добре сме. Две седмици не знаех къде съм, вече посвикнах. Детенце много плаче, пусти колики го мъчат. Реве си както казва мъжа ми нон стоп. Минахме вече някакъв обрив, сега запек. Общо взето време няма за нищо. Роди се малко мъничка 2.5, но вече сме 3.4. Иначе не можеше да засуче и почнах да се цедя. Сега ту цпка, ту се цедя, това си е утрепия, ма като пищи от колики и не знам колко е изяла, поне да знам, че е сита. А и се мъчим със силиконови зърна, че моите били плоски.
Джас, ако позволиш съвет- давай и често да суче, не преминавай изцяло на цедене, че си е голям ужас това. От опит ти казвам (вече 6-и месец цедя), едно че кърмата намалява драстично, защото стимулацията изобщо не е като при сукане, второ че е адски трудоемко и времеемко (кой какво прави, аз цедя). В начлото, в края на 1-я месец го "съжалих " да не суче със силиконови зърна и той много бързо се отби и започна да плаче от цица. Другото което мога да те посъветвам за коликите е да ползваш еластичен слинг, на нас той ни спаси ръцете,нервите, съня... Павел имаше силни колики, но когато го сложех в слинга (от 5 сутринта) не плачеше изобщо, което за мен беше много важно и така си изкарахме три месеца.

# 759

Общи условия

Активация на акаунт