Внимание нова измама! Не купувайте!

  • 23 837
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 176
И защо пък мъж да не подари подарък на жена си тенджери? И аз и моят мъж обичаме да готвим и да си купуваме всякакви неща за кухнята. Това значи ли, че нямаме вкус и си даваме парите за глупости?
Най-обичам да се дават квалификации на хора, които не познаваме. Според мен никой не е застраховам от това да се излъже в даден момент от живота си. Аз на тенджерите не бих се вързала, но някой някъде може да ми намери и на мен слабо място.
Жената просто споделя и се опитва да предупреди хората, които може да не са чували за този вид измама.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Много е невинно да повярваш на някой случаен за толкова голяма сума пари. Щом не Ви тежат на сърцето, давайте ги. Стока за 6000лв. не се продава на паркинг.

Дядо ми преди години беше спрян от непознат, който му казал, че познава баща ми и трябвало да му върне 5лв. Дядо ми му повярвал и го поканил в дома си да върне парите вместо баща ми, защото много му трябвали. Докато дядо ми ровил в едната стая, непознатия му взел портмонето с пенсията и избягал.

Нали много случайно до набелязъл пред пощата в деня за раздаване на пари.
И аз съм се лъгала на циганин с парфюми, когато бях на 18 невръстна, ама вече не.

# 32
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
И защо пък мъж да не подари подарък на жена си тенджери? И аз и моят мъж обичаме да готвим и да си купуваме всякакви неща за кухнята. Това значи ли, че нямаме вкус и си даваме парите за глупости?
Най-обичам да се дават квалификации на хора, които не познаваме. Според мен никой не е застраховам от това да се излъже в даден момент от живота си. Аз на тенджерите не бих се вързала, но някой някъде може да ми намери и на мен слабо място.
Жената просто споделя и се опитва да предупреди хората, които може да не са чували за този вид измама.
Вкус имате, но едва ли пазарувате кухненски пособия от улицата и то на такива цена.

# 33
  • Мнения: 176
И защо пък мъж да не подари подарък на жена си тенджери? И аз и моят мъж обичаме да готвим и да си купуваме всякакви неща за кухнята. Това значи ли, че нямаме вкус и си даваме парите за глупости?
Най-обичам да се дават квалификации на хора, които не познаваме. Според мен никой не е застраховам от това да се излъже в даден момент от живота си. Аз на тенджерите не бих се вързала, но някой някъде може да ми намери и на мен слабо място.
Жената просто споделя и се опитва да предупреди хората, които може да не са чували за този вид измама.
Вкус имате, но едва ли пазарувате кухненски пособия от улицата и то на такива цена.
Не, купуваме ги от магазините. Simple Smile

# 34
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
И аз с такова убеждение останах от думите ви
😊😊😊😊

# 35
  • Мнения: 6 301
Ако мъжо реши да ме зарадва с тенджери и тигани за 800 евра за годишнината ни, ще яде голям бой с тях по главата.
И моят hahaha

# 36
  • Мнения: 25 737
Ако мъжо реши да ме зарадва с тенджери и тигани за 800 евра за годишнината ни, ще яде голям бой с тях по главата.
И моят hahaha
Горките мъже. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1
Току що съпругът ми се прибра с придружител от унгарски произход, който му подарявал тенджери ЦЕПТЕР, ножове и прибори за хранене. Разбира се, че отказах категорично и при повторния ми категоричен отказ "търговеца" много набързо си прибра стоката и си тръгна. Така и не мога да се  начудя на наивността на съпруга ми . Да води в къщи хора със съмнителни предложения. Няма безплатен обяд! Защо от цяла София са го избрали точно него, за да му ги подарят? Всичко това човек трябва да се пита преди да му се случат случки, след това е късно. Явно са добри психолози измамниците и много добре определят кой може да им се върже на номерата.

# 38
  • Мнения: 4 303
Току що съпругът ми се прибра с придружител от унгарски произход, който му подарявал тенджери ЦЕПТЕР, ножове и прибори за хранене. Разбира се, че отказах категорично и при повторния ми категоричен отказ "търговеца" много набързо си прибра стоката и си тръгна. Така и не мога да се  начудя на наивността на съпруга ми . Да води в къщи хора със съмнителни предложения. Няма безплатен обяд! Защо от цяла София са го избрали точно него, за да му ги подарят? Всичко това човек трябва да се пита преди да му се случат случки, след това е късно. Явно са добри психолози измамниците и много добре определят кой може да им се върже на номерата.
Ей, това е! Веднъж така омаяха майка ми и нито в момента, нито дълго след това тя успяваше да "вдене", че са измамници. Като започнаха, ние разбрахме, че си добър човек, ала, бала и.т.н., добре, че беше нещо за 10 лв. Така се връзват и по телефона сигурно./виж там не се дала майка ми да я измамят за сега/.

# 39
  • Мнения: 2 452
Гледам че темата е стара ама ето че и при мен се появиха такива тенджери подарък от роднини. И ся какво да ги правя качествени ли са поне или най-малкото дали са безопасни.По руските сайтове пише че са качествени най-вероятно китайски ама дали са безопасни в смисъл дали наистина са 18/10 стомана или не е ясно?

# 40
  • Мнения: 26
Здравейте,
Същият унгарец/румънец/сърбин/руснак - или какъвто е там е засечен на паркинги Метро, Кауфланд и Била в последните две седмици! Внимавайте! Колата е под наем, показва някакъв паспорт и след три часа ще излита от България! Двама са били при единия докладван ми случай. Другото лице не е слязло от колата.

Общи условия

Активация на акаунт