Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 61

  • 48 750
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 254
Здравейте Честито Блатовещение

# 46
  • Мнения: 18 530
Терзи  Heart Eyes bouquet
Цитат
Джесур ве Гузель : Сезон Охоты.
Джесур вернулся в свой дом в Корлудаге и теперь Рыза поселился у него. История была обращена вспять. "Охотники на охоте, если есть выживший, значит он был охотником"(пословица). До сих пор игра создавалась Джесуром, он устанавливал свои правила во имя восстановления справедливости в Корлудаге. Теперь же Джесур стал частью игры Рызы. На самом деле, для Джесура это было предопределено еще в тот день когда он только прибыл в Корлудаг, Рыза уже был на пути выхода из тюрьмы. Им изображенный тоннель, был путем Рызы. Теперь же мы имеем новую игру. Всех раскидало на разные стороны одной медали. Джесур и не подозревает, что теперь он сам стал жертвой чужой игры, он абсолютно уверен, что сам выбирает дорогу и идет своим путем. Желая настигнуть убийцу своего отца, он и не подозревает, что смотрит в лицо убийцы своей матери.
Джесур не видит того, что у него перед глазами. Очень близко, уже практически внутри его семьи... Он не знает того, что сделал и на что способен Рыза. Сюхан не зная этого человека не хочет его признавать, Джесур в свою очередь опираясь только на то, что Тахсин украл жизнь Рызы, считает Рызу невиновным. По крайней мере он очень хочет в это верить. Помогая жителям Корлудага пойти против Тахсина, он не понимает, что все они становятся орудием другой игры.
Рыза нам предстал как искусный игрок, он складывает и вычитает факт как ему выгодно, и с умением мастера вводит Джесура в заблуждение, делая его орудием своих планов. Крутит правдой и фактами в свое удовольствие.
До сих пор все копья Джесура ломались на Тахсине Корлудаге, он так и не смог добиться никаких ответов, теперь же в его голове новые мучительные обвинения в адрес Тахсина. Он даже не ведает, что все эти обвинения внушает ему маниакальная игры Рызы. Теперь на путь выходит совершенно новый, неконтролируемый себя Джесур. Огонь мести больше не тлеет в его груди, теперь он вспыхнул бушующим пламенем.
Сюхан всегда была рядом с Джесуром и всегда старалась его понять. Возможно теперь, когда Джесур сам оказался меж двух огней, любви и мести, он сможет понять ее. Сюхан мучилась выбором между любимым отцом и любимым мужчиной.. Теперь же ее мужчина предстанет перед нами палачом.
Статья : Onur Berkarda/ Онур Беркарда переведено специально для CESUR VE GUZEL|||KIVANC VE TUBA
Heart Eyes Страхотен клип!
https://vk.com/kivancoyku?z=video316629766_456239151%2F963e9cd32 … pl_wall_-62215399

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 16:24 от queen_fenka

# 47
  • Мнения: 4 642

     Хубав клип.

     Утре вечерта, май ще мога да изгледам веднага серията с превод като се появи.

     Че ми е интересно линията Джесур-Реза. Фен, сякаш и тя допуска, че Джес може да има едно на ум за Реза. Но по-скоро е на недоверчиво ниво. Как да го обясня. Защото останалото отношение ти си го предала много добре в по-предишния си пост. И Фен, и аз нямам заслуга за... там. А Къванч и свежия хумор на Мирър. Аз само предадох думите ѝ по повод на вече сложената снимка от теб. Да не го коментирам повече това, но да не останеш с чувството, че страдам от тштестлавие!  Grinning

     

# 48
  • Мнения: 18 594
Фенче Heart Eyes, мерси за коментара ти bouquet, а тази еволюция, сега за сефте я погледнах, много готина Peace
Цитат
Обаче едно не разбрах - ако Джес не беше видял Сю в банката и не беше тръгнал след нея, по какъв начин Ръза щеше да осъществи плана си
абсолютно тая сцена беше доста измислена и съшита с бели конци. Както и някои други, ама сериал да става. Имам неприятното чувство , че започна да се пише сценария на парче, дано да запазят логиката в нормални граници!!
Ръза е доста хитър и подмолен, но ми се струва, че доста подценява Джес Confused Confused
а той изобщо не е глупав, но като казваш ти, има добро сърце.
Предполагам, че скоро ще се разбере за истинската  същност на Ръза и тогава ще стане оле -мале Whistling. Направо не ми се мисли, какви страхотии може да се случат, особено като стане ясно, че той е виновен за смъртта на Фюген ooooh!. и аз имам чувството че Ширин ще намери нещо в багажа на Ръза, което да го издаде newsm78

Малко ме дразни нашия човек с това, че е обсебен от Тахсин и си знае неговата си песен, Тахсин е виновен за всичко..... Confused

Според вас защо Сю толкова бързо иска да се разведе??, защото обеща на баща си ли..... а от негова страна да получи истината. Но истината така и не излезе наяве от устата на Тахсин. И Сю много бързо забрави за споделеното от Корхан Whistling.
Другото, което ми е любопитно- тройката Тахсин- Салих- Ръза. Салих играе такива двойствени игрички, че като разбере Тахсин за тях, света ще му се стори тесен.. Confused

Не разбрах какви бяха тия акции, които Тахсин придоби или по точно как ги придоби, ама така извадиха от равновесие Джесур Whistling. Всичките тия закани, които накрая избълва си бяха според мен само въпрос на емоцията му.
А това, че се съгласи накрая да се започне делото за развод....и според мен, е за да защити Сюхан от това, което му предстои.... и от евентуалните гадости, които има да преживее.

за фурната с кекса и рибата-това е новия рекламодател на сериала Peace Mr. Green

а другото, което исках да кажа е, че ми стана мъчно за Джахиде.... Rolling Eyes

още нови Heart Eyes




Орси Hug bouquet, Терзи bouquet
Али Heart Eyes bouquet



Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 15:11 от Airra

# 49
# 50
  • Мнения: 18 594
аз продължавам с Башак и Ойкю

Скрит текст:
да ме прощават тия, които не ги харесват Blush Rolling Eyes







......................





# 51
  • Мнения: 18 530
Благодаря ви за новите фотки Айре  Heart Eyes Терзи Heart Eyes  bouquet
Айре  Heart Eyes благодаря за коментара ти!  bouquet Така е, във всеки сериал има такива недомислени нещица  hahaha нашият не прави изключение, за съжаление. Освен, ако Ръза не е имал предвид друго с обаждането до Сюхан, ама едва ли - всичко протече точно по неговия замисъл  ooooh!
Не зная Сю защо толкова упорито иска да се разведе с Джес, като е луда по него  newsm78 Може би и на нея и омръзна това вманиачаване на Джесур по отношение на баща и  ooooh! Но, пък не приемам и да се държи с баща си така, сякаш е невинно агънце - тя видя с очите си на какво е способен този неин баща, как може така сляпо да му вярва и защитава не разбирам  newsm78 Да, за последните събития няма никаква вина, но миналото му смърди  Sick Каквото и да се е случвало той в никакъв случай не е невинен! Ако беше, нямаше да е готов да премахне дори физически Джес  #Cussing out Само заради това Сюхан не биваше никога да му прощава, а тя се държи с него, сякаш нищо от това не се е случвало  ooooh! Не я разбирам, наистина. Само за баща и паметта и е много краткосрочна, за Джес помни всичко  hahaha Ама дето викаш, филм да става  Laughing И въпреки това, именно на нея разчитам, че тя ще разкрие истинското лице на Ръза, тя е доста интуитивна и умна жена. А и Джесур е доста умен, та да видим до кога ще продължи играта на Ръза   newsm78 Той действително ми се струва, че подценява Джес, дори и Салих му го каза. Все ще се издъни в един момент ... сега използва това, че Джес не разсъждава трезво от това, че няма никакво развитие за убийството на майка му, ама все ще се осефери един ден ... а и Салих също все ще сбърка или ще го види някой какви ги върши и ... Тоя пък колко е долен ... нямам думи  ooooh! Добре, мрази Тахсин и за това помага на Ръза, ама какво му е направил Джесур  newsm78 Защото имам лошото предчувствие, че той уби майка му  Thinking Каквото и да е, все пак ми е много интересен сериала, щом нямам търпение за следващата серия  Laughing А и актьорите са всички на ниво  Peace Не ми е жал за онази скубла Джахиде  hahaha Само като се сетя, че искаше да убие Сюхан ... и как изтормози горкия Корхан, заслужава си всичко, което и се случва. Ама и Хулия си я бива  ooooh! Не мисля, че са се отървали още от тази ненормалница  newsm78 Радвам се, че и плановете на Бюлент с Бану се развалиха, не му вярвам изобщо на този, че се е влюбил  #Cussing out А бе, на края всички ще си го получат според заслугите, ама ще има да се мъчим и ние с тях Joy Joy Joy Обаче на мен ми харесва това мъчение  Laughing 
Благодаря за Башак и Ойкю, харесвам си ги и двете  bouquet Лелее,  тоя на Ойкю е  Sick поне на тези снимки  hahaha
Орсич  Hug няма такава опасност, мило, познавам си те добре  Peace Дори не ми е минало през ума, че можеш да страдаш от щестлавие  Laughing

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 16:19 от queen_fenka

# 52
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет дружки Hug Hug Hug
Благодаря на всички за споделеното bouquet
Много хубави коментари Фенче Heart Eyes, Айре Heart Eyes,страхотни снимки
Орси Hugмного ще радвам да се видим по на кафе

Фенче Heart Eyes и аз се опитвам да я разбера Сюхан,но не успявам Peace
Колкото и да е убедена,че няма общо със смъртта на Фюген и заблудена,че няма общо с убийството на Хасан,не разбирам как седна да яде на една маса с човекът,който се опита да убие Джесур в катастрофата и организира нейното отвличане.
Разбирам огромната и привързаност към него.
Сюхан е израснала с мисълта,че е била изоставена от майка си. И докато е растяла без нея,ѝ е била много сърдита за това. Видяхме малкото момиченце,което избяга без да се сбогува с майка си. В същото време баща ѝ винаги е бил до нея,ходел е да я посещава в пансиона,водел я е на разходки.
Той е станал всичко за нея,затова е обяснима силната ѝ привързаност към него.
Получава добро образование,има работата си,стъпила е здраво на земята. Защо тогава се запознахме с героинята,докато тя е във връзка,в която се оказа,че не влага чувства?
Защо не се е развила далеч от Корлуда,защо не живее самостоятелно?
Защото обича комфорта и сигурността. Разполага се да живее в граници,които вдъхват в нея чувство за сигурност и с които получава стабилни резултати.
Свикнала е да бъде натоварена с неприязънта на хората към баща й.
Тя приема,че хората не обичат баща й,защото му завиждат,свикнала е на отношението,но никога не е допускала,че той е способен извърши зло,затова и не е дала ухо на слуховете.
Всички събития,които се случват с пристигането на Джесур и всички разкрити тайни за нея са като гръм от ясно небе.
Вадят я от зоната на комфорта и я карат да се чувства несигурна и объркана.Това определя до голяма степен и действията ѝ.
Според мен никой човек не е само силен или само слаб.В различните житейски ситуации,в зависимост от много фактори се проявява силата на човек.
Не мога да кажа за Сюхан,че е слаба,но със сигурност пътя,който има да извърви,ще я направи още по-силна.
И в никакъв случай не омаловажавам всички прекрасни качества,които тя притежава.
На нея разчитам и на подозренията и към Ръза,за да отворят очите на Джесур

# 53
  • AMS
  • Мнения: 6 410

 
 "Днес е денят Благовещение.
 Блага вест те нарекох в моя живот."
                                                   Яворов

 Привет, дружки!!!
 Айре, Честито и аватар и подпис!!!  
 Със здраве да ги ползваш!!!
 Фенче, Алинна,
 благодаря за постовете по съдържанието на епизода!!!
 Орси, Диди, Миррор, Снеже, Редеми, Айре, Терзи,  
 благодаря за споделеното!!!
 На мен ми се завъртя главата с Kıvanç  Mavi



# 54
  • Варна
  • Мнения: 685
Привет на всички, които са писали днес Heart Eyes
Фенче,Айри,Снежи, Али, Криси, Терзи,Дива Hug(дано не съм пропуснала някой от днес)
Много ми беше хаотична последната серия, а и без превод, още повече...
Чакам си бг превода  Wink

На Киво му отива най-много жена като Туба Wink Мое мнение  Heart Eyes


Скрит текст:
С това обаче не мога се съглася ooooh!, каква беше, в какво се превърна ooooh!...
И мен да ме прощават повечето , които я харесват, ама...това си е така...

# 55
  • Мнения: 18 594
Фенче Heart Eyes Peace
Цитат
А бе, на края всички ще си го получат според заслугите, ама ще има да се мъчим и ние с тях 35 35 35 Обаче е сладко това мъчение, нали ?  Peace


сладко е Crazy
най-обичам да се мъча с Джесур Heart Eyes Wink, каква мъка е всеки четвъртъъъъък newsm45  newsm08

и аз харесвам и Ойкю и Башак,  втората-малко повече Wink Mr. Green

май ще се мъчим и с новата версия на маммата......
това е формата за писане на отговор ooooh!

Скрит текст:

Али Hug сега ще те прочета Peace

Дива Hug, мерси Simple Smile
замайва ни се главата и още каааак Crazy

Диде Hug, нека уважаваме избора на патрона и да не се връщаме към тема, която ни е разваляла настроението Praynig
виж, колко ни е приятно в момента!
за Туба- не съм много съгласна с теб Wink

до по-късно Wink

аааа това е спешъл за Мирето Wink

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 17:20 от Airra

# 56
  • Мнения: 3 485
Привет на всички в темичката  Hug Hug Hug
Благодаря за всички постове  bouquet bouquet bouquet
Айри за прекрасната нова тема  bouquet Hug
За "моичкия" Тахи  Joy Joy Joy Joy Joy
Много се кефя на хумора на Айри ,мирърче ,фенче ,Али   Joy Joy Joy
Благодаря за красивите гифтчета и колажи  bouquet bouquet bouquet
Прекрасен празник на всички Hug
Много съм ангажирана и не пиша в темата ,но ще влеза в релси ... Crazy
Нищо не съм гледала за сега :arms:
Обаче без Тахи не става ! Naughty



# 57
  • Мнения: 18 594
Тио Hug bouquet Joy Joy Joy
радвам се , че се появи, че това те чакаше Wink

твоя човек ги е споделил след медения месец hahaha
Скрит текст:



# 58
  • Варна
  • Мнения: 685
Айри Hug
Скрит текст:
ами и на мен ми се разваля настроението като видя Башака, ама си трая ooooh!..., ако може по-малко да се натрапва нейното присъствие в темата ще е по-добре...Темата е за Киво нали? или съм се объркала #Crazy Сама пишеш , че е приятно в темата, но заради Киво е приятно, не заради някой друг...Никъде не съм написала, че не му уважавам избора, изказах си мнението за нея...Уважавам темата и затова мнението ми е в скрит текст...

# 59
  • Мнения: 18 594
Айри Hug
Скрит текст:
ами и на мен ми се разваля настроението като видя Башака, ама си трая ooooh!..., ако може по-малко да се натрапва нейното присъствие в темата ще е по-добре...Темата е за Киво нали? или съм се объркала #Crazy Сама пишеш , че е приятно в темата, но заради Киво е приятно, не заради някой друг...Никъде не съм написала, че не му уважавам избора, изказах си мнението за нея...Уважавам темата и затова мнението ми е в скрит текст...

Скрит текст:
оки, ще се съобразя с желанието ти, снимките на Башак ще са в скрит текст Peace само мир да има Praynig и любов към любимеца ни Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт