Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 61

  • 48 709
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 548

Биография:

Скрит текст:
Къванч е роден на 27 октомври 1983 г. в Адана, Турция. Името му на турски означава "гордост". Има  двама братя-Джем и Тугай и две сестри-Ипек и Мелиса. Баба му по бащина линия е родом от Босна и Херцеговина. В Адана, Къванч учи в частно училище и се занимава активно с баскетбол.Когато семейството му се премества в Истанбул за лечение на баща му, той започва да играе баскетбол в клуба на Фенербахче, но претърпява травма на коляното и спира да се занимава със спорт и да преследва мечтата си да стане професионален баскетболист. Майка му изпраща негови снимки на известна модна агенция и това дава начало на кариерата му като модел. През октомври 2002 г. е избран за "Най-добър модел на света" на конкурс, проведен на Хавайските острови. След това започва да дефилира  в европейските столици като Париж и Милано. Но едновременнo с това, учи в Истанбулския Университет- във Факултета по комуникации и дизайн. През 2005 год. му предлагат ролята  на Мехмет в сериала „Перла“. Заедно с екранната си партнъорка Сонгюл Йоден, стават изключително известни и обичани във всички страни, в които е гледан сериала. Следват ролите му в "Менекше и Халил", "Забранения плод" "Езел" и Кузей-Гюней", като за ролите си на Бехлюл(в ЗП) и Кузей(в КГ), той получава най-престижната награда "Златна пеперуда" за най-добър актъор, съответно през 2009 и 2012 год.
За ролята си в игралния филм "Сънят на пеперудата" през 2012 год, отслабва с 20 кг, за да се превъплати в образа на тежкоболния от туберколоза, турски поет Музафер Услу. Филмът е номиниран от Турция, за да се бори за Оскар за чуждестранен филм през 2013 год.
Последната му роля е в сериала "Курт Сеит и Шура", в ролята на Сеит Еминов, продукцията  е снимана и в Санкт Петербург.

На 19 февруари 2016 г., Къванч се ожени за своята приятелка, стилистката Башак Дизер, в Париж.














В новия сериал:














С Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту
Сценарий: Едже Йоренч
Режисьор: Али Билгин
Оператор:Вейсел Техшахин
Продуцент: Ай Япъм



Резюме:


Красив мъж, на име Джесур, пристига от големия мегаполис в малкото градче Корлудаг, за да започне нов живот там. Всички местни жители са запленени от тайнствения красив непознат. В градчето Джесур случайно се запознава със Сюхан, известна с красотата си девойка в целия окръг. Сюхан е от богато семейство и на нея е поверено ръководството на семейния бизнес. Младите хора се влюбват страстно един в друг. Но, има тайни, които двамата не знаят.Или поне Сюхан не знае. Оказва се, че техните семейства са в отдавнашен конфликт и че техните бащи крият тъмна страна от живота си и изпитват ненавист един към друг от много години. По тази причина тяхната голяма любов се оказва в опасност и надеждите да я изживеят в безоблачно щастие се оказват невъзможни. Минава време и тайното става явно - всички ще разберат истинската причина за пристигането на Джесур  в този край. Дали не е отмъщение??










В главните роли:







Всеки четвъртък по STAR TV


Линкове за онлайн-гледане









Сериите с БГ субтитри:


Благодарим за превода на LiLiSy, Алекс, assianita, rina-rina!!








Превод:LiLiSy







Забрaнения плод/Ask i memnu






Сценарий - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу
Режисъор-Хилял Сарал
Продуцент-Ай Япъм
По едноименния роман на Халид Зия Ушаклъгюл

Скрит текст:

Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.
Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.
Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства?

В главните роли:
Бехлюл-Къванч Татлъту
Бихтер-Берен Саат
Аднан-Селчук Йонтем
Фирдевс-Небахат Чехре
Нихал-Хазал Кая
Бюлент- Батухан Караджакая
Мадмоазел Дениз- Зерин Текиндор
Елиф-Еда Йозеркан
Пейкер-Нур Фетахоулу
Хилми Юнал-Реджеп Акту
Бешир- Баран Акбулут









Север-Юг/Kuzey-Guney







Сценарий - Едже Йоренч и Мелек Генчоулу
Режисъор-Мехмет Ада Йозтекин
Продуцент-Ай Япъм



Скрит текст:
е историята на двама братя Kuzey и Güney. Kuzey (на турски означава Север) е смел но безразсъден, бунтар, трудно овладява гнева си, безстрашен, не търпи несправедливост, нетърпелив и често юмрукът му говори вместо него. Güney (означава Юг) е негова противоположност. Той е спокоен, търпелив, не действа без да мисли, работлив, но и страхлив. Единственото общо между двамата е любовта им към Джемре

Участват:
Къванч Татлъту като Кузей Текиноулу
Буура Гюлсой като Гюней Текиноулу
Йойкю Карайел - Джемре Чайак
Бааде Ишчил - Бану Синанер
Мустафа Афкъран - Самир 'Сами' Текиноулу
Семра Динчер - Хандан Текиноулу
Зерин Текиндор - Гюлтен Чайак
Юнал Силвер - Атила Синанер
Ръза Коджаоулу - Али Гюнтан
Чаадаш Онур Йозтюрк - Баръш Хакмен
Гьоксен Атеш - Венюс Терзерел
Хазар Ергючлю - Симай
Тургай Кантюрк - Ферат
Мерве Болуур – Зейнеп
Хале Сойгази - Ебру
Серхат Теоман - Бурак Чаталджалъ
Каан Ташанер - комисар Шереф
Нихан Окутуджу - Дениз







Другите негови филми и сериали:




2005-2007 г. - "Перла" - Мехмет Шадоулу

2007 г. - "Aмериканци на Черно море 2"


2007-2008 г. - "Менекше и Халил" - Халил Туулу
С БГ Аудио

2010 г. - "Grease" (musical)
2010 г. - "Играта на играчките 3" (озвучаване)

2010 г. - "Езел" - Секиз
2013 г. -  “Сънят на пеперудата“ - Музафер

2014 г. - "Курт Сеит и Шура" - Курт Сеит Еминов

Награди:



Мъж/актьор на годината-2016, за сп.GQ



Видео от церемонията

Видео от церемонията 2


ИНТЕРВЮТО С БГ. ПРЕВОД

***********




Скрит текст:





"Златна Пеперуда" за най-добър актъор за 2009 год, в "Забранения плод"








ИНТЕРВЮТА :

Къванч за сп.GQ-2015 г..

Къванч за сп.ELLE-2013 г..

Къванч за сп.ELLE-2011 г..

Къванч за сп.ELLE-2010 г..

Къванч за сп. Marie Claire” - 2009 г..








Някои негови ТВ участия






Къванч Татлъту в:

       



Връзки към старите теми:

Тема 48   Тема 49 Тема 50 Тема 51
Тема 52 Тема 53   Тема 54   Тема 56
Тема 57 Тема 58 Тема 59 Тема 60




СКОРО в......MAVI









ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА !!


























Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 19:44 от Airra

# 1
  • Мнения: 18 548
Добре дошли в новата тема bouquet

стана малко шарена, ама такова шарено и хубаво да е и настроението ни в нея!! Heart Eyes Hug

бързам да сложа рейтинга, че не мога да повярвам, че сме преди Родината Shocked



в АБ сме с най-добър рейт от всички сериали Peace
2 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:15 23:32 7,35

АБЦ
3 CESUR VE GUZEL STAR TV 20:15 23:32 7,04

http://www.ranini.tv/reyting

Али Heart Eyes, Фенче Heart Eyes bouquet bouquet

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 09:30 от Airra

# 2
  • Варна
  • Мнения: 685
Айричка Heart Eyes Hug Прекрасна е темата,пролетна, шарена, весела, такава трябва да е! newsm51
Благодаря! newsm76



# 3
  • Мнения: 18 488
Айре  Heart Eyes благодаря за прекрасната ни нова тема!  bouquet bouquet bouquet Супер си я направила, браво!  love001
Много ми харесаха как играха всички актьори снощи! А Еркан беше невероятен! За нашите ГГ няма какво да говорим, прекрасни  Heart Eyes Особено в този момент бяха перфектни  ...

Дидка  Heart Eyes аз съм гледала как се танцува танго, нашите се справиха добре като за любители, макар и не перфектни, но ми доставиха удоволствие, най-вече с чувствата, които предадоха в този момент, а това ми стига  Peace


Кеф, сега отново започва ухажването от страна на Джеско, този път без користни цели  Laughing А Ръза знае какво съкровище е за Тахсин дъщеря му, ама дали знае какво съкровище е и за Джесур  newsm78 Та ми се струва, че когато започне своя план за Сюхан / а няма начин да няма план по отношение на нея, за да нарани Тахсин / ще има наистина челен сблъсък между него и Джес  hahaha Той няма да допусне някой да му я пипне дори  Laughing А какво ще стане , когато разбере истината за Ръза ... просто не ми се мисли, страшно ще е  ooooh!
Алинче  Heart Eyes благодаря за превода!  bouquet
Айре  Heart Eyes верно  сме пред Родината  #Crazy Ами рейтинга си е добър, особено в АБ групата bouquet Сега да видим и как сте твиткали снощи  Laughing
Диде  Heart Eyes  bouquet bouquet

# 4
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айричка Heart Eyes благодаря за красивата тема,прекрасна е ,красив Джес на коня,красива танцуваща двойка и Мавчоо Heart Eyes
Да си я изпишем с удоволствие и да е изпълнена с положителни емоции Two Hearts Two Hearts







# 5
  • Варна
  • Мнения: 685
Фенче Heart Eyes Hug, тангото е доста коментирано...малко ми беше излишно...но се насладихме на близостта между двамата Wink loveuuu
Актьора , който играе Тахсин, голям сладур Laughing, особенно веждите му от снощтната серия ooooh!, когато закусвха със Сю, направо бяха уникални, не мога да се спра да се смея Laughing
Хубав и усмихнат ден на всички! Wink bouquet

# 6
  • Мнения: 18 548
Момичета, благодаря за хубавите думи bouquet
Фенче Heart Eyes Hug както винаги си бързак с коментарите Joy Joy
Али Heart Eyes Hug
Диде Heart Eyes Hug
Скрит текст:
на теб особено много се радвам, че пишеш, като една от старите истински фенки на Киво  Heart Eyes Peace

много готини колажи! Grinning

серията ще я коментирам, като я видя поне с руски превод.....
в другата тема има доста противоречиви мнения Peace
и рускините май не бяха много доволни снощи newsm78

Диде,
веждаците на Тахи Joy Joy Joy


и от СМ



превод на руски

https://vk.com/perevodmila?z=video-86336891_456239421%2Fcce96b8e … _-86336891_231033

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 10:17 от Airra

# 7
  • Мнения: 18 488
Диде  Heart Eyes на много хора им стои като кръпка тангото, но, Али  Heart Eyes е права, че  не беше планирано предварително от Джес , просто се случи. Как иначе да ни покажат, че Сю в ръцете на Джес забравя за тейко си  Joy Joy Joy Joy

Е, можеше и друг танц да изберат, ама ... решиха да ни покажат и танго  Laughing


Да видим какво е замислил Джес  newsm78 Странна физиономия направи на развода  newsm78


Не е случайно това, че реши да се разведе, след като толкова пъти и каза на Сю, че не желае развод. Мисля, че е свързано с последните действия на Тахсин  newsm78 Той всъщност подписа ли предбрачния договор  newsm78 Май не стана ясно ...  Ще видим  Peace

А на последните фотки съзирам и известно съжаление на неговото лице, че му се налага да и причини и това ... а Сю е искрено изненадана и разочарована ... Колкото и да му приказва, че не му вярва, тя вярваше, че той не иска да се разведат. Сега ми е интересно какво ще последва  newsm78 Но, съм убедена, че тези двамата ще си направят нова, хубава сватба, както и трябваше да е  Peace Само не знам кога  Joy Joy Joy
Не мисля, че Ръза се е влюбил в Сюхан, както си мислят мнозина ... друг план има за нея този маниак ooooh!
Айре  Heart Eyes  hahaha с Родината се гоним през цялото време ту в рейтинга, ту в соц. мрежи ...
И аз много и се радвам на Дидката  Heart Eyes! Ма как бе ...  тя е верен и непоклатим фен на Киво  love001
ПП Забравих да напиша, че в тази серия през цялото време беше много красива Сюхан и много ми хареса как я обличаха  Peace Този път обърнах внимание и на това  Laughing
Киво на тази снимка е самата прелест  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 10:41 от queen_fenka

# 8
  • Варна
  • Мнения: 685
Айричка Heart Eyes Фенче Heart Eyes, не мога да ви изоставя,щото ви  Heart Eyes много love001
 Айричка Hug мерси много за Тахсинчо, целия ми ден ще е усмихнат  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 18 548
Айричка Heart Eyes Фенче Heart Eyes, не мога да ви изоставя,щото ви  Heart Eyes много love001


Скрит текст:
ааа това ще ти го напомня, ако се наложи Wink
и ние  love001

спешъл един Кузейчик за теб Heart Eyes
тоя клип, май за сефте попадам на него Peace



Тахи, що така са му оскубали веждите Joy Joy Joy
къде е Тио Hug newsm78, да каже какво е правила Laughing Laughing

нещо съм се разлигавила Wink
Фенчето Heart Eyes е на вълна нова серия, аз ще се включа на тая вълна ,ама по-късно Whistling

снимката е супер
повтарям я Crazy


а тази Heart Eyes Heart Eyes


smile3544 smile3544 smile3544





Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 11:35 от Airra

# 10
  • Мнения: 18 488
Диде  Heart Eyes Hug и ние теб!  love001
Айре  Heart Eyes благодаря ти за този клип!  bouquet Жесток е ! thumbsup
Ех, любимите Кузей и Али ... какво невероятно мъжко приятелство ни показаха ... никога няма да ги забравя  Heart Eyes Heart Eyes
Тио  Hug ни забрави наистина  newsm78 Cry Липсват ми нейните колажи и доброто настроение, което внася винаги тук  Heart Eyes И Фейчето  Hug А за Светлето  Heart Eyes да не говоря ...
Юхуу, снощи сме били на 3 място в световния тренд  #Crazy


Айре  Heart Eyes на Танер са си му такива веждите  Laughing затова изглежда с весела физиономия винаги  Joy Joy Joy Joy голяяяма скица е този актьор, много ми е на сърце  Peace
Ух, бе ... трябва да ходя и на работа Айре  Heart Eyes Joy Joy Joy

Защо не го оставиха Джесур ето с такава прическа именно, щеше да е убиец  Crossing Arms Да приемем, че това е по-младия Джесур  Laughing

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 11:38 от queen_fenka

# 11
  • Мнения: 18 548
Фенче Heart Eyes, не знам как ще работиш, джанъм Joy Joy Joy
тая снимка разбуни духовете в ТТ Crazy
не знам от къде я изкопаха Wink
това е любимата ми визия на Киво Peace Heart Eyes Heart Eyes
и веднага си смених аватара Wink

мерси за другото инфо Peace
това за световния тренд....брех!!

Тио Hug, предполагам, че е заета, ама ще се появи по някое време Peace

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 11:52 от Airra

# 12
  • Мнения: 924
Добър ден, на всички! Hug

Изгледах серията с първите субтитри и изпаднах в лек шок, като разбрах, че всъщност, все още, не сме разведени. rotfImbo rotfImbo rotfImbo

В началото помислих, че ми се е причуло, но да-то е за започване на делото. То, едва сега започва, представете си. Не ми се мисли, какво ще става, когато стигнем, до подялбата на имуществото Joy Joy Joy
Най ми е дерт, при кой ще отиде синия джип....нищо друго Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 18 488
Айре  Heart Eyes мани, мани ... ще гледам децата, а пред очите ми ще е само тази фотка  ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Е, как не ? Уникално готин е! Благодаря ти за нея! love001  Кой знае още колко снимки има като модел, дето не сме ги виждали ... А бе не напразно е бил модел и в Париж и в Ню Йорк ... образец на мъжка красота е той  Heart Eyes Трябва да си сляп, за да не го виждаш, дори и да не харесваш светли мъже  Laughing
Аде, честит аватар!  Peace
Пожелавам ви слънчев и хубав ден, сладурки!  Heart Eyes Hug
Ох, ще я потретя тази красота  Laughing

Мире  Hug наистина ли  newsm78  Joy Joy Joy Joy Майтап  Mr. Green
Ох, тоя син джип не можа да го прежалиш  hahaha А за снимката си трайкаш  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 924
А за снимката си трайкаш  Joy Joy Joy

Щом си трайкам, значи нямам думи бе, жена Joy

Само ще отбележа, че на това момче, тениските постоянно му пречат. Ту иска да я сваля, ту като я сложи - половината - вътре, половината - вънка. Въобще, мъка...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

And some honest blue eyes:  Mr. Green

Последна редакция: пт, 24 мар 2017, 12:39 от mirror_

Общи условия

Активация на акаунт