Препоръчайте място за среща на приятели с деца

  • 1 893
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 111
Здравейте,
Преместихме се от София в друг град, когато малката беше на няколко месеца и изобщо не съм запозната с местата, където може да се събере безпроблемно компания с дете, а софийските ни приятели всички са без деца, та няма кого да попитам.
Интересува ме следното - в събота ще идваме за малко до София с детето и бихме искали да се видим с приятели (те са без деца). Ще разполагаме с около 2 часа за кафе или обяд, и бихме искали да сме някъде, където има детски кът, на който можем да оставим детето (на 3 г.), за да си поприказваме на спокойствие за това ограничено време. Сещам се само за моловете, даже не знам в кои от тях има хем детски кътове, хем прилични заведения (не от типа "бързо хранене" - май само за този на "Цариградско" се сещам). Паркове без обособен детски кът към заведението също не ме устройват, защото това означава, че един от нас ще трябва да гони малката из парка постоянно.
Та, дали можете да препоръчате място? За предпочитане по центъра или около него, ако може.
Благодаря! bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 16 105
Villa Spaggo в Бистрица, но не е центъра на София...

# 2
  • София
  • Мнения: 17 142
В центъра и аз не се сещам, иначе в младосткото Хепи има хубав детски кът, в сладкарница Папая до ТУ също.

# 3
  • София
  • Мнения: 16 105
В Младосткото Хепи редовно ми сервират поръчката изстинала Rolling Eyes, затова избягвам да го препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 252
В кв. Лозенец е, има детски клуб, който се заплаща допълнително.


http://melnicite.com/

# 5
  • Мнения: 503
Аз бих ти препоръчала този ресторант:    http://www.restorant-oazis.com/
Не е в центъра, в квартал Левски, но пък ще има къде да паркирате, да се нахраните добре, детето да се забавлява и вие да сте спокойни Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Ще се радвам,ако го посетит,  да споделиш впечатлението си.
Хубав ден от мен!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 609
В МОЛ Сердика (на Ситняково) имаше един ресторант с детски кът към него. Не съм ходила отдавна, всъщност (повече от година), но помня, че кухнята беше добра и детето се забавлява в детския кът. За съжаление, не помня името на ресторанта. И не е в центъра Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 16 105
Пак е Спаго.

# 8
  • Мнения: 2 111
Благодаря за отговорите. Само да уточня, че под "център" нямам предвид директно на жълтите павета.  Simple Smile  По-скоро нека така да формулирам - да не е прекалено далече от центъра, че едното момиче ще "избяга" за малко от лекции, за да дойде да ни види.

# 9
  • Мнения: 2 111
Аз бих ти препоръчала този ресторант:    http://www.restorant-oazis.com/
Не е в центъра, в квартал Левски, но пък ще има къде да паркирате, да се нахраните добре, детето да се забавлява и вие да сте спокойни Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Ще се радвам,ако го посетит,  да споделиш впечатлението си.
Хубав ден от мен!


Здравей,

Благодаря за предложението.  bouquet Посетихме точно този ресторант и бързам да споделя впечатлението си:

Позитиви:
-Лично за нас това беше много удобна локация
-Хубава градина
-Чист и приятен детски кът
-Възпитано обслужване
-Аламинутите бяха вкусни
-Лесно паркиране

Области за подобрение:
- Детски кът - вътре миришеше много лошо - на нещо като мръсни чорапи. Добре, че времето беше преобладаващо хубаво, та детето всъщност игра навън. Какичката, която гледа децата не беше особено заинтересована сякаш. И това, което ми направи най-лошо впечатление - прозорецът директно срещу батута беше отворен, т.е. запотени скачащи деца бяха изложени директно на не толкова топлия въздух, който идваше отвън.
- Имаха два рождени дни и нямаха капацитет да се справят с готвенето. Ние се усетихме навреме, след като един германец на съседната маса направи забележка, че си чака пилето повече от час, затова поръчахме аламинути, които съвсем не бяха лоши.

Като цяло, бих посетила заведението отново, може би в по-малко натоварен момент и когато времето позволява игри на открито за детето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт