Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 5

  • 36 452
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 135
Привет, мривет!
Иринитке, не се коси, всички мъже са един дол дренки!  Hug
Аз да се похваля:
Скрит текст:
Най-накрая след 10 години работа в тази фирма, доживях да ми вдигнат заплата!  Party
.
Жгмъц, ще чакаме с нетърпение фотоси!  Simple Smile Успех с кандидатката!  Hug
Аз днес,  ще си направя варива. Утре ще ми е плодов, нещо страхотно го обърках режима.

Айде приятен обяд!  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 11 116
жгмъци, как е с компютрите? Wink

 hahaha
Не беше тази.  Wink

Ив, ха честито!  Hug
Защо утре плодове ? По план трябва да са въглехидрати.

# 17
  • София
  • Мнения: 135
Жгмъц, не ме слуша главата, затова  ooooh!. Утре въглехидрати, вдругиден плодов!
Като имам много работа и блокирам!  Mr. Green

# 18
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Чакайтиии, идваам
Жгмъце, благодаря  bouquet Първата картинка я няма  Peace

Тудоро, 'га ти пях да избягаш  Peace. Аде сега, като ти минат сделките /за които стискам палци/, отивай някъде да си отдъхнеш  Peace Hug. На мен ми харесват първите плочки.  Heart Eyes
Кате, стискам ти палци всичко да а наред  Praynig
Ади, успех с врътката  Hug
Деси, как си днес?
Ничия, малката по-добре ли е? Hug
Джулка, къде ши го пийм?
Облашкова, обожавам CK, честито bouquet Аз нося 40ти номер и с такъв модел приличам на гротеска, а толкова ги харесвам  Heart Eyes.
Стреличка, ако си 100% сигурна, показвай вратата на тази жена  Peace Приятна разходка из Лондоня  Hug. За Брекзит май утре ще чуем повече.
Вангоби, Инджи,  Hug
Мими, тос лъскав кеХ и аз ще го мисля  Crazy Hug
Сиси, оздравявайте  Hug
Ив, хА честито за заплатата  Hug
Жгмъци, дано е свястна жената  Praynig

Менюто за днес ще е - 3 ягоди, о- картофена салата с лук и магданоз и аг, вечеря - сигурно плодове.

Малката си е хремава, но си ходи на градина. Даже днес ме 'изгони'  Crazy. Казвам и' чао, тя тръгва към децата, обръща се и тъй като аз стоя и я гледам къде ще отиде, тя срамежливо се обърна и тихичко ми казва : 'Мамо, гоу!'. Преча и' на играта, ей  Whistling
Исках и да ви споделя за кокосовото масло, май Жгмъцито имаше някакви терзания с него. В деня, в който си мих косата, от сутринта си намазах краищата, вързах на опашка и после навих на кокче да си стои така цял ден. Като я измих после, беше много мека, иначе е супер захабена. Четох, че хората си мажат и скалпа. Аз го ползвам вместо лосион за тяло.

На всички неспоменати много гуш   Hug

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деми, аз съм послушна и съм резервирала хотел в сандански от 08 до 14.05.
Освен това днес се обадих на препоръчан майстор за банята, който ми каза че целия април му е зает, а аз му викам, оооо, спокойно, аз си мисля някъде за юни hahaha hahaha Тъй да, април малко до поотморим от майстори. Май - почивно-празничен и то ей, го на, юни дошъл.
Та уговорихме оглед...като че ли ще се жени за банята, но нали такъв е реда. Joy

Обад: пилешка пържола и зелена салата.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 141
Ей, не можах да се вредя до първа страничка, пък и като видях, че ще се уважавате, реших да отстъпя ред Joy докат не споделите как hahaha
Жгмъци,  bouquet благодарско за темата bouquet bouquet
Ив,  Hug честито, ама 10 години, ли  ooooh! Ти, рива ли? То нали знаеш кога го хранят бебето, когато плаче Party Това последното Иринитка и Стреличка  не са го видели Wink
Деми,  Hug глаедала съм клипчета, колко хубава става косата след процедури с кокосово масло, веднъж се клепахме с щерката и ми идеше веро да сложа, та да я изплакна, нейната стана супер, но моята перушина съвсем се разлетя Whistling. Браво на детето, а ти не тъжи дълги години ще си й нужна bouquet
Мими Hug ся тоз солен кекс за кой ден става да го ям?
Иринитка,  bouquet не му се ядосвай bouquet bouquet той е бързал лично да ти каже bouquet bouquet
Курдов, умората си е казала думата, ще наваксаш bouquet
Инджи,  Hug Hug
Ядох вече две огроооомни пълнени чушки и салата зеле, за вечеря една чушка,ама тя е като две малки и половина.

# 21
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Деми, аз съм послушна и съм резервирала хотел в сандански от 08 до 14.05.

Ми шИ слушаш ми! Тя гьостерицата ми е тъничка, дрянова, само за петички  Twisted Evil
Така се действа, с план. Сложи му и месец още разкатаване от майстора - днес не мога, на друг обект съм, идвам другата седмица, нямаш проблеми и т.н., реалистично средата на юли ти пожелавам баня  Hug. Не ми се сърди, реалистка съм, въпреки мечтателната ми рибешка душа  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 844
Да се запиша и аз в новата темичка, благодаря Жгмъци Simple SmileЧакаме снимчици на придобивките:)Дано улучите на персонал.
Иринита Simple Smile - те са такива, нали знаеш, не се ядосвай,всичко ще е ок, много гуш
Демитуууу с какъв скок пристигаш самоооо Simple Smile))))) Кокосовото  масло го ползвам за много неща - като лосион за тяло, за жабурене на устата сутрин, откакто Иринита каза,че си маха грима с него и това правя Simple Smile))Отделно като правя палачинки намазвам тигана с кокосово масло, и при сладкиши го ползвам - и по този повод да разкажа - преди известно време в Лидл -( Долче:) рекламното ни лице на магазина ) имаше промоция на био кокосово масло и аз съм си взела едно бурканче и на касата плащам с ваучер за храна - а касиерката ми казва - С ваучер може да закупувате само хранителни продукти  - аз казвам - Да, това е хранителен продукт.Тя се подвуими малко, но после реши ,че може би все пак е хранителен продукт - хахахаха.
Джул, разбра се че ще те уважават днес - хахаха, но пусни кафенце все пак с разходчица.
Ив да ти е честито увеличението на заплатата, по- често да се случва Simple Smile))

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Това последното Иринитка и Стреличка  не са го видели Wink
Късно е либе, за китка, видях го Twisted Evil Twisted Evil Обаче, аз съм от тези, които стимулират служителите си. Тъй като бюджетът ни все още не е стабиУен, на тези които заслужават им дават месечен бонус, или пък някой друг почивен ден, ей, така, да ми видят човещината hahaha hahaha hahaha

Деми, аз съм послушна и съм резервирала хотел в сандански от 08 до 14.05.

Ми шИ слушаш ми! Тя гьостерицата ми е тъничка, дрянова, само за петички  Twisted Evil
Ох, кеф, дай,даааай!!!

Аз съм абсолютно реалистично и по същия начин настроена към майсторите. За това не си поставям срочни задачи. Ето сега съм без врати вече втора седмица....обаче аз съм спокойна....за сега Twisted Evil

Ив, честито увеличение на заплатата? Ко си купи????


# 24
  • София
  • Мнения: 2 008
айде, честита темичка, на ужажение да ни е Hug
Деми, добре е, фурия.Аз за сметка на това си мечтая за работното място-да си почина Twisted Evil
като се събуди искала гимнастика да правим newsm78
Мотивирахте ме с това кокосовото да се наклепотя, пазя си го, за какво ли Mr. Green

# 25
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Жулке тъй си и помислих,че някой все ще отрази  hahaha Joy Joy.Що,ти как искаш тебе да те уважа  Mr. Green?
Joy Ша помислЪ пу Въпроса, и шта усведУмЪ...  Mr. Green

Хайде, поредното диво кафе, в Непал,  Whistling
 Heart Eyes Heart Eyes





Скрит текст:











ДемитуууJoy мноу си скоклива нящу,  hahaha  Heart Eyes Heart Eyes
Ничия  Joy , щом иска детето, хайде, почвайте гимнастиката....  Grinning  Hug

# 26
  • Мнения: 28 453
Жгмъцко, кекса ще ти пратя на фейса, че до сега го писах там! Simple Smile
И на Инджито също!
Иринитка, не му се сърди на кумеца...от притеснение е забравил да ти се обади,...кога ще му кажеш, че ще го искаме Simple Smile Ще се стегне у кръста тогава...! Браво за Сандански...там е приказка, ще отморите! Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 135
Благодаря, момичета!
Вангоби, да ривахме заедно с колежката!
Скрит текст:
Беше обещал да я вдигне от 1-ви април, но не би от 1-ви май!  Laughing
Жгмъц, веднага грабвам кафенцето и се позиционирам на някоя от шарените лодки!  Simple Smile
Иринитке,  Joy Ще купувам май месец!  Joy
Инджи, а дано ама надали!  Wink

Хайде отима да си пийна кафенцето!  Hug

# 28
  • Мнения: 28 453
Ооо, Ив, забравих, честита повишена заплата!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 844
И аз идвам на кафенце Hug Hug, сядам в пъстрите лодки,Джулс  Hug Heart Eyes много благодаря Heart Eyes
Мими ще чакам Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт