Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 март 2017, 15:46 ч.

Педиатрите във Варна - 4

• 25 168
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
Има ли някъде списък на педиатрите , които работят в определен район, искам да ми е близо, как да си избера доктор, като все ми отказват, не записвали нови

# 136
Здравейте,предстой ми раждате през февруари.Искам да ме насочите към добра педиатърка в района на Колхозен пазар.Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 137
  • Варна
Здравейте, някой може ли да ми помогне с мобилиния телефон на д-р Мариета Драганова?

# 138
Здравейте , препоръчайте ми педиатър във Варна ако може и кординати за връзка. Живеем в малък град и се нуждаем от специалист,синът ми е на 6 години и имаше гнойна ангина , и след прием на оспен 8дена отново почна да вдига температура, а нашите педиатри казват , че ангината вече е минала. Имаме нужда от професионално мнение . Благодаря предварително!

# 139
  • Варна
Бих препоръчала д-р Станка Ангелова, посещавали сме я в Медикъл лайф,платен прием. Не знам дали преглежда по ЗК, но останах доволна от прегледа и вниманието,което обърна на детето.

# 140
Аз бих препоръчала проф.Близнакова. Не преглежда по ЗК, но е изключителен специалист.
Детето ми беше две седмици с температура, ЛЛ изписа един антибиотик, след курса на лечение детето ми отново започна да вдига температура. След това ни приеха в болница. Благодарение на адекватното лечение, след 10 дена оздравя.

Здравейте , препоръчайте ми педиатър във Варна ако може и кординати за връзка. Живеем в малък град и се нуждаем от специалист,синът ми е на 6 години и имаше гнойна ангина , и след прием на оспен 8дена отново почна да вдига температура, а нашите педиатри казват , че ангината вече е минала. Имаме нужда от професионално мнение . Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт