Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Педиатрите във Варна - 4

• 46 308
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
Здравейте,някой има ли представа дали д-р Димова е в отпуск? Не ми вдигат,а се чудя кога да пусна кръвните за ясла на малкия.

# 331
  • Варна
На работа е др. Димова, вчера бях при нея. Има много работа, заради бележките и вируси в момента. Пробвайте пак. Simple Smile

# 332
  • Варна
На работа е др. Димова, вчера бях при нея. Има много работа, заради бележките и вируси в момента. Пробвайте пак. Simple Smile
Благодаря 😊

# 333
Може ли някои да ми препоръча педиатърка  и номер понеже ни е спешно.

# 334
  • Варна
За частен преглед - доктор Христов от център "За детето" - 089 848 4044. Работят до 17:30.

# 335
Здравейте момичета, търся лл и педиатър за новородено,  но от повечето препоръчани тука ми отказват! И все пак успях да се уговория с др. ЛАЛЕЯН, преглежда в 5ДКЦ , но не намирам никакви мнения за нея!!! Някой да има такова ще съм много благодарна! Приятен ден 😊

# 336
  • Miami, FL
Здравейте момичета, търся лл и педиатър за новородено,  но от повечето препоръчани тука ми отказват! И все пак успях да се уговория с др. ЛАЛЕЯН, преглежда в 5ДКЦ , но не намирам никакви мнения за нея!!! Някой да има такова ще съм много благодарна! Приятен ден 😊
Избери такъв, да ти е удобен като локация. Ако не се харесате, можеш винаги да го смениш.

Общи условия

Активация на акаунт