Окръжна Болница Варна - тема 8

  • 85 659
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 513
Според Вас удобно ли е да занесеш по скоро вкусен обяд (пица, пиле, питка) на акушерките и неонатолозите, отколкото баналните уискита и бонбони ?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Според Вас удобно ли е да занесеш по скоро вкусен обяд (пица, пиле, питка) на акушерките и неонатолозите, отколкото баналните уискита и бонбони ?
Не само, че е удобно, ами и много се радват, защото "вече от бонбони и уиски, или диабет ще хванат, или алкохолици ще станат", както казва моя позната лекарка...  Laughing
Аз почерчих по-скромно, бонбони, кафе, кола, сладки, но всичко беше по две за акушерките и неонаталозите.
Е, той ММ се поуля, да. На работа черпил по кутия бонбони и шише уиски на всеки. Добре че само четирима души плюс шефа...
А колкото до неоантология, идеята беше почерпката за тях да е в деня на изписването. Но двамата лекари и трите акушерки, които единствени го заслужаваха, не бяха на смяна тогава и затова си останаха с кутия бонбони и кола май беше, не помня...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте мили Мами и настоящи! Да ви попитам вече раждалите в ОБ, насочила съм се там да раждам. Мисля да е без избор на лекар и екип. Има ли тук,мами раждали без избор? Какво беше отношението? Също, натискаха ли се да е секцио? #Crazy #Crazy #Crazy

Благодаря ви! bouquet bouquet bouquet

# 18
  • Мнения: 297
Аз бях с избор, но и без, момичетата бяха доволни! Аз различно отношение не видях. Относно раждането, струвами се, че по скоро са привърженици на нормалното! Поне повечето лекари. Това са мои наблюдения за период от 7 дни. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 119
В Окръжна болница са "за" нормалното раждане и никой не те насилва да правиш секцио, ако не се налага. Отношението към бебчетата е много добро. Дори една нощ идваха да ме викат да я гушкам моята принцеса, защото много плачела (имаше причина да не е при мен постоянно).
П.С. Прави ми впечатление, че през две три страници се повтарят едни и същи въпроси с едни и същи отговори ... Не че е проблем, но все пак, направете си труда да прочетете и по-назад темата и ще намерите отговори на въпросите си.

# 20
  • Мнения: 119
Anna93, аз раждах нормално, без избор на екип и отношението беше чудесно. Никаква разлика с тези, които си плащаха Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 926

П.С. Прави ми впечатление, че през две три страници се повтарят едни и същи въпроси с едни и същи отговори ... Не че е проблем, но все пак, направете си труда да прочетете и по-назад темата и ще намерите отговори на въпросите си.


Абсолютно съм съгласна. Ясно е, че няма как да се изчете цялата стара тема, но поне последните няколко страници  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 746
Приемам критиките! Действително не прочетох назад... Извинявам се за спама

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте, кой е актуалния списък за окръжна болница някоя мама може ли да ми каже Simple Smile  Peace Praynig Става випрос за Варна Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 апр 2017, 19:32 от kariiinkaaa2

# 24
  • Варна
  • Мнения: 926
Този от първа страница.

# 25
  • Мнения: 513
Трябва ли да си носим биберон и шишенце с водичка за бебчето ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 926
Не, те дават тяхни шишета с биберони. А биберон- залъгалка си носите, ако искате да ползвате.

# 27
  • Мнения: 513
Пак съм аз.... Simple Smile да питам за епидурална упойка - поставят ли и какви са цените : )

# 28
  • Мнения: 119
Епидурална упойка поставят, ако заявиш предварително, че искаш, защото трябва да ангажират анестезиолог. За цената - не знам каква е, защото не съм ползвала.

# 29
  • Мнения: 60
Леко раждане на всички избрали тази болница. Аз родих там миналия юли и нямам оплаквания.
И аз тогава,може да сме се засекли из коридорите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт