Дайте малко акъл за шофьорски

  • 1 333
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мамита!

Видях, че вече веднъж е имало такава тема, ама тя беше бая стара и наспамена от явни реклами и не ми свърши никаква работа  Tired.

Става въпрос за следното - смятам да изненадам гаджето ми за рожденият й ден като й платя шофьорските курсове, обаче аз съм шофьор от бая време и моят инструктор вече се е пенсионирал и незнам какво да правя и на къде да хвана. Седнах в интернет намерих 1, 2 фирми после като потърсих малко мнения за тях все се оказва че или инструкторите несериозни или някакви перверзни дядовци (не се бях замислял колко ви е тежко на вас жените с курсовете докато не прочетох малко повече мнения). Няма да я правиме Шумахер, това ясно, а и аз после ще си я донауча, ама ми трябва някой инструктор поне основните добри практики да я научи та да вземе книжка.

Дайте акъл за надежни школи в София, от които сте доволни или сте чували от приятели, че са добри. Тя понеже работи от понеделник до петък трябва да е след 19 или събота неделя и моето изискване е да учат на ръчни, а не на автоматик.

# 1
  • Мнения: 630
Здравей,

В момента карам шофьорския курс в школа Хук.

Най-спокойните и обясняващи хора на света са, страшно много ми харесват, още повече, че имам приятелки, които се прибираха разплакани след среща с инструкторите си от други школи.

На мен ми беше препоръчана от мои познати, карали курса там и съм много доволна, че ги избрах. Дори фактът, че прекосявам цяла София не ми пречи, защото школата е в Дружба.

Теорията е събота и неделя, аз карам след 19 часа, защото също съм на работа или през уикенда.

Общи условия

Активация на акаунт