Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 95 692
  • 686
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 433
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Извинявам се ако вече е споменавано, но никъде не откривам мнения за Д-р Яница Раева, акушер гениколог доскоро работила в болница Надежда, София сега в е Стара Загора. Ако някой има каквито и да е впечатления моля да ги сподели. Благодаря предварително 🙂
Д-р Раева е прекрасна като отношение и компетентност, но е в майчинство (роди 2018 г година септември мисля, понеже работеше до август) Simple Smile Звънях на регистратура и от там имам информацията, че не практикува в момента.

# 346
  • Мнения: 2
Благодаря!



Здравейте бъдещи и настоящи мами. Извинявам се ако вече е споменавано, но никъде не откривам мнения за Д-р Яница Раева, акушер гениколог доскоро работила в болница Надежда, София сега в е Стара Загора. Ако някой има каквито и да е впечатления моля да ги сподели. Благодаря предварително 🙂
[/quote] Д-р Раева е прекрасна като отношение и компетентност, но е в майчинство (роди 2018 г година септември мисля, понеже работеше до август) Simple Smile Звънях на регистратура и от там имам информацията, че не практикува в момента.
[/quote]

# 347
  • Мнения: 275
Привет момичета!
Насочила съм се към държавното АГ за раждане, единствено заради добрата неонатология... Двоумя се между д-р Узунова и д-р Цонева, не се следя при тях, но и за 2-те чувам добри отзиви, само, че една от тях е доста алчна и понеже са ми на кантар като специалисти, имам нужда от Вашето мнение от жените раждали при тях! Споделяйте пресни впечатления, ще Ви бъда изключително благодарна! Simple Smile

# 348
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Аз за Цонева чувам доста лоши отзиви от колежки и приятелка напоследък. Други пък са доволни. Бих препоръчала Христов в Ниамед...

# 349
  • Мнения: 1 517
Привет момичета!
Насочила съм се към държавното АГ за раждане, единствено заради добрата неонатология... Двоумя се между д-р Узунова и д-р Цонева, не се следя при тях, но и за 2-те чувам добри отзиви, само, че една от тях е доста алчна и понеже са ми на кантар като специалисти, имам нужда от Вашето мнение от жените раждали при тях! Споделяйте пресни впечатления, ще Ви бъда изключително благодарна! Simple Smile

Чувала съм добри отзиви за д-р. Узунова.
Също така за д-р. Терзиева и д-р. Анастенова.
Избери 2,посети ги по един път и ще избереш сама:)

# 350
  • Мнения: 3 728
За Цонева мога да кажа,че вече имам няколко познати,които загубиха децата си заради некадърността й.Не бих й се доверила за нищо на света.

# 351
  • Мнения: 2 250
Има ли някъде където да не са водещи парите? И в АГ-то да отиде пак ще си плати, само че отношението и условията са различни

# 352
  • Казанлък
  • Мнения: 74
Здравейте! Интересувам се дали д-р Данаил Даков все още работи и има ли кабинет някъде. Бях чула, че преди няколко години е претърпял инсулт и беше спрял да практикува...

# 353
  • Мнения: 7
Силно препоръчвам Д-р Иван Тодоров баща и Д-р Николай Тодоров син ... Невероятни са изключително внимателни..

# 354
  • Мнения: X
Здравейте, препоръчайте ми АГ при който да се запиша за ЖК. Крайно разочарована съм от настоящата  и искам да я сменя. Ходя при Д-р Тодоров и Д-р Бузалов така ,че не ми е важно да разбира кой знае колко просто да ми дава болнични и необходимите изследвания и да не ми иска пари ,че ми писна от печелбари.

# 355
  • Мнения: 766
Здравейте, препоръчайте ми АГ при който да се запиша за ЖК. Крайно разочарована съм от настоящата  и искам да я сменя. Ходя при Д-р Тодоров и Д-р Бузалов така ,че не ми е важно да разбира кой знае колко просто да ми дава болнични и необходимите изследвания и да не ми иска пари ,че ми писна от печелбари.
Качаров не е лош за тая работа, аз поне бях доволна от него преди години.

# 356
  • Мнения: 275
Здравейте, препоръчайте ми АГ при който да се запиша за ЖК. Крайно разочарована съм от настоящата  и искам да я сменя. Ходя при Д-р Тодоров и Д-р Бузалов така ,че не ми е важно да разбира кой знае колко просто да ми дава болнични и необходимите изследвания и да не ми иска пари ,че ми писна от печелбари.
Ако е за болнични, безплатни прегледи и изследвания, д-р Иванов може да ти свърши работа, работи със ЗК, но на ФМ ходи при специализирани и доказали се лекари. Като Иванов за изследвания понякога трябва да се подсеща. Ако минаваш на лкк, която той предлага е 30лв за болничен, безплатния вариант е да ти издава документ за лкк и да ходиш при Д-р Георгиев, малко шантав, но готин лекар, издава ги безплатно!
Успех в избора! Simple Smile
Аз лично от Иванов не съм много очарована за следене на ЖК, но при тези АГ-та, работещи със ЗК в града на които съм попадала, никой не ме е очаровал... явно съм доста капризен човек! 😂

# 357
  • Мнения: 3 728
Здравейте, препоръчайте ми АГ при който да се запиша за ЖК. Крайно разочарована съм от настоящата  и искам да я сменя. Ходя при Д-р Тодоров и Д-р Бузалов така ,че не ми е важно да разбира кой знае колко просто да ми дава болнични и необходимите изследвания и да не ми иска пари ,че ми писна от печелбари.
На ЖК бях при др Христова в Ниамед,а на частно ходех при др Христов.Доволна съм.В болницата си имат комисия и се заплаща 20лв за болничен.

# 358
  • Мнения: 5 047
Може при д-р Костадинова да се запишите. Няма да плащате за болнични .

# 359
  • Мнения: 2
Здравейте, а някой може ли да сподели каква е цената на женската консултация при  Д-р Цонева и дали работи със здравна каса?
35 лева

Общи условия

Активация на акаунт