Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

• 53 148
  • 470
  •   1
Отговори
# 465
Д-р Тодоров работи в частния си кабинет.

# 466
Здравейте! От около 8 месеца правим опити за бебе и не се получава....та вече се отчайвам... Ходих преди няколко месеца при една гинеколожка, каза че всичко е наред да не го мисля и така нататъка, но не ме прати на изследвания. Аз съответно си направих някой хормонални, дори на ендокринолог ходих и уж всичко е наред... Но ми се иска да си направя фоликулометрия и да проследя дали всичко е ок с овулацията. Може ли да ми препоръчате някой с добра апаратура, който ще проследи всичко и си разбира.от работата. Няма значение дали е по ЗК или не.
Силно препоръчвам д-р Стефанов.
Той си е точно специалист в тази област!
Последователно проследява всичко - хормони, щит.жлеза, вит. Д и мн други изследвания назначава.

# 467
Само дето не работи и ще почне най-рано март, а за кога ще дават часове, не ми се мисли.
Не знам на колко години сте , но до 35 след години опити се пристъпва към консултация с репродуктивен специалист, а след тази възраст- при 6 месеца неуспехи. Това , което може да направите е спермограма на ТМ, поне за изследвания клиниката работи.

# 468
Здравейте! От около 8 месеца правим опити за бебе и не се получава....та вече се отчайвам... Ходих преди няколко месеца при една гинеколожка, каза че всичко е наред да не го мисля и така нататъка, но не ме прати на изследвания. Аз съответно си направих някой хормонални, дори на ендокринолог ходих и уж всичко е наред... Но ми се иска да си направя фоликулометрия и да проследя дали всичко е ок с овулацията. Може ли да ми препоръчате някой с добра апаратура, който ще проследи всичко и си разбира.от работата. Няма значение дали е по ЗК или не.

https://btvnovinite.bg/bulgaria/moleben-za-chadorodie-otsluzhi.html

Много хора са получили дете от Бога като са се помолили пред иконата на Пресвета Богородица ,,Златна ябълка" в храма в Горни Воден.

# 469
Здравейте! От около 8 месеца правим опити за бебе и не се получава....та вече се отчайвам... Ходих преди няколко месеца при една гинеколожка, каза че всичко е наред да не го мисля и така нататъка, но не ме прати на изследвания. Аз съответно си направих някой хормонални, дори на ендокринолог ходих и уж всичко е
Последователно проследява всичко - хормони, щит.жлеза, вит. Д и мн други изследвания назначава.
Да записахме си онлайн консултация и то чак за май месец. Силно се надявам да не ни се налага, а до тогава да се получат нещата 😊

# 470
Здравейте! От около 8 месеца правим опити за бебе и не се получава....та вече се отчайвам... Ходих преди няколко месеца при една гинеколожка, каза че всичко е наред да не го мисля и така нататъка, но не ме прати на изследвания. Аз съответно си направих някой хормонални, дори на ендокринолог ходих и уж всичко е
Да записахме си онлайн консултация и то чак за май месец. Силно се надявам да не ни се налага, а до тогава да се получат нещата 😊
Пожелавам ви го! Ако искаш, може да се включиш тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1293673 , момичетата са много мили и много помагат, а изследванията, можеш да си ги пуснеш в темата на Денис за коментар, нищо , че докторите са ти казали , че всичко е наред : https://www.bg-mamma.com/?topic=1295075.new#new

Общи условия

Активация на акаунт