Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 95 684
  • 686
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 918
Д-р Стоянов не съ го чувла,а но Пиперкова-твърдо не и от мен. Груба, нетактична и некомпетентна. Каза ми, че имам кисти на яйчниците, каза, че ще пия някви хапчет, следващия път си смени мнението, други да съм пиела и накрая отидох при друг лекар и се оказа, че нямам нищо.

# 556
  • Мнения: 1 005
Категорично НЕ Пиперкова , ужасно груба и неприятна !!!

# 557
  • Мнения: 2 352
Аз също не съм с добри впечатления от Пиперкова. Задава ти въпрос и докато отговаряш те прекъсва, не успяваш да се изкажеш. Направи си грешни заключения, защото не ме изслуша, а си наоса някакви нейни предположения...

# 558
  • Мнения: 12
Д-р Стоянов не съ го чувла,а но Пиперкова-твърдо не и от мен. Груба, нетактична и некомпетентна. Каза ми, че имам кисти на яйчниците, каза, че ще пия някви хапчет, следващия път си смени мнението, други да съм пиела и накрая отидох при друг лекар и се оказа, че нямам нищо.
 

Благодаря ви, момичета, а вие къде ходите на гинеколог.

# 559
  • Мнения: 1 041
Аз ходя при Доц Д-р Мария Ангелова и съм много доволна.

# 560
  • Мнения: 766
Едно положително мнение от мен за д-р Татяна Гидикова - много спокоен преглед, внимателна и ведра жена.
За Пиперкова добра дума не съм чула. Точно груба, нехайна и не особено компетентна я описват.

# 561
  • Мнения: 112
Здравейте.
Има ли някой актуална информация кога и къде преглежда др Дянкова.

Излезна ми, че частният и кабинет е затворен …

# 562
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Тя по принцип работи в АГ. Не може да няма тел за връзка.
Намерих този тел 0887 200186.

# 563
  • Мнения: 4 144
Наси, мен Д.Костадинова ме изражда и съм много доволна от нея. Отдвлно имам много приятелки, които са нейни пациенти. Проблем е че често има доста хора при нея.

# 564
  • Мнения: 150
По назад прочетох, че сте се следили при В. Иванова. При нея ли раждахте? Следя се при нея и мисля при нея да си раждам.
Ако е удобно да попитам с кого работи в екип? Май ще се наложи секцио при мен и не знам към кого да се насоча... Помагайте 🌺

Категорично НЕ Пиперкова , ужасно груба и неприятна !!!

# 565
  • Мнения: 17
Пиперкова е груба. Ходих за спонтанен и се изказа, че едва ли не фриртувам с анестезолога...

Ужасна жена е! Аз раждах в Тракията преди 5 г и преди месец и половина със секцио. Сега откъм отношение е малко по-добре от тогава.

# 566
  • Мнения: 1
Наскоро чух добри отзиви за д-р Шенай Терзиева. Вие имате ли мнение за нея?

Да, много добра млада докторка, обръщаща внимание на хората, поне на мен и говори нормално, за да я разбере човек, както и влизаща в положение, т.е. добросърдечна и мила!
А имате ли неин номер? Как мога да се свържъ с нея?

# 567
  • Мнения: 3
Здравейте, някой има ли мнение за др. Яница Раева

# 568
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Здравейте, някой има ли мнение за др. Яница Раева
Добра била, това съм чила.И аз бях се насочила към нея, но се записах при Иванов. Не знам за Жк дали може

# 569
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Много е мила и не претупва. Изслушва и отделя достатъчно внимание на всеки детайл. Не е и груба като Салджийска. Спокойна и лъчезарна дама.
Предстои да я посетя скоро отново да коментираме изследвания. Ще пиша пак по натам. Simple Smile
Препоръча ми Витекс за балансиране на хормоните. Да видим как ще ми се отрази. Някой пил ли го е в дългосрочен план?

Общи условия

Активация на акаунт