Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 95 931
  • 686
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 23
Здравейте! Предстои ни местене от София в Стара Загора другата седмица и ми трябва нов гинеколог, който да ми следи бременността в оставащите 3 месеца. Насочила съм се към Ниамед като искам секцио. Ще съм много благодарна да ми препоръчате добър гинеколог/-жка, която да работи със здравна каса там и да води израждания. Simple Smile

# 616
  • Мнения: 2 352
За информация- Ниамед е частна болница, раждането секцио преди 1г беше 1000лв.
Чувала съм добри отзиви за Христов и Христова, мисля че Христова работи със здравната каса. Ама така или иначе, повечето прегледи са платени.

# 617
  • Мнения: 3 730
Както bugi е написала, Ниамед е частна болница и няма значение как ще раждаш, то ще си платиш. Христов не работи със ЗК, но той ще ти направи секциото, ако се следиш по каса при дъщеря му д-р Христова.
Другият вариант е д-р Салджийска. Тя работи с касата и съответно изражда (прави секцио).
Прегледите по каса ще са ти безплатни.
Преди секциото ще имаш консултация с анестезиолог, която се заплаща.
Ако искаш болнични, то и те се плащат.

# 618
  • Мнения: 12
Както bugi е написала, Ниамед е частна болница и няма значение как ще раждаш, то ще си платиш. Христов не работи със ЗК, но той ще ти направи секциото, ако се следиш по каса при дъщеря му д-р Христова.
Другият вариант е д-р Салджийска. Тя работи с касата и съответно изражда (прави секцио).
Прегледите по каса ще са ти безплатни.
Преди секциото ще имаш консултация с анестезиолог, която се заплаща.
Ако искаш болнични, то и те се плащат.

Здравей, можеш ли да споделиш мнение за Христов дали изражда нормално и като цяло какво ви е впечатлението. Благодаря

# 619
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Израждал Христов,  но съм чела, че искали секцио.  Даже дъщеря му Мира Христова , рекла на съфорумка. "Аз раждах секцио, кой ще ме чака норммално ..."

# 620
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Въпреки че и аз чувам подобни мнения за Христов напоследък, приятелка и двете си деца роди нормално при него. Никакви оплаквания не е имала. Колежка се следи при Христова и каза че е доволна от отношението, налага й се да лежи в Ниамед за задържане, но не знам дали ражда секцио.

# 621
  • Мнения: 3 730
Аз съм пациентка на Христов от години (много преди да забременея). Много съм доволна и изобщо не бих родила при друг. Аз родих със спешно секцио, но приятелки са раждали нормално при него.

# 622
  • Мнения: 11
Здравейте, предстои ни преместване около Стара Загора и ми е необходима препоръка за АГ, който да работи със ЗК и да ми направи последните прегледи по женската консултация - 35-40 г.с. И коя болница бихте препоръчали за раждане АГ към УМБАЛ или болница Тракия? Понеже смятам да раждам нормално при който се падне на смяна, въпроса е къде 🍀 И дали сте наясно ако отида да раждам при който се падне в Тракия дали се заплаща раждането? Тъй като на сайта им пише, че работят по ЗК, но знам ли

# 623
  • Мнения: 3 730
Тракия е частна болница. Естествено, че се плаща. Всички работят със здравната каса, НО в частните си плащате отделно сума, освен това, което им плаща касата.
Безплатно е в държавните болници.

# 624
  • Мнения: 1 517
Препоръчвам д-р симона велева.

# 625
  • Мнения: 4 246
Здравейте, доц. Д-р Мария Ангелова дали извършва секцио по метода на Щарк?

# 626
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
По метода на Щарк мисля няма в града.  А тя  Ангелова изражда ли ? Аз мисля че не но не съм сигурна

Последна редакция: пн, 08 май 2023, 16:36 от nasito8988

# 627
  • Мнения: 4 246
Само секцио, доколкото знам.

# 628
  • Мнения: 1 041
Доц. Ангелова изражда само секцио в Ниа Мед. Трябва да се уговорите с нея предварително.

# 629
  • Мнения: 46
Здравейте!

Преди 5г . родих нормално в НиаМед. Бременността ми я следеше д-р Салджийска , защото работи със здравната каса , а и исках да раждам в тази болница , но паралелно си ходех на частно при д-р Тодорв.
Сега отново съм бременна Simple Smile и отново искам да раждам в НиаМен , но не останах с добри впечатления от Салджийска. Другия доктор , който работи със здравната каса там е д-р Тончо Качаров , за когото не успях да открия много мнения. Ще съм ви много благодарна ако споделите личен опит или мнения за него.
 
Относно раждането:
През цялото време до мен стоеше акушерката /Галя/ ,която и всъщност според мен е главния герой /след мен разбира се/в израждането. Обясняваше ми , кога трябва да напъвам/ за  да нямам разкъсвания/ , как да напъвам , как да дишам и да си почивам между контракциите. Непрекъснато имаше жена , която да ми мокри устните с марля...общо взето всичко беше ок , докато не се преместихме в родилна зала и тогава се появи Салджийска да ми скочи на корема да помогнела на бебето. Това е единственото , което ме притесни. Имах само 3 външни шева - без упойка , но толкова беше изтръпнало всичко , че не усетих нищо , а и всеки си има праг на търпимост за болка.
И аз не съм доволна от д-р Салджийска не препоръчван да се ходи пре нея няма отношение и държание според мен е по добре да и е отнемат правата като АГ 👎

Общи условия

Активация на акаунт