Детски клубове в София - 5

  • 52 093
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 962
Детски клубове в София - 4

Ако някой има желание да систематизира информацията от старата тема, моля да ми я изпрати на лс и ще я кача тук. Не копирам старата защото не съм убедена до колко е актуална.

# 1
  • Мнения: 3

Мацето
Re: Детски клубове в София - 4
♥1 пн, 03 апр 2017, 14:23   #1 144 

Аз искам да споделя че съм много доволна от Wiki's House тази година.

Като за 2 годишно рд, беше страхотно, момичетата бяха страшно позитивни, забавляваха малките на максимум, много ме кефи дискотечната част. Много приятно и леко мина РД там.


Здравейте Simple Smile

Благодарим на "Мацето" за инфото за Wiki. И ние празнувахме там и сме много доволни. Страхотна украса, аниматорката беше уникална и момичетата бяха много мили. Децата се забавляваха много и накрая трудно си тръгнахме. Храната беше вкусна, цените - нормални, като за Младост /наскоро бяхме на няколко РД в центъра и там всичко беше двойно по-скъпо/.

Ако персонала ни чете тук, благодарим още веднъж за страхотното парти и смело можем да кажем, че  препоръчваме клуба на търсещите.

# 2
  • Мнения: 2 534
Момичета, имам нужда от съвет, предстои първи рожден ден, мислим да поканим роднини, няколко приятели с/без деца, ще има само няколко хлапета на 1-2 години и затова мисля, че няма да има нужда от аниматори, специални менюта за децата ит.н. Иска ми се някакво място, по възможност с градина, където да можем да поръчаме кетъринг за възрастните и да ни оставят да си празнуваме, а децата да има къде да пълзят (общо взето не знам колко от едногодишните изобщо ще ходят дотогава).

Някой има ли идея? За София става дума. Благодаря newsm51

# 3
  • Мнения: 105



Здравейте Simple Smile

Благодарим на "Мацето" за инфото за Wiki. И ние празнувахме там и сме много доволни. Страхотна украса, аниматорката беше уникална и момичетата бяха много мили. Децата се забавляваха много и накрая трудно си тръгнахме. Храната беше вкусна, цените - нормални, като за Младост /наскоро бяхме на няколко РД в центъра и там всичко беше двойно по-скъпо/.

Ако персонала ни чете тук, благодарим още веднъж за страхотното парти и смело можем да кажем, че  препоръчваме клуба на търсещите.

Хахаха, той вашият персонал може да чете тук, а модераторите четат ли? Можеше поименно да издредите момичетата и аниматорите от персона си ! Рзбрахме ,че и цените са ви "нормални". И ние благодарим на управителя, за споделеното мнение!





А на въпроса за бебешкият рожден ден! В предната тема много се обсъждаше.Наистина няма нужда от аниматори.Също така 90% от клубовете имат фиксирани 2 часа за парти. А и са много малко в София тези, които имат градина. А ако имат, то вие няма как да оставите тези пълзящи бребосъчета навън, трябва да са си вътре. И за повече възрастни гости, роднини, приятели и т.н., които най-често присъстват на първи рожден ден, по-подходящо е ресторант ( може и с детски кът).Те хората са се настроили за ядене и пиене и не искат да се ограничават във времето.Успех с търсенето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 534
Благодаря, ама аз не искам някаква грамадна маса в ресторант за 30 човека, където всеки седи и плюска и никой с никого не може да говори, искам кетъринг в някаква зала/градина, с маси щъркел и хората да се разхождат и говорят свободно, бебета да щъкат...така поне си го представям.

# 5
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте,
интересуват ме актуални мнения за островът на съкровищата в Лозенец и евентуално за тортите, които са обвързани с тях, за кетъринга, ако някой знае нещо, моля да сподели мнение, защото обмислям вариант за РД (4 год.) там.

Предварително благодаря! bouquet

# 6
  • Мнения: 345
Tsveti1, 2 рождени дни сме празнували там. Тортите са много хубави, от сладкарница, която обаче не се сещам как се казва, нещо с "Ш", което ми звучеше някак на иврит. Кетърингът - става, като навсякъде. Ние винаги поръчваме допълнително от предвиденото по куверта, защото ми се струва недостатъчно това, което включва. Затварят заведението за теб, което за мен е предимство. Съвет: проверявай актуалните им промоции на сайта - изпадат по-добри от стандартните им оферти. Добро впечатление ми направиха и един път, когато запазихме някакъв пакет, а след 2 дни ми звъннаха по телефона и ми казаха, че нашият пакет е в промоция, така че платихме по новата по-евтина цена. Можеш да си поръчаш какъв алкохол и безалкохолни да заредят за възрастните. Изобщо - изцяло положително!

# 7
  • София
  • Мнения: 45
Calm, благодаря за изказаното мнение. Тези дни ще се разходим до там да разгледам и да говоря и с тях, тортите са Шамони, никога не съм ги пробвала, полезно ми е това което споделяш. Благодаря ти! newsm51

# 8
  • Мнения: 143
Здравейтe, моля за мнения за детски център Киколино който е към Боянското ханче и за Sport City Kids.

# 9
  • Мнения: 28
Здравейте. Моля да споделите мнения за Playkids в Парадайз. Цени, храна, обслужване. Ще съм много благодарна, тъй като скоро е рожденият ден на сина ми!

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 12:45 от Nia1305

# 10
  • София
  • Мнения: 45
 здравейте, имам нужда от мнение за Морско конче – Лозенец, някой да е ходил/празнувал там рожден ден на детенце да изкаже мнение. благодаря предварително!

# 11
  • Мнения: 5
Здравейте, предстои ми рожден ден на сина ми, става на 3г. Ще има около 10 дечица на същата възраст 3-4г. Възрастни около 20. Моля да ми препоръчате клуб.
Гледах Лиани, Вила щуротия, Касита, Морско конче и wiki house. Искам да има и градина и аниматор! Вие кое ще ми препоръчате

# 12
  • Мнения: 40
Здравейте, предстои ми рожден ден на сина ми, става на 3г. Ще има около 10 дечица на същата възраст 3-4г. Възрастни около 20. Моля да ми препоръчате клуб.
Гледах Лиани, Вила щуротия, Касита, Морско конче и wiki house. Искам да има и градина и аниматор! Вие кое ще ми препоръчате
В Лиани сме били на три рождени дни вкл. и на нашето дете. Обстановката и храната са хубави, детския кът / външен и вътрешен също/ , но аниматорите не струват. Не смятам, че за родителите е ОК да стоят в детския кът и да забавляват децата си! Отделно се празнуват по няколко рожденни дни едновременно, което е доста неприятно и неудобно!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 493
И аз подкрепям мнението за Лиани - миналата година там празнувахме РД. Застъпихме РД от 10 часа /нашият беше от 11ч/, след което дойде нов рожден ден от 13 часа. Когато викнаха децата за първата торта и част от нашите гости се наредиха за торта. Синът ми беше учуден че изнасят розова торта с принцеси, а не неговата с колите. Аниматорките може и да са обръщали внимание на някого , но определено не забавляваха голямата част от гостите, а децата тичаха по масите и искаха пари за житони за игрите и съответно възрастните играеха или следяха как играят децата на игрите които са отвън. Бих отишла в Лиани на кафе, но не и за РД. Тортата беше много красиво направена - поръчах от сладкарската къща с която те работят. Относно кетъринга - не мога да кажа /нищо не опитах, защото всичко беше с глутен/ , но се изяде. Другото неприятно нещо което ми направи впечатление беше, че при нас не дойдоха 2 деца от гостите - предупредих персонала и въпреки това изнесоха 2 пици повече и си платих за забавлението на 2 деца повече. Не че е кой знае какво - просто лошо впечатление.
 

# 14
  • Мнения: 40
Dioni, благодаря за подсещането...Непрекъснато купувах жетони, защото на децата им беше скучно! Наредиха се за тортата на чуждия рожден ден, а децата от чуждия рожден ден бяха забавлявани от специално наетия за нашия рожден ден анимационен герой!

# 15
  • Мнения: 144
Здравейте, бих искала да попитам за мнение за Островът в Младост, Пухената къща и Салон балон. Синът ми ще стане на 4, но ще има дечица от 2 до 11 години! Подходящи ли са тези, на които съм се спряла?

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 913
Били сме на рожден ден в Пухената къща, частта за родителите е много малка, залата за децата е голяма. Родителите нямат пряк достъп до децата. Като цяло се забавляваха.😉

# 17
  • Мнения: 144
 Simple Smile благодаря, ще го погледна!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 771
Здравейте, търся детско клубче с градина , за 7г. момиченце, гостите ще са около тази възраст. Празнували сме в Лиани, Цветна градина /сега там е Морско конче Лозенец/ и последно във Вила Щуротия. Пак клоним към вилата, но ако някой се включи с друга идея, и най-вече с мнение от личен опит, ще съм благодарна.

# 19
  • Мнения: 345
Аз лично съм доволна от Sugarland 2 в "Лозенец". Приветливи момичета, има градина и закрита част, съответно - вътрешен и външен детски кът. Работят с торти "Лагуна" и кетърингът е ок. Също и от "Островът на съкровищата" пак в Лозенец съм доволна, но да не се повтарям. Simple Smile))   

# 20
  • София
  • Мнения: 95
Разочаровани от Игромания. Клубът е просторен, но отношение към децата липсва, освен досада. Персоналът не е мотивиран, дори не им се говори. Собственик не се появи.

# 21
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Момичета,във вторник се очертава да сме в София около ЦУМ,Съдебната палата.Идеи къде да се скрием от жаркото слънце?Без кола ще бъдем?Дъщеря ми е на 6г.

# 22
  • Мнения: 1 981
За детски клуб, не знам, но ресторант "Щастливеца", в който има детски кът, е наблизо... Надявам се, че няма да счетете поста за неподходящ...  Peace

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 913
Някой с мнение за парти център Теди в  Света Троица?

# 24
  • София
  • Мнения: 23 165
Някой с мнение за парти център Теди в  Света Троица?
ние преди месец бяхме на рожден ден там.
откъм цени не знам как са нещата.
ние като гости останахме доволни.
едни девойки се занимаваха с децата.
рожденника и гостите бяха малки, 2-3 годишни.
имаше някакви хапки за възрастните, никои не ми харесаха, ама това е маловажно.
и на децата пицата остана.

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 913
Дайте идея за детски клуб в район Подуяне, Оборище, който да е подходящ за шест годишно момче. Детето не иска Вила Щуротия, аз пък не искам Норита, Паячето Синекрачко и Крибо. Детето иска отново в Крибо, но аз съм с резерви.

# 26
  • Мнения: 105
Напълно ви разбирам за всички, които сте изредили! Само не разбирам, защо детето не иска Вила Щуротия?! Ние не можем да си тръгнем там, винаги са рев и обещания, че пак ще дойдем! Иначе в този район други няма. Но най - близо са ви Приказка без край и Снупи. Като км.не е далече. И паркирането не е зона. Успех!!!

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 913
Казва, че е скучно.

# 28
  • София
  • Мнения: 598
Моля някой да сподели скорошни отзиви за РД в Музейко

# 29
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, търся мнение за Морско конче Бояна и Цветна градина в Дианабад.  Също са вариант клубчето в Парадайс Мол и парти център Wiki в Младост 3 .За рожден ден на тригодишно.

# 30
  • Мнения: 594
Зациклих, моля за съвет. Дребният става на 7 г. през януари. Решил е да покани 6-7 момчета. Не иска в клуб и го разбирам. Вече са големи Simple Smile Но къде според вас бихме могли да празнуваме? Мислех за заведение и да наемем аниматор, но няма такова, което да затвори за 15 човека, май. Мислехме и за някои от тия места с жетоните, но пък аз не съм ок. имахме идея и за боулинг, но пък няма кой да ги забавлява после. Дали няма да ви хрумне някоя идея? Хем забавно, хем интересно и нетрадиционно. Музейко и подобни отпадат заради цената накрая.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 193
Боулинга в Парадайс мол предлага и анимация. Могат и дискотека да им организират.
Друг вариант е из разните Робо или Лего клубове.

Аз пък с друг казус. Сега издирвам клучета, които взимат без придружител и две годишни деца.

# 32
  • Мнения: 594
Лего клубове? Дори не знаех за такива. Сега ще търся! Благодаря ти!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 193
Точно вчера ми попадна един такъв, но тъй като издирвам бебешки, изобщо не запомних името му.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 763
Боулинга в Парадайс мол предлага и анимация. Могат и дискотека да им организират.
Друг вариант е из разните Робо или Лего клубове.

Аз пък с друг казус. Сега издирвам клучета, които взимат без придружител и две годишни деца.

В Младост 4, Wiki's House

# 35
  • София
  • Мнения: 1 193
Боулинга в Парадайс мол предлага и анимация. Могат и дискотека да им организират.
Друг вариант е из разните Робо или Лего клубове.

Аз пък с друг казус. Сега издирвам клучета, които взимат без придружител и две годишни деца.

В Младост 4, Wiki's House

А някое друго?

# 36
  • Мнения: 594
На  Музейко като смятах с почерпка за деца и родители, торта и др. и отиваме към 800 - 1000 лв.

# 37
  • Мнения: 1 494
В началото на януари синът ни стана 5 и пиша тук за да споделя, че най-накрая намерихме място, където всичко беше точно, нищо не бяха забравили, не ни подканяха да си ходим, изобщо беше чудесен рожден ден - мястото е Вила Щуротия. Обстановката беше много приятна, бяхме поръчали и аниматор и децата много се забавляваха.

Предишни години все нещо се случваше, но тази година всичко беше на ниво, горещо препоръчвам.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 771
И аз съм доволна от Вила щуротия, вече два РД на дъщеря ми празнуваме там.

# 39
  • София
  • Мнения: 592
Има ли някой с пресни впечатления от къщика "Дахаус" в Младост 1. Нямат сайт, само ФБ страница, но няма цени, пакети...

# 40
  • София
  • Мнения: 1 408
В началото на януари синът ни стана 5 и пиша тук за да споделя, че най-накрая намерихме място, където всичко беше точно, нищо не бяха забравили, не ни подканяха да си ходим, изобщо беше чудесен рожден ден - мястото е Вила Щуротия. Обстановката беше много приятна, бяхме поръчали и аниматор и децата много се забавляваха.

Предишни години все нещо се случваше, но тази година всичко беше на ниво, горещо препоръчвам.
Къде се намира тази вила?
Интересувам се за детски клуб и цени за 4-год. деца?
чудя се все още да ли да е вкъщи или в клубче детското парти?

# 41
  • софия
  • Мнения: 2 913
Моля за мнение за бистро Папи в Дружба..

# 42
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Търся клубче за празнуване на Рожден ден на дете в София, който да предлага добро отношение и съответстващи за възрастта занимания и игри за 10 годишни деца.
Имахме разочарование от детски клуб Аристокотките, защото имаше несъответствие между офертата, менюто и действително предложеното от клуба. Заниманията на децата от аниматорката бяха много малко и в несъоветствие с предварително уговореното. При закъснение от няколко минути след часа на завършване на рожденния ден, ни беше начислена безумната такса от 15 лв. - допълнителен престой, докато си тръгваха гостите. Това стана без предупреждение и тя беше сумирана в крайната цена.
Празнували сме и в Лили Роуз Мелоди и бяхме много доволни, защото партито беше с факир, който правеше фокуси, номера с огън, донесе питон, зайче и гълъб, които много забавляваха децата.
Сага бихме искали да е нещо по-различно, а и вече са по-големи.

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 10:31 от Савина1

# 43
  • Мнения: 2
В процеса на моето търсене изготвих карта на голяма част от парти клубовете. Добавих някои творчески ателиета, студия и заведения с детски кът:
https://drive.google.com/open?id=1Uss0HOPDQoJkSuEWSSJF2A8JenPnOp … d&usp=sharing

Може да се допълни.

# 44
  • София
  • Мнения: 4
Flowers HibiscusFlowers HibiscusЗдравейте на всички. Предстои ни да празнуваме 2рия рожден ден на дъщеря ми. Насочили сме се към детски клуб, но притеснението ми е, че дечицата ще се малко около 5 и около 10 възрастни като децата са на възраст между 2 и 4 години. Може ли да ни предложите подходящи детски клубове в Люлин и близките квартали? Изчетох много информация и вече съвсем се обърках Astonished .Всякакво мнение ще ми е от полза. Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 45
  • Мнения: 127
Привет  на всички, изчетох ви:) събирам идеи за 8 РД на една девойка, гостите буйни и весели деца, преобладаващо 7-8годишни:) за София става дума .

# 46
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте,
Моля, препоръчайте ми детски клуб за РД на 6-годишни деца в района на Младост 1,2,3,4, Витоша, Дианабад, Изток.
Благодаря предварително!  bouquet

# 47
  • Мнения: 490
Дайте идея за детски клуб в район Подуяне, Оборище, който да е подходящ за шест годишно момче. Детето не иска Вила Щуротия, аз пък не искам Норита, Паячето Синекрачко и Крибо. Детето иска отново в Крибо, но аз съм с резерви.

Aз се чудя за Крибо тази година, но не сме били там. Миналата бяхме във Вила Щуротия. Удобно ли е да попитам защо с резерви към Крибо миналата година сте подходили? Ще ми помогне в избора. Благодаря!

# 48
  • София
  • Мнения: 11 763
Ние ходихме наскоро в Крибо, за бебешори става, но на моето 3г дете му беше скучно, детския кът е много беден от към сьоржения

# 49
  • софия
  • Мнения: 2 913
Ние сме празнували в Крибо. Като отношение и качество е отлично, но наистина е за бебета.

# 50
  • Мнения: 144
Момичета имам нужда от помощ! Синът ми ще прави 5 г. и се чудя къде да празнуваме - 10 деца и 20 възрастни! Моля ви за предложения!

# 51
  • Мнения: 639
Искам да предупредя, не ходете в Боби и Кели, бившето "Патиланци", някакъв ад, не може да се пише с никакви думи, всичко е ад !!!!!!!!!!!!!!!!

# 52
  • София
  • Мнения: 11 763
Искам да предупредя, не ходете в Боби и Кели, бившето "Патиланци", някакъв ад, не може да се пише с никакви думи, всичко е ад !!!!!!!!!!!!!!!!

какво по-точно е ад? напишете повече, ние водим детето редовно през уикенда и ад е доста далеч от изпитаното

# 53
  • Мнения: 639
Тази година всяка група деца които познавам, които бяха записани да празнуват завършването на детска градина преди първи клас прекараха ужасен празник. Храната се издава когато децата вече реват от глад, ако празненството е от 6 до 8, храната се издава в 8, 30, тортата в 9, когато всички са си тръгнали. Куверта за възрастни 12 лева, за 40 човека 2 плата с наряанио на дълго краставички и две плата с някакви хапки, и пак казвам, сервирано след 8 часа!!! Имайте предвид 20.00 часа. В куверта влизаше и по чаша вино, за 40 човека донесоха точно 3 бутилки!!! Няма на кого да се оплачеш да пискаш да дадат храна за децата ревящи от глад!!!! Някаква се представи за собственичка и каза, че не и е зор за нас, децата с предимство, е добре де, но да им бяха дали. От съседната маса извикаха полиция, също бяха много недоволни. Поскахме касови бележки, никой не издава, отказаха ни, бил развален касовия !!! Ние вече подадохме съответните жалби, да се отзоват. 
Забравих, един господин щеше да бие някакъв готвач с кепе, добре че избяга, абе нямам думи !!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 11 763
майкоо това звучи като голяма селания... уж празник, пък то станало сръбска музика и бой...

# 55
  • София
  • Мнения: 23 165
в боби и кели ходихме февруари месец на рожден ден. всичко друго добре, ама беше голям студ. то е едно огромно помещение, явно не смогват да го отоплят.
до масите с родителите имаше някакви духалки, не че стоплиха нещо, но тичащите деца редовно налитаха на тях.
иначе доста е широко и има забавления за децата.

# 56
  • Мнения: 639
Дано даде някой друг мнение за последния месец. Лично аз , групата ни от 60 родители и още 4-ма други мои познати, посетили Б и К групово в различно време сме много разочаровани.

# 57
  • София
  • Мнения: 9 534
За Боби и Кели ми беше интереснода науча тази подробност. Не, че ми е в района, но съм водила детето просто да поиграе там и всички от персонала бяха прекрасни.

Иначе в момента разглеждам варианти за организиране на РД за 5-годишно момиченце. РД е през септември, но ми се иска да се ориентирам, защото досега не е празнуван навън и изобщо нямам представа за нещата, а трябва и пари да събера.
Живеем в района на Красно село в София и ще са ми полезни пресни впечатления от заведения в околните квартали. Държа да има анимация за децата, игри и забавления. Финансово съм ограничена, но доколкото забелязвам по сайтовете цените обикновено са между 200-300 лв до 10 деца и ще се наложи да се движа минимум в този диапазон, дано успея.

Имам огтромно притеснение относно изхранването на възрастните. Съмнявам се кувертите, които виждам да са достатъчни. Лично аз като съм водила дъщеря ми на РД в едно клубче така и не вкусих от храната, но пък има хора, които отиват с идеята да се нахранят. Няма да коментирам как ми изглежда на мен това, но така или иначе трябва да предвидя почерпка и за възрастните и ще се радвам да споделите впечатления и по тази част.

Срещнах на 1- 2 места предложения за парти без възрастни, т.е. водят децата и идват да си ги приберат след 2 часа. За мен това е ОК, но се съмнявам другите родители да са ОК с това. На вас как ви се струва?

А някой присъствал ли е на парти в Любопитко в кв. Хиподрума? Отзиви? Като цени са ми по джоба, но дано и другата част е на ниво.

# 58
  • Мнения: 1 981
В района сме празнували 5-ия и 6-ия РД на малката в "Цветна градина" в локалното на "Борис III", а 7-ия - в "Игромания", пак в локалното. И на двете места децата се забавляваха доста добре, не помня конкретните суми вече, но са над 300 лв, със сигурност. И на двете места нямаме оплаквания за качеството на храната, нито за количеството...Може би "Игромания" е с една идея по-евтино, но трябва да се отиде на място за по-точна информация, защото наистина не помня. 

# 59
  • Мнения: 643
Здравейте, може ли някой да ми препоръча  място с градина за кръщенето на детето го търся. Не държа задължително да има детски кът, представям си го като място на открито където да поръчаме кетъринг и да има една маса със напитки и една със сладки, но идея няма къде мога да направя подобно парти. В стандартните ресторант по скоро биха ми предложили куверт а идеята за ракии и салати от обяд не е в наш стил, ще се радвам , ако се сетите за подобно място.

# 60
  • Мнения: 156
Здравейте, скорошни отзиви за клуб Аристокотките има ли някой?Прочетох  негативно мнение от отпреди няколко месеца, но някой друг? Благодаря Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 786
Търся мнения за клуб"Цветна градина" в Дианабад ,ще се радвам някой празнувал там да сподели дали е доволен.

# 62
  • София
  • Мнения: 23 165
Ние сме ходили като гости. Доста тясно е.
Но има варианти и за навън, там ми се стори по-добре.

# 63
  • софия
  • Мнения: 2 913
Интересувам се от мнения за детски център Приказен свят. За деца на каква възраст е подходящ?

# 64
  • Мнения: 433


Здравейте!

Дали може някой да ми каже кое е заведението?

# 65
  • софия
  • Мнения: 2 913
Отзиви за Бонго Бонго също търся.

# 66
  • Мнения: 4
Здравейте, скорошни отзиви за клуб Аристокотките има ли някой?Прочетох  негативно мнение от отпреди няколко месеца, но някой друг? Благодаря Simple Smile

Мястото е кокетно, на мен ми изглежда като сладкарница с детски кът.... задължително поръчайте аниматор, ако детето ви е над 3 годинки, защото каката колкото и да се старае не може да забавлява всички гости на детето... менюто е добре подредено плодове, зеленчуци за децата... кетъринга е приличен.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 10:37 от bubanka

# 67
  • Мнения: 21
Моля за мнение за детски клуб Немирници в Слатина. Предварително благодаря!

# 68
  • Мнения: 433
Някой да е посещавал детски парти клуб Зайчето в Красна поляна?

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 488
Здравейте,
Моля за помощ за Рожден ден на 7-8 години момчета предимно.
Спрели сме се на Игромания и Вила Щуротия.
Нямам идея подходящи ли са за възраста обаче.
Благодаря предварително.
 

# 70
  • Мнения: 987
Здравейте,
Моля за помощ за Рожден ден на 7-8 години момчета предимно.
Спрели сме се на Игромания и Вила Щуротия.
Нямам идея подходящи ли са за възраста обаче.
Благодаря предварително.
 

Препоръчвам Игромания. Имам опит и с двете клубчета. Вила Щуротия е уютна и хубава, но е малка и за по-малки дечица. Игромания е просторна и е по-подходяща за големите. Ние самите празнувахме там в началото на месеца на нашето 7-годишно момче. Взехме си и външен аниматор и се получи наистина чудесно парти - децата сияеха:)
Успех!

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 488
Благодаря за бързият отговор.Спираме се окончателно на Игромания.
За външен аниматор не съм се замисляла, ще го помисля и това.Техните не са ли ок?

# 72
  • Мнения: 767
Моля за скорошно мение за Play Park Bulgaria Mall и по-конкретно лазерното парти - подходящо ли ще е за 9 годишен младеж и негови съученици? Удачно би ще е и за момичетата Innocent

Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 30 ное 2018, 15:06 от Always_in_love

# 73
  • София
  • Мнения: 374
Моля за предложения за празнуване на 10-ти рожден ден на момче.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 192
За кой квартал става въпрос? Скоро отвориха нов голям детски парти клуб в Манастирски Ливади Запад на народни цени.    Friends се казва

# 75
  • София
  • Мнения: 5 466
Накой празнувал ли е рожден ден в Тренолино?
Днес бяхме там детето ми да поиграе и ми се стори много подходщо за по-малки деца

# 76
  • Мнения: 3 046
Аз много го харесвам. Ходили сме с няколко майки и дечица, за бебчетата има baby hour сутрин май до 13ч и можеш да го оставиш под надзора на момичетата. За родителите имаше много хубави десерти в чаши. Последно ходихме около Коледа и имаше много хубаво направена едната стена с коледен фон - все едно си във фотографско студио и един дядо Коледа виси от тавана - направихме си хубави снимки там. Доволна съм много.

# 77
  • София
  • Мнения: 973
Хоп в темата и аз. Търся подходящо място и аз за рожден ден на 7 годишно момиченце, но понеже със сигурност ще са и мамите и татковците...искаше ми се да има обособена част за възрастните.
Иначе до тук 3 пъти сме празнували в Лили Роуз Мелоди и сме доволни, но там частта за родители е малка, яденето се ограничава до кетъринга, който преди това е заявен. Въпреки че собственичката се старае да сменя игрите и забавленията на нашите девойки им омръзна там.
Отзив за Бонго Бонго...канени сме 2 пъти там на рожден ден. Ако е топло и хубаво времето и децата да се забавляват отвън е добре. Вътре винаги ми е бил застоял въздуха. А пък единият път беше хладно, вярно скачат, играят, но все пак. Последният път баткото аниматор не ми направи добро впечатление...вярно че го беше грижа и даваше наставления как да играят отвън, за да не се ударят, ама така им крещеше, че ние майките отдолу се спогледахме. И другото, което не ми хареса е, че децата са на горния етаж, ние на долния...моите както са свикнали да идват все да ми казват нещо, излизат потни, къде обули обувки, къде по пантофи по стълбите надолу, хайде после пак нагоре.
Не знам дали не изредих само минуси на Бонго Бонго, но иначе първия път когато отидохме ме впечатли с това, че е по-различен като обстановка.
И относно змията горе...ами едното ми дете после вечерта не можа да спи, просто така на живо като я видяла се уплашила.
И аз вече не знам къде да ходим ...

# 78
  • София
  • Мнения: 9 534
Лиана 11, аз нямам личен опит с предложението, което ще дам, но беше между вриантите които обмислях при РД миналата година. Когато водя детето да играе в детския кът в България МОЛ се случва да има и  някое празненство за РД понякога. Забелязах, че родителите си стоят в ресторанта, който е отделен със стъклени витрини от пространството за игра (т.е. има видимост ). Освен това деца и родители постоянно циркулират между двете помещения. Може да се поръча аниматор и тематично парти. Иначе си тичат децата , скачат, катерят се по съоръженията. Не е лошо. Аз се спрях на друго място, защото цените ми бяха по-изгодни, но пък то не е подходящо за 7-годишни и затова не го предлагам.

# 79
  • Мнения: 1 981
Хоп в темата и аз. Търся подходящо място и аз за рожден ден на 7 годишно момиченце, но понеже със сигурност ще са и мамите и татковците...искаше ми се да има обособена част за възрастните.
................
И аз вече не знам къде да ходим ...
Дъщеря ми е канена на роджен ден тук, но не сме били преди това...Струва ми се за по-малки деца, но пък от опит знам, че и 10-11 годишни могат да се забавляват в такава среда...

# 80
  • София
  • Мнения: 9 534
Сега като разглеждах сайта на последното предложение ми изникна един въпрос. Не е съвсем по темата и моля за извинение, но пък може би от части би било от полза като информация при плануването на почерпката за възрастните.
Забелязах на РД на дъщеря ми, че повечето гости почти нищо не хапнаха. По-голяма част от храната остана непокътната, а аз дори се притеснявах, че може да не стигне. Миналия месец бяхме на РД на приятелче. Там почерпката за възрастните беше даже оскъдна и отново повечето остана непокътнато.
Винаги ли е така?Присъствали ли сте на детски РД в клубче, на който почерпката за възрастните се изяжда? Аз се замислям за тази година на РД на дъщеря ми дали да не намаля малко почерпката за възрастни, но все още го има притеснението ми, че може пък да се окаже недостатъчна... Thinking

# 81
  • София
  • Мнения: 973
Благодаря Ви за предложенията момичета, ще ги огледам сега.
pandachina и аз преди съм се замисляла. Точно така е както го описваш. Мен затова ми хареса на 1-2 рожденни дни, на които бяхме и си имаше ресторант към клубчето за децата. Всеки родител си поръча по нещо, повярвайте ми никой не се изхвърли да поръчва кой знае какво, даже ние с мъжа ми една салатка и пиене...И не беше, защото ми е било неудобно, просто толкова си ядем Simple Smile
НО ... бяхме и на един рожден ден детски, който беше в една механа  и с аниматор за децата...то не бяха сачове , филета, мезета, пиене...Ако тези ги бяха поканили на един нормален рожден ден щяха да останат гладни явно Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 9 534

НО ... бяхме и на един рожден ден детски, който беше в една механа  и с аниматор за децата...то не бяха сачове , филета, мезета, пиене...Ако тези ги бяха поканили на един нормален рожден ден щяха да останат гладни явно Simple Smile

Точно заради такива ящни родители не ми се иска да го правим на място за свободно поръчване и отново заради такива ми е притеснено, че няма да стигне почерпката и се изхвърлих миналата година. Но една приятелка е много права - празнуваме заради детето, да му е весело на него и приятелчетата. Важно е забавлението за децата да е на ниво, те от почерпката не се впечатляват особено, освен от тортата. За родителите също предвиждам почерпка, но изобщо не е нужно да е изобилна. Такива са ми възможностите.

# 83
  • София
  • Мнения: 11 763
А какво ви притеснява че остава ядене? Ние винаги си го взимаме за вкъщи останалото и си дояждаме, лошо няма

# 84
  • София
  • Мнения: 1 620
Може ли да ми препоръчате Детски клуб за 5-ти Рожден ден Simple Smile Държа да е близо до ж-к "Младост 1".
Правили сме в ДъХаус и Слон балон и ми се иска да сменим мястото.
Попаднах на Цветна градина - в Дианабад, но ми се струва малък за зимата. Не сме ходили и само от снимките и коментарите съдя.
Благодаря предвариетлно!

# 85
  • София
  • Мнения: 23 165
sugar &spice
в студентски град има един нов Симба.

в първия ние празнуваме вече три пъти рд, с доста деца, не ни се стори тясно.
във втория не сме били, само отвън съм го виждала, широчко изглежда.

има и един на симеоновско шосе, Sport City Kids, и там си има пространство.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 620
sugar &spice
в студентски град има един нов Симба.
в първия ние празнуваме вече три пъти рд, с доста деца, не ни се стори тясно.
във втория не сме били, само отвън съм го виждала, широчко изглежда.
има и един на симеоновско шосе, Sport City Kids, и там си има пространство.

Много благодаря за предложенията, но Студенски град някак си ми е далеч Sad Важна ми е локацията.
Иначе за sugar &spice миналата година чух добри отзиви /не сме ходили/. Обадих им се за оферта, дори им писах и така и не ми отговориха ... поради това ги отписах.

# 87
  • София
  • Мнения: 23 165
те изпращат оферта като запазиш дата.

# 88
  • София
  • Мнения: 973
В събота сме канени в Парк Боби и Кели: http://parkbobykelly.bg/
След това мога да дам отзив.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 626
Здравейте, някой има ли пресни впечатлания от Морско конче в Лозенец и Белите брези?

# 90
  • София
  • Мнения: 5 466
Празнувахме в Морско Конче в Дървеница втория рожден ден на сина ми.Много съм доволна.
За останалите обаче нямам впечатление.Първоначално бях харесала това в Белите брези,защото ми се видя по-просторно,но нашата дата беше заета

# 91
  • Мнения: 490
Пресни впечатления от Тринити Кидс има ли някой? Благодаря!

# 92
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте!
Някой има ли впечатления от Бояна Академи?

# 93
  • Мнения: 433
Здравейте!
Сина ми прави 6 години през лятото.
Може ли да ми препоръчате подходящо място за по-големи.

# 94
  • София
  • Мнения: 2 817
Празнувахме рождения ден на сина ми в Островът на съкровищата в Лозенец. Пълно разочарование. Объркан кетъринг (да не споменавам въобще и за качеството му), липсващи снимки (били ги пратили уж), писах им 3 седмици по-късно да питам за снимките, отне им 2 седмици, за да ми кажат, че ги били изтривали 2 седмици след датата на партито, защото толкова време ги били пазели. Аз си проверявам имейла абсолютно всеки ден по няколко пъти, дори и в спам - не съм получавала абсолютно нищо от тях. Според тях е трябвало още в първата седмица след рождения ден да им пиша, че не съм получила нищо - никой изобщо не е споменал за срокове. Явно заради това, че съм проявила търпение, трябва да съм ощетена и да нямам снимки от рождения ден на детето си, защото разчитах на това, че те ще правят снимки с професионален апарат.

За мен този клуб отива  в черния списък на първо място - никога не бих го посетила отново. А, да - и като "обезщетение" ми предлагаха торта - е, тортата няма как да замени изгубените спомени. Защото снимките са нещо за цял живот, не временно - кетърингът мога и да го преглътна, но снимките - не.

# 95
  • Мнения: 6 550
Е, все ще съберете снимки от телефоните, не е толкова фатално. Ние също празнувахме в ОС, но в Красно село. Професионалните снимки бяха доста любителски, та не сте изгубили много. Важното е децата да са се забавлявали.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 817
Е, все ще съберете снимки от телефоните, не е толкова фатално. Ние също празнувахме в ОС, но в Красно село. Професионалните снимки бяха доста любителски, та не сте изгубили много. Важното е децата да са се забавлявали.

Факт е, че никой почти не снима нищо заради това. Аз нямам нито една снимка на моя телефон, например.

# 97
  • Мнения: 75
Здравейте, моля за мнения за Морско Конче в Лозенец.
Търся идеи за 6ти рожден ден на момиче, ако има градина или е изцяло в градина ще е супер!
Благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 440
Здравейте, търся заведение с вътрешен и външен детски кът за празнуване на рожден ден в северните квартали: "Люлин", "Надежда", "Света Троица", може и в "Обеля". Ще се радвам на всякакви предложения. Харесах по описанието в сайтовете им "Калпазаните" и "Бонбонената къща", но не съм ходила на живо. Имате ли отзиви за тях? Също така бихте ли ангажирали аниматор за дете на 4г. ?

# 99
  • Мнения: 1 522
Здравейте, я кажете от опит , дъщеря му ще става на 5, поканилисме деца между 2-5 години и ще бъде в дерски център. Има каки там които наблюдават децата, но се.чудя дали да поръчам аниматор? Как мислите за тази възрастива група дали е необходим?В Цветна градина в Дианабад ще е празника, ще се радвам.някойда каже ако е празнувал там с аниматор и без аниматор как е било?

# 100
  • Мнения: 433
Може ли мнение за Шугърленд кидс Красно село?
За 6-7 годишни подходящо ли е?
А Капела плей в мол България и в Мега мол?
Вие кое от двете бихте предпочели?
Не ми се затваря много в мол август,но пък тези съоръжения ги няма в никое клубче на открито.
Помагайте,моля!

# 101
  • София
  • Мнения: 11 763
Капела в България мол няма, но има в Скай сити или как му беше новото име забравих, срещу Хемус, празнуваме там наскоро, мен ми харесва.

# 102
  • Мнения: 433
Капела в България мол няма, но има в Скай сити или как му беше новото име забравих, срещу Хемус, празнуваме там наскоро, мен ми харесва.

Объркала съм се...
Срещу Хилтън ли?
Парк център?

# 103
  • София
  • Мнения: 11 763
Точно така, Парк Център. Мен ми харесва повече от Дъ Мол, че не е такава лудница и блъсканица там.

# 104
  • София
  • Мнения: 9 534
В Капела плей в Парк център водя детето да играе вече два пъти. Миналия път имаше едновременно две партита за РД. Според мен на рожденниците и техните гости им беше забавно, но по-скоро сами си правеха веселото, скчайки по съоръженията. Към едното парти имаше служител, преоблечен като любим анимационен герой на рожденника. Докато ние бяхме там не видях каква изобщо беше функцията на този герой, освен че май посрещаше гостите заедно с рожденика, но не забелязах да организира някакви забавления за гостите (може когато ние не сме били там да е имал и друга функция). Това, което наблюдавах аз беше, че всички си играеха по съоръженията и от време на време по микрофона ги викаха на масата когато сервират нещо. Все пак лицата на дечицата грееха, а това е най-важното.

Видях, че спомена и Мол България, макар и може би погрешка. Но все пак и от там ще споделя впечатления. Него го посещаваме по-често. Присъствала съм по време на много РД партита. Гостите и рожденика играят в залата за игри и от време на време ги привикват в отделна зала където, съдейки от казаното по микрофона, им се организират някакви допълнителни забавления.

Но наблюденията ми и от двете места са само като страничен наблюдател за 1 час време.

# 105
  • Мнения: 15 027
Здравейте! Имате ли пресни впечатления от Крибо? Видях, че партита се правят в Пещерата и се чудя сега през лятото не е ли много топло?

# 106
  • Мнения: 433
Бояна академи става ли за 6,7 годишни?
Някой има ли пресни впечатления от там?

# 107
  • Мнения: 144
Здравейте! Искам да попитам за Sugarland 2 в Лозенец! Отзиви храна, обстановка - моето момче ще става на 6. Подходящо ли е за такава възраст?

# 108
  • Мнения: 345
borislavaserafimova, според мен, да! 2 пъти сме празнували там, когато детето беше по-малко. Тогава имаше закрити и отктрити (градина) части както за родителите, така и за децата. Много приятно. Кетърингът и сладкарницата, с които работят са си ок. Каките бяха любезни. Съоръженията - подходящи за до към 7 г. максимум, по мое мнение. Имаше и зала за дискотека. Това е като цяло.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 771
Здравейте, някой празнувал ли е в Парти ленд на Бъкстон? Става въпрос за DJ парти за 9г.

# 110
  • Мнения: 5
Добър вечер! Бихте ли ми препоръчали ресторант в София със детски кът, понеже ни предстои да ходим за няколко дни, а малката е на годинка и не се спира.   .... И неможе да се нахраним спокойно ако няма занимавка!

# 111
  • София
  • Мнения: 565
Не казвате в кой квартал търсите. Но например този е доста подходящ за толкова малко дете, защото детския кът е измежду масите и има видимост от тях https://rezzo.bg/r/v/1197/creativo

# 112
  • Мнения: 2 170
Мистър Пица на бул.българия имат детски кът , ако не бъркам la pastaria в бизнес сградите на Софарма-също.

# 113
  • София
  • Мнения: 6
Creativo няма да работи до края на август - хората са "командировани" в друг ресторант - на морето.

# 114
  • Мнения: 5
Благодаря ви! Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 11 763
Добър вечер! Бихте ли ми препоръчали ресторант в София със детски кът, понеже ни предстои да ходим за няколко дни, а малката е на годинка и не се спира.   .... И неможе да се нахраним спокойно ако няма занимавка!

Joy Station

# 116
  • София
  • Мнения: 351
Мнение за Малки Приказки в Изток?
На 5 години стават децата и нещо не мога да се спра на място.

# 117
  • София
  • Мнения: 9 534
Някои има ли впечатления от парти за РД в Детски клуб Аристокотките? http://www.aristokotkite.com Или поне посещавали ли сте го с детето и какво е мнението ви за мястото и персонала?

# 118
  • Мнения: 69
Привет. Някой дали може да ми даде отзиви за рожден ден в "Арт Лаборатория"? https://www.artlaboratory.bg/2018/08/blog-post.html

# 119
  • София
  • Мнения: 1 535
Привет. Някой дали може да ми даде отзиви за рожден ден в "Арт Лаборатория"? https://www.artlaboratory.bg/2018/08/blog-post.html
Празнували сме там преди година и половина. Девойката навършваше 9г. Останаха доволни децата. Насочено си е към рисуване, но има и занимателни игри. Родителите не присъстват, има възможност да се ползва отстъпка (ако помня правилно 10%) в заведение в близост на ул. Солунска. От Арт Лабораторията си работят с тях и ви дават ваучер.
В пакета влизаха и снимки заснети от тях, бяха хубави и ми ги изпратиха доста бързо. От храната ползвахме тортата, а другата почерпка си носехме ние, тъй като реших да пропусна обичайните пици. Организаторите бяха доста кооперативни.

# 120
  • Мнения: 69
Jiema много благодаря за коментарите Simple Smile

# 121
  • Мнения: 440
Здравейте, Моля препоръчайте ми заведение с детски кът за празнуване на Нова година 2020г. с дете на 4г. , в гр. София. Иска ни се да е с програма с рок/джаз/поп и каквато и да е друга музика, без фолк.

# 122
  • Мнения: 3 046
В Мол Сердика има ново заведение с детски кът и новогодишна програма. Все още не съм ходила, но ми е много любопитно. Има противоречиви мнения за него.

# 123
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте!

Има ли близко до 175 ОДЗ , това е в кв. Витоша, до ул. Могилата, където може да се празнува рожден ден на 4 г. дете?
Но да има възможност за аниматори!

Благодаря Ви !

# 124
  • София
  • Мнения: 23 165
sugar&spice  в студентски град или Sport city kids срещу фантастико на симеоновско.
други наоколо май няма  Rolling Eyes
в мол парадайс също би могло.

# 125
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте,
предстои ни рожден ден на малката, която става на 7 години. Гледах в нета, обсъждахме Музейко и Политехническия музей, и тя си избра Музейко, твърди, че не била ходила. Ние наистина не сме ходили отдавна и тя беше малка, не помни. Някой ходил ли е скоро и празнували ли сте там скоро. Последния път като ходихме ми се стори, че запада като цяло, въпреки че отначало много го харесвах и първоначалната идея беше страхотна. Как е организацията с почерпката, заведението работи ли още, предлага ли храна или можем да си отнесем също се питам?

# 126
  • Мнения: 46
Здравейте Simple Smile наближава 2рия рожден ден на дъщеря ми и търся подходящо клубче или зала под наем за отпразнуването му. Искам нещо подходящо за малки дечица на 1-2 годинки.Става въпрос за град София, по възможност в кварталите Сухата река, Хаджи Димитър, Гео милев или Левски Г. Ще радвам да чуя предложения Simple Smile

# 127
  • Мнения: 3 046
Harley, виж Жу жу, до мола на Шипченски проход е.

# 128
  • София
  • Мнения: 79
Моля за препоръки за парти центрове, за дете на 8г? Дали има някакви стаи на загадките или нещо подобно? Искаше лазерна арена, но според мен ще изчакаме.

# 129
  • Мнения: 3 046
Отвориха музей на илюзиите скоро.

# 130
  • софия
  • Мнения: 2 913
Предстои 5-ти рожден ден на дъщеря ми и не мога да харесам клубче.Две години поред празнувахме в Шушурани,но втория път ме разочароваха.

Някой праЗнувал ли е в Лиани?

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 11:39 от bubanka

# 131
  • София, България
  • Мнения: 2 222
А я кажете празнували ли сте на боулинг скоро? Кой боулинг е най-подходящ, децата са на по 13-14 години. Ние сме ходили в боулинга зад НДК на парти, но не ми хареса много, беше много шумно и напрегнато.

# 132
  • Мнения: X
В Joy Station и Sky City има боулинг, може да провериш.

# 133
  • Мнения: 69
Предстои 5-ти рожден ден на дъщеря ми и не мога да харесам клубче.Две години поред празнувахме в Шушурани,но втория път ме разочароваха.

Някой праЗнувал ли е в Лиани?

Последните 2 рождени дни на които бяхме поканени там бяха голямо разочарование. Голяма лудница става. Празнуват се по 2-3 рождени дни едновременно а децата са в едно общо помещение. Единият беше с дискотека, на която непрекъснато прекъсваше музиката и децата загубиха желание. Иначе храната е сравнително добра.

# 134
  • Мнения: 111
Здравейте. Някой има ли впечатления от Montecito kids за детски рожден ден, пък и не само. Аниматорите занимават ли се с децата, защото на доста места ми прави впечатление, че са по-скоро наблюдатели. Ще съм благодарна на всякакви мнения. Simple Smile

# 135
  • София
  • Мнения: 11 763
Здравейте,

Помагам на една приятелка с организирането на рожден ден края на юни ( да се надяваме че повечето забрани са отпаднали до тогава) и попаднах на една страничка по-долу в скрит текст,търсим нещо подобно на това което те са организирали тъй наречените "scavenger hunts", тази за зоологическата звучи много яко. В тези времена искаме да помагаме на малкия бизнес, та ако имате отзиви или имате други предложения бих се радвала да ги чуя. Благодаря предварително

Скрит текст:

# 136
  • Мнения: 3 638
Моля препоръчайте място за рожден ден с добър аниматор. Възраст 9 г. Иска детска дискотека с караоке. Няма да има родители.

Общи условия

Активация на акаунт