Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2017, 11:02 ч.

Права на порасналите ни деца с ТЕЛК! (18г.+)

• 20 931
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
Цитат
РКМЕ към РЗИ София област
Адрес РКМЕ: гр. София, ул. "Д. Моллов" 1
Телефон РКМЕ: 02 / 975 92 41
Адрес РЗИ: гр. София, бул. "Акад. Иван Евст. Гешов" № 15
Телефон РЗИ: 02 / 807 87 52
Уеб адрес: www.rzi-sfo.com
E-mail: ado@rzi-sfo.com

От тук. За съжаление, сайтът, който е посочен там, не работи... Дано помогне това.

# 61
Благодаря. На горният телефон звънях доста пъти ,но никой не вдига. А другия ми казаха че е за София град.

# 62
  • София
Съжалявам, не намирам никаква информация повече в интернет.
Освен да попитате в НЕЛК?
Цитат
Телефон: 02 805 3941
E-Mail: info@nelk.bg

# 63
Здравеите,имам нужда от малко помощ.Дъщеря ми  навърши 18 години.В момента организираме лечение на зъби в Токуда.Трябва да е под пълна упойка.В най добрия случай ще е към 2000 лв.Знаете ли от къде може да се получи някаква финансова помощ.Преди сме вземали за количка от Протегни ръка но сега сме големи.Май че има и еднократна  и от социалните но не можах да разбера колко.

# 64
  • в полите на Балкана
Преди 4-5г еднократната от социалните беше 360лв. Сега нямам представа.

# 65
А в клиника Еодент питахте ли за цени и услуги? Там си мисля, че е по евтино и по-достъпно...

# 66
Не сме защото детето не може да бъде под упойка в малка болница.Имахме глупоста да пробваме в Ст Загора и в момента сме усложнение.Трябва голяма болница с добри анестезиолози и реанимация.

# 67
  • София
Здравейте,  има ли някой с дете 12-ти клас тази година? От кой месец според вас трябва да декларираме, че вече няма основание да получаваме добавките за дете? Официално мисля 24-ти май се води край на уч. година, но моят син е по инд. програма и си ходи и юни на училище. Дипломата му ще е с дата от края на юни, а социалните казват, че от първи юни трябва да декларирам промяна на обстоятелствата.

# 68
Дъщеря ми е 12 клас, но не знаех че трябва да подавам информация към социалните. Ще трябва явно да ги посетя и да питам какво се случва от тук нататък.

Общи условия

Активация на акаунт