Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 6!

  • 39 574
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тъпотии има винаги, разбира се.  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 28 396
Бреее, разписали се фиданките по нощите  hahaha, така съм гладнаааа, тази бистра супа #Cussing out, а ММ маже филии с масло и смокиново сладко #2gunfire...и обяснява, че след мазни ребра това трябвало да се хапне...да не му накърти #2gunfire Мили Боже ooooh!
Иринита, д-р Мими ти каза същото за ЛО...почвайте отслабването по бързо и всичко ще е ОК! bouquet Hug

# 47
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy

# 48
  • Мнения: 28 396
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy
Ааа той си яде когато му скимне, натежало му от ребрата...та да му размине hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 11 114
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy

И още му кажи, че:
Пингвините - това са лястовички, които са яли след 18 часа. hahaha

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy
Ааа той си яде когато му скимне, натежало му от ребрата...та да му размине hahaha

Златничък Телчо, натежало му и да му размине със сладичко Hug Hug Благунчо Grinning Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 28 396
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy
Ааа той си яде когато му скимне, натежало му от ребрата...та да му размине hahaha

Златничък Телчо, натежало му и да му размине със сладичко Hug Hug Благунчо Grinning Grinning Grinning
И пак не е дебел, има ли справедливост на тая земя  #2gunfire Курдов пък отслабнал пет кила, ми на какво прилича това! Sad

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 863
Хай, девойки  Hug
Поздрави и гуш за всички, които ме споменаха днес  Laughing Hug
Папането малко го пооклепах покрай едно гости, но всъщност това, което наруших беше парченце-две сиренце, наистина! - не беше повече, а прескочих хляба, не ядох хляб като на въглехидратна, както трябваше да е, тоест вечерях салата с малко сирене вместо с малко хляб и мисля, че е равностойно на пропуска, освен лЮкарството, което принципно е забранено, ноооо... таковатааа... да свърша това безкрайно изречение, разбра се предполагам кви съм ги свършила  Embarassed Embarassed Embarassed
И сегааа... ще си мълча гузно... Rolling Eyes
Иринитке, радвам се на днешната ти решителност! Така се прави, девойко!  Laughing Hug
Сега мога ли да си допия питието... или да го оставя за утре?!  newsm78 Wink Laughing

# 53
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Лия, наздраве, допий си питието, няма да прегрешаваш и утре  Naughty Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 2 107
Здравейте, записвам се в темичката  Hug
Поздрави на всички  bouquet

# 55
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Мииимс, кви са тия филии дет яде ТМ в тоз час, а?? Ааааа, не може!  Naughty
Тъй му кажи,  Mr. Green  Joy
Ааа той си яде когато му скимне, натежало му от ребрата...та да му размине hahaha
Ох, майкоуууу,  Crazy
И още му кажи, че:
Пингвините - това са лястовички, които са яли след 18 часа. hahaha
Хахахахихиохохо  Joy

Занаткааа, Лия,  Heart Eyes

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 863
Лия, наздраве, допий си питието, няма да прегрешаваш и утре  Naughty Joy Joy Joy
Добре,  Деси Hug Слушкам newsm76 newsm24!

# 57
  • Мнения: 2 080
         Добра вечер бандичка,

      Днес си провалих замисления плодов  с 1 черен шоколад наобяд и малко ядки,вечерята беше св.ребра на скара със салата домати Embarassed Embarassed/color]
 Жгмъц благодаря за темата Hug Hug
Софийския въздух не ми се отразява  добре  Sad скапана  съм и лягам 1countingsheep 1countingsheep
Наборче радвам се,че е бил малкия дявол  Hug Hug
Вангоби събери се чакаме те HugСигурна съм,че можеш Heart Eyes
На всички много Hug

# 58
  • Мнения: 2 089
Жгмъци, как я караш? Има ли много бач?
Сватенце, покрай банята забравих да те поздравя за сделката. Стискам ти палци сега за превода. Ще стане, нема тенденция да не стане. Виж как се отпушиха нещата  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 11 114
Жгмъци, как я караш? Има ли много бач?


Не много, занимавам се с една странична дейност, припомням си някои неща... за една допълнителна работа. Wink Ти защо не спиш по никое време ?

Общи условия

Активация на акаунт