Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 6!

  • 39 579
  • 742
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 083
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ                 Малко великденски снимки :

Скрит текст:





# 736
  • Мнения: 2 083
      Лия благодаря за изчерпателната информация,но за съжаление  вече резервирах хотел в Созопол.Май не е най-доброто решение.Утре сутрин ще се опитам да отменя  резервацията и ще потърся нещо  в  Несебър или  Бургас.Аз  точно за това питам, тъй като скоро не съм посещавала Южното Черноморие.
 Hug Hug Hug

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 863
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ                 Малко великденски снимки :

Скрит текст:





Много красиво  bouquet
Ще ви кача и аз моите фота тези дни, ама сега стоя и наблюдавам един полет Акра-Истанбул... Вече е над Средиземно море, над Малта. Но май по-добре да поспя  Rolling Eyes Laughing
Стреличке, ако не са ти дръпнали пари от картата, ще можеш да анулираш, а Созопол си заслужава самостоятелно пътуване в периода 20 юни - 10 септември  Simple Smile
Извън сезона има много изгодни лукс хотелчета или мини-апартаменти, самостоятелни за без пари. Несебър, Поморие и Бургас препоръчвам като най-близки до Св. Влас, а защо не и Слънчев бряг и самият Влас - като я оставите мама и сте си вие двамата - релакс! И само до още път да биете ще ви е след 400-те километра... Нещо наблизо намерете, отпускане, наспиване и после магистралката и за 3-4 часа у дома  Laughing Там поне може да се кара бързичко, но внимавайте на Траянови врата на тунелите  Laughing Родната полиция бди!  Laughing
ПС На магистралата от Сф за Бс има една отбивка на 330-340-тия км директно за Слънчев бряг. ММ, когато ходи до Варна, винаги я поема. Аз не го харесвам този път и бих предпочела да отида до Бургас и оттам към Слънчев бряг - малко по-дълго е, но пътят е прекрасен.

# 738
  • Мнения: 2 083
Лия  Hug

                     Добро утро приятели,

       Снощи в църквата беше прекрасно. За мен Великден  е малко тъжен празник, но се стягам и  продължавам  напред. ММ почти е готов с агнешкото /около час му остава/, а аз  започвам да правя дроб-сърмата  и така.Днес разбира се ще съм абсолютно не режимна. Надявам се само пораженията да не са големи.
Спирам  да  пиша защото сме на 50 стр. На всички желая весело изкарване и да е светло в душите ви Hug Hug

Жгмъц-ко, Деми моляя за нова темичка  Hug Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 858
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ МИЛИ ПРИЯТЕЛИ, ДАНО БЪДАТ СВЕТЛИ ДНИТЕ ВИ !
Благодаря за отговорите, аз слагам фолио на козунаците ,но като пробвам те тестени , и като махна фолиото за 5 минути тогава става белята, ама здраве да е иначе са много меки вътре .
 newsm51

# 740
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро!

Нека Господ ви изпрати на вас и на семействата ви здраве, благодат и благополучие. Нека в сърцата ви живеят доброто, вярата и любовта. Честит Великден!

Днес и утре ще сме на гости на баба, на мама, на свекитата. Ще наминавам да ви чета и ако мога ще пиша!
На всички  Hug!

# 741
  • София
  • Мнения: 11 116
Добрутро!  Hug Христос воскресе!
Ирка, аз просто взех повод от думите... Радвам се, че всичко е изяснено!  Hug Heart Eyes
Долче, издържах вчера! Но тази сутрин изпуснах фронта и закусих козунак.  Embarassed
Днес ММ има РД! Ще имаме гости, агнешко се пече, а за мен свинско та се надявам повече без прегрешения днес.  Wink Определено съм си човек.  Laughing
И малко почерпка!  Hug
Скрит текст:






Хайде правя новата тема. Simple Smile

# 742

Общи условия

Активация на акаунт