Раждане в УМБАЛ „Св. Георги“ (ВМИ) - Пловдив - 3

  • 92 037
  • 794
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 148
Привет мами.
Някой знае ли каква марка Адаптирано мляко дават на новородените в Хирургиите?
Благодаря предварително.
Предстои ми раждане там и искам да потърся мляко на добра цена от по рано.
Благодаря

Мисля, че дават NAN, но не съм много сигурна. Вече зависи от детето, дали ще е обикновен или друг Simple Smile

# 496
  • Мнения: 38
Привет мами.
Някой знае ли каква марка Адаптирано мляко дават на новородените в Хирургиите?
Благодаря предварително.
Предстои ми раждане там и искам да потърся мляко на добра цена от по рано.
Благодаря

Мисля, че дават NAN, но не съм много сигурна. Вече зависи от детето, дали ще е обикновен или друг Simple Smile
И аз така съм чувала. Nestle NAN

# 497
  • Мнения: 587
Ами това какво мисля е лично решение. Има отделни теми за кърмене и там може да водим подобни разговори. Критиките за и против са друга тема и изцяло лично решение!
Къде пък видяхте критика във въпроса ми?! Попитах най-нормално дали сте обмисляли този вариант, преди да накупите изкуствени храни..

# 498
  • Мнения: 182
Ами това какво мисля е лично решение. Има отделни теми за кърмене и там може да водим подобни разговори. Критиките за и против са друга тема и изцяло лично решение!
Къде пък видяхте критика във въпроса ми?! Попитах най-нормално дали сте обмисляли този вариант, преди да накупите изкуствени храни..

 Не искам да влизам в този диалог.

# 499
  • Мнения: 7
Здравейте.Някой скоро раждал в Хирургиите?Интересува ме как са стаите,персонала?
Стаите са по две легла, абсолютно нормални. Стаята се чисти по два пъти на ден-хигиената е добре. За персонала какво по-точно те интересува?
Аз родих на 05.02 и бях 10дена там-вътре не се дишаше от топлина, независимо че навън беше 15° Simple Smile

# 500
  • Мнения: 7
Привет мами.
Някой знае ли каква марка Адаптирано мляко дават на новородените в
Хирургиите?
Дават АМ на NAN Simple Smile
Благодаря предварително.
Предстои ми раждане там и искам да потърся мляко на добра цена от по рано.
Благодаря

# 501
  • Мнения: 79
Здравейте. Предстои ми раждане,а с таткото нямаме брак. Трябва ли да нося нотариално заверен документ за припознаване или това се извършва в болницата?

# 502
  • Мнения: 38
Здравейте. Предстои ми раждане,а с таткото нямаме брак. Трябва ли да нося нотариално заверен документ за припознаване или това се извършва в болницата?
Може и без документ за припознаване, но трябва таткото да дойде в определен ден и час в канцеларията на отделението. Една сестра минава по стаите и обяснява.

# 503
  • Мнения: 79
Здравейте. Предстои ми раждане,а с таткото нямаме брак. Трябва ли да нося нотариално заверен документ за припознаване или това се извършва в болницата?
Може и без документ за припознаване, но трябва таткото да дойде в определен ден и час в канцеларията на отделението. Една сестра минава по стаите и обяснява.
Благодаря!

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Здравейте! Моля някоя мама раждала на скоро да каже как стоят нещата със секциото, показват ли бебето на таткото? Правят ли клизма? Кога дават бебето на майката и има ли свиждане, ако се плати за вип стая? Много ми в напрегнато, след два дни имам дата за секцио, а няма на кой да задам въпросите си предвид ситуацията в страната. Ще съм благодарна на всякаква информация. Благодаря ви и извинете за дългият пост!

# 505
  • Мнения: 37
Здравейте! Моля някоя мама раждала на скоро да каже как стоят нещата със секциото, показват ли бебето на таткото? Правят ли клизма? Кога дават бебето на майката и има ли свиждане, ако се плати за вип стая? Много ми в напрегнато, след два дни имам дата за секцио, а няма на кой да задам въпросите си предвид ситуацията в страната. Ще съм благодарна на всякаква информация. Благодаря ви и извинете за дългият пост!

Здравейте, аз раждах там секцио по спешност септември 2018.Бебето го показаха на таткото, клизма не са ми правили, дадоха ми свещичка. Бебето ми го донесоха на втория ден сутринта рано. Предвид ситуацията за свижданията незнам как е в момента.

# 506
  • Мнения: 148
Здравейте, моето секцио беше на 15.05. след него са показали бебетата на таткото и майките ни. Бях във вип стая, защото исках да съм сама. Свиждания в стаята не се правят, но може да показваш бебето през прозорчето, когато идват да те видят. Бебето го донесоха деня след секциото и след като те раздвижат. Клизма правят...това беше едно от най-неприятните неща 😁. Не се притеснявай, всичко минава много бързо.  Много съм доволна, не знам дали е до организма или какво, но много бързо се възстанових. Болка имаше само в деня на раздвижването. Вече съм вкъщи и не ме боли. Всички бяха много внимателни и отзивчиви Simple Smile

Здравейте! Моля някоя мама раждала на скоро да каже как стоят нещата със секциото, показват ли бебето на таткото? Правят ли клизма? Кога дават бебето на майката и има ли свиждане, ако се плати за вип стая? Много ми в напрегнато, след два дни имам дата за секцио, а няма на кой да задам въпросите си предвид ситуацията в страната. Ще съм благодарна на всякаква информация. Благодаря ви и извинете за дългият пост!

# 507
  • Мнения: 114
Към горепосочените коментари бих добавила само, че не съм сигурна дали разрешиха свижданията поради Ковид, но напоследък не гледам много новини и съм изпуснала ситуацията 🙂

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Благодаря ви! Flowers Hibiscus

# 509
  • Мнения: 182
Привет. Бих искала да споделя моето преживяване и раждане в тази болница.
Родих дъщеря ми Елеонора на 12.05 в Хирургиите
Изключително съм благодарна и отново възхитена от професионализма на целия персонал там. Преди съм лежала за задържане няколко пъти в тази болница и затова избрах да раждам нормално там. През цялото време, по време на раждането, не ме оставиха и за минута сама, подкрепяха ме и помагаха, за да родя бързо и по безболезнено. Всички се държаха прекрасно. Не съжалявам и за минута, че родих там. След това в следродилно отделение ни гледаха и обгрижваха постоянно - мен и бебето. Не съм била в вип стая или с избор на екип, за да получа това отношение, просто персонала там е прекрасен. Препоръчвам на всеки да избере тази болница.

Общи условия

Активация на акаунт