Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 8 547
На нас Quialita rosa ни киселееше и харесваме доста повече Davidoff, Pellini и най-накрая с Costa си намерихме баш нашето.

# 451
  • София
  • Мнения: 248
По-добре заложи на Коста или Пелини

# 452
  • Мнения: 3 767
И Ное така минахме на Коста ( голямо нещо е рекламата)
При една промоция на Лаваца ОРО взехме, че Коста беше на оригинална цена.
От тогава сме на ОРО.

# 453
  • Sofia
  • Мнения: 26 300
Наскоро взех Сантос и ми хареса.
Вчера пак заредих с Лаваца,беше на промоция 🤑

# 454
# 455
  • Мнения: 1 355
Сантос си взех на една промоция от Кауфланд заедно с чашка, но ми се вижда много слабо. Иначе се сдобих с три пакета и бавно, бавно го изпивам между Лаваца и Давидоф.

# 456
  • Sofia
  • Мнения: 3 999
Коста Капсули взех в Гърция и много ми хареса. Изненадах се, понеже някъде бях чела, че кафето не е ок. Беше смеска латино американско и виетнамско и ми хареса. Виждам, че силата е 8 на това, което е сложено тук, не е ли слабо?

# 457
  • Мнения: 5
Ние дълго вземе бяхме на Лаваца вкъщи, докато от един клип в ютуб не видяхме реклама на една нова кафемашина на Caffitaly и си я взехме. Тя е с таблетки и независимо, че аз бях скептична, съм доволна от кафето, което прави- особено от таблетките им с лешник.

# 458
  • Мнения: 180
Обичам кафетата с плътен и силен вкус - в момента съм сложил Tchibo Barista Espresso - 100% арабика в кафеавтомата.

# 459
  • Мнения: 2 078
Здравейте ,да ми препоръчате кафе за еспресо машина, но по възможност да е малко по-едро смляно? Често ми се запушва цедката на ръкохватката, а понеже е с двойно дъно е невъзможно да се отпуши с изпитаните методи . В крайна сметка се налага на всеки няколко месеца да купувам нова,която не е никак евтина и вече се замислям с какво кафе да я ползвам. Пробвах да си купя някаква насипна Лаваца,помолих да ми го смелят една идея по-едро ,но никак не останах очарована,та ако някой купува насипно ,евентуално да препоръча и хубава смеска?

# 460
  • Мнения: 1 819
Здравейте ,да ми препоръчате кафе за еспресо машина, но по възможност да е малко по-едро смляно? Често ми се запушва цедката на ръкохватката, а понеже е с двойно дъно е невъзможно да се отпуши с изпитаните методи . В крайна сметка се налага на всеки няколко месеца да купувам нова,която не е никак евтина и вече се замислям с какво кафе да я ползвам. Пробвах да си купя някаква насипна Лаваца,помолих да ми го смелят една идея по-едро ,но никак не останах очарована,та ако някой купува насипно ,евентуално да препоръча и хубава смеска?

Каква е тази странна ръкохватка дето не може да се чисти?
С изкисване и механично чистене с върха на игла не става ли?
Ако ползвате по-едро кафе няма как да се получат добри резултати+ това повече разход на кафе ще имате...
П.П.Вариант е да пробвате с шварцкафе,но....

# 461
  • Мнения: 2 078
Самата цедка била с двойно дъно. Тия в сервиза от където ходих да търся цедка ми обясниха ,че била с двойно капсуловано дъно и затова не успявам да я отпуша. Предложиха ми някаква евтина алтернатива на самата цедка,но с нея каймака е кофти тъй като няма крема диск и накрая пак дадох 35 лв за нова цедка Grinning

# 462
  • Мнения: 14 964
Вече има нови цедки за тези машини.
И аз страдах две- три години с постянна подмяна на цедки.
Ще се опитам да кача снимка след малко
Сваля се дъното, с гумичка е и се почиства.
Взех си и за една, и за две дози.53 лева общо за двете, пак 35 е двойната

Последна редакция: ср, 04 авг 2021, 16:41 от tays

# 463
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Освен кафето е важно и как го приготвяте. Ние имаме автомат и много ни допадат Чибо Милано или Сицилия на зърна.

# 464
  • Мнения: 19 004
Доста изгодно в Хит Макс , само че до днес. Това ми е любимото Кимбо, в другите вериги 1 опаковка е 10-11 лв.

Общи условия

Активация на акаунт