Ноемврийче, покажи се - момче ли си или момиче?

  • 56 811
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 313
Мерси, момичета! Ще пробвам.

# 31
  • Мнения: 20
Добре дошли на новите момичета!

Да знаете лек за болезнени венци, който мога да ползвам сега, момичета?

И мен от едната страна ме болят. Зъболекарката ми е казала да четкам доста там, дори до разкървавяване - така по-бързо минавало, по нейна препоръка ползвам четка на Curaprox с 5460 влакна (че с други много съм си разранявала венците и то не където трябва, а идеята е да се почисти плаката от болното място). Иначе гаргара със сода, смрадлика; намазване с клеева тинктура също... Тъкмо ми мине и пак почне, ама не съм постоянна с горе описаното Simple Smile

# 32
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз съм в 11-та седмица и 4 д., втора бременност, имам момиче на година и половина Simple Smile
Не съм изчела всичко, почти не влизам тук, ще ми е по-удобно ако има фб група да ви следя там Simple Smile
Относно болезнените венци zimaa и аз съм за капки сандрин, вълшебни са  Wink
Гаденето ми отминава вече, не съм повръщала, с предната бременност пак бях така, беше ми кофти до към 4-ти месец.
Леко бременеене на всички пожелавам и здрави бебчета на финала   Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз съм в 11-та седмица и 4 д., втора бременност, имам момиче на година и половина Simple Smile
Не съм изчела всичко, почти не влизам тук, ще ми е по-удобно ако има фб група да ви следя там Simple Smile
Относно болезнените венци zimaa и аз съм за капки сандрин, вълшебни са  Wink
Гаденето ми отминава вече, не съм повръщала, с предната бременност пак бях така, беше ми кофти до към 4-ти месец.
Леко бременеене на всички пожелавам и здрави бебчета на финала   Heart Eyes

Добре дошла Simple Smile
имаме ФБ група, пиши ЛС на farewell с имена и мейл и тя ще те добави Simple Smile

Момичета, как се справяте със сънливостта на работното място? Аз направо незнам какво правя, супер неадекватна съм. Иначе не съм повръщала досега, но имам моменти на гадене, особено по време на хранене-точно когато винаги ми е било най-сладко Confused

# 34
  • Мнения: 313
Това с търкането на венците ми звучи направо брутално...

Аз фейсбук нямам и още не съм решила дали да си направя заради фб-грубата.

# 35
  • Мнения: 20
Това с търкането на венците ми звучи направо брутално...

Аз фейсбук нямам и още не съм решила дали да си направя заради фб-грубата.

Разбира се, не става въпрос да се стига до брутално разкървавяване, а и тези четки са super soft и трудно се стига до бруталности, само че са по-скъпи. Аз така в началото като ме боляха, даже четках много малко, за да не ме боли и мажех само с клеева тинктура (бяха ми пожълтяли зъбите чак от мазане и пак не ми минаваха венците) и зъболекарката каза, че трябва даже да четкам повече...но всеки организъм е индивидуален

# 36
  • Мнения: 631
Писах на farewell, но й е задръстена кутията.  Sad
Надявам се скоро да успеем да се присъединим във ФБ групата. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9
И при мен така изписа, иначе ми дава че е изпратено

# 38
  • Мнения: 20
Писах на farewell, но й е задръстена кутията.  Sad
Надявам се скоро да успеем да се присъединим във ФБ групата. Simple Smile

Аз даже не успях да изпратя съобщението си до farewell поради изчерпания лимит на кутията й Sad

# 39
  • Русе
  • Мнения: 57
Да се запиша и аз в новата темичка. Вече съм по-спокойна. Този път нещата са повече от добре и мисля,че финала ще е успешен. Гадене почти нямам,но зърната и гърдите ми са нетърпими. Много често ми се ходи до тоалетна. За сега е това от мен. И аз проявявам интерес към фб групата... леко бременеене на всички.

# 40
  • Мнения: 487
Зимааа,аз си направих ФБ заради предната групичка (с каката),та си струва.
Сега ще пиша на Ели да си оправи пощата и да ви включи.
Някой ще опита ли да ми напише на лично профила си във ФБ да опитам дали аз ще успея да добавям през тел.?

# 41
  • Мнения: 9
cvety83 имаш лс от мен Simple Smile

# 42
  • Мнения: 487
Трябва да сме приятели.Намери ме ти ако искаш.Писах лично.

# 43
  • Мнения: 313
Цвети, мерси за съвета! Ще си помисля.

Ангелче, благодаря за съвета! Просто търкането по рана не ми се вижда ок. Иначе идеята за жабуренето е супер.

Поръчах на мъжа ми Сандрин и ще го пробвам.

# 44
  • Мнения: 257
Момичета, имам една чуденка  newsm78   Подариха ми ваучер за масаж на цяло тяло с ароматни масла. Чудя се дали въобще да ходя, защото нито ги знам тези масла какви са, нито масажистът дали разбира. Четох из нета, че масажът по време на бременност е препоръчителен през 2-ри и 3-ти триместър, но трябва да се избере добър специалист, защото имало доста особености при масажите на бременни. Сигурно ще е приятно преживяване, но съм пред дилема  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт