Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 апр. 2017, 23:07 ч.

Да си разтълкуваме съня - 10

• 57 179
  • 532
  •   1
Отговори
# 525
Защо сънувам кошмари свързани с детето ми? Някой има ли обяснение..?
Днес сънувах как стои на външния переаз на терасата ни и се клатушка, на косъм да падне(живеем на 5ти етаж) , в съня ми беше на 1годинка и нещо, смееше се и се опитваше да се изправи.. Накрая падна вътре в самата тераса.. Събудих се разплакана и сърцето ми щеше да хвръкне..През месец-два сънувам такива ужасни неща свързани с него..ужасно неприятно чувство ми оставят с дни наред..

# 526
ММs, мисля, че това не са пророчески сънища, а сънища, породени от страхове.
Мислиш го детето, притесняваш се, страх те е да не му се случи това или онова.
Тези мисли рефлекират в съня.

# 527
Дано да е това, като всеки родител се притеснявам, но тези сънища ме държат в ужасно напрежение и страх..

# 528
Здравейте, знам че има и други теми но са стари незнам дали не съм объркала подгрупата...
Онзи ден сънувах странен кошмар като го разказвам е смешен .Сънувах как ме хапят три кучета може би пинчери, тичах из стай имаше църква наблизо.Четох ,че когато те ухапе куче насън това означава че враговете ти са по-силни ...

# 529
Дано да е това, като всеки родител се притеснявам, но тези сънища ме държат в ужасно напрежение и страх..
Също като моите сънища, в които със сина ми сме навън той играе, и аз изведнъж го изгубваме от поглед, почвам да плача да го търся..... Ужасно е, напълно те разбирам....

# 530
Червено във всякаква форма, коса, рокля, стая е знак че скоро ще получиш вест.

# 531
Цитат
Червено във всякаква форма, коса, рокля, стая е знак че скоро ще получиш вест.
По-скоро означава, че ще научиш някаква истина.

Не знам дали сте наясно, че унифицираните тълкувания са като да си четеш хороскопа във вестниците.
Например - тълкуванието на булка е болест и това е един много затормозяващ сън. Но не всеки сън се сбъдва.
Аз досега три пъти съм сънувала  сънища, които сбъднаха се буквално и безкомпромисно. Но и съм сънувала същите или подобни символи, без сбъдване.
Затова не се вкарвайте в тревоги за всеки лош сън - понякога може да означава точно обратното или да не значи нищо.

# 532
Вярвам на сънищата вече! Преди 3 години сънувах един пророчески, събудих се изпотена от притеснение, прочетох в нета какво означава, в няколко съновника. Случва ми се, не мога да  променя случващото се... Живея в ад но, все се надявам, че ще дойдат и по-добри времена!

Общи условия

Активация на акаунт