Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 апр. 2017, 17:33 ч.

Чихуахуа и други миниатюрни породи

• 43 784
  • 423
  •   1
Отговори
# 420
Тези дни загубих четириногото си дете.
Опетвам се да намеря развъдник за руски той териер, но не успявам, ако знаете може ли да споделите?
За чихуа откривам Анфарис Кинг, да споделите и за други.
Здравей, развъдник за чихуа -
 Professional Kennel - Chihuahua - Marsis Angels
Моята принцеса е оттам .

# 421
Оставете си малко време преди да си взимате ново куче. Новото няма да е като вашето си.

# 422
  • Пловдив
Елфичка, знам. Цял живот живея с животни, но всички са били до мен до старост, това ми момче си отиде при нелеп инцидент, друго куче изтъкано и даряващо толкова любов към всички не съм виждала, няма и да видя. Да не говоря, че размерът му явно ми е повлиял, защото навсякъде е бил с мен /сядам на заведение първо него храня, отказвала съм се от хотелски комплекси, защото не пускат животни и т.н./, той ми е първото дете. Всичките ми животни са прибрани от улицата и съм на принципа, че кучето си среща човека. Търся сега с мисълта, някое куче да ме поиска. Знам, че нито ще го замести, нито ще ме накара да го забравя.

# 423
Много добре те разбирам. И аз съм така. Първо за четирикракото дете гледам да има и после за мен. Добре ме е обучила.

Общи условия

Активация на акаунт