У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (27)

  • 77 818
  • 801
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 365
Според IMDB трябва да има през 2019г. И аз много го харесвам.
Сега чакам с нетърпение да излезне The Nun, в края на тази година. Очаква се да е сериознооо зловещ Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 709
Ооо да и аз го чакам този с нетърпение, тая година ми се струва малко постна от към ужаси.

# 242
  • Мнения: 978
Премиерата на the nun е на 7 септември 2018, доколкото разбрах.

Иначе и аз го чакам с нетърпение. Надявам се да е зловещ и да си заслужава чакането.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 158
Гледаx  Ghostland  / Страна на призраци (2018)
, определено  е  интересно замислен , и държи под напрежение. Хареса ми много и препоръчвам   

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Случайно да знаете дали ще има 3-та част на "Заклинанието". Това ми е любимият ужас и много силно се надявам да има, а и много се кефя на Вера Фармига. Много добър избор за Лорейн Уорън според мен Simple Smile

Не съм сигурна дали информацията е достоверна, но пише, че датата на премиерата (за САЩ) е 3 юли 2019 г.

# 245
  • София
  • Мнения: 709
Доста ще си почакам. А какво ще кажете за Анабел: Сътворение? Не знам дали не беше от създателите на Заклинанието, ама след като го гледах три дена спах на светната лампа Grinning

# 246
  • Мнения: 798
И на мен много ми хареса.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 158
Истина или предизвикателтво

Определено ми хареса

# 248
  • Мнения: 4 711
Здравейте,

The Nun е от два дни по кината, някой престраши ли се?  Mr. Green

Също така, да сте гледали някой интересен европейски филм в скоро време? Когато имам желание, ще направя един пълен списък с испанските филми, че нали хич не съм им фен  Joy

# 249
  • София
  • Мнения: 8 103

Когато имам желание, ще направя един пълен списък с испанските филми, че нали хич не съм им фен  Joy

Чакам с нетърпение.

# 250
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Като се върна в БГ първата ми работа е да гледам The Nun Wink

# 251
  • София
  • Мнения: 1 158
Да , гледах го на Imax , не е лош филма ,но не е ужасяващо страшен според мен.
 Който е гледал и  другите филми ще му е интересно
 

# 252
  • Мнения: 4 711
Аглея, ще се постарая за другата седмица. Ще видя какво и DimiLoca беше пускала  Peace

paranoir, благодаря ти за мнението. Значи няма да му се плашим на този  Mr. Green

# 253
  • София
  • Мнения: 1 158
Филма има "изкачащи моменти" , и това му беше най -страшното. На истина или предизвикателство ,ми хареса ,че има адекватен и смислен замисъл. Не е поредната американска боза

# 254
  • Мнения: 1 852
Хареса ми истина и предизвикателство, замислено като цяло всичко. Добър е! Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт