2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 287
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 352
Щом не Кинг, тогава Кунц. Последното негово, което четох и ми хареса бе "Студен огън".

Аз наскоро прочетох “Отвъдни очи”. Наистина ми допадна. Simple Smile

Mijjj, мерси, веднага проверявам за тази трилогия. Wink

Ако някой друг се интересува от този жанр, давам и моето предложение - Часът преди мрака на Дъглас Клег. Тази книга ми взе дъха на мен. За жалост след нея не съм намирала нищо такова.

# 376
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте, четящи! Simple Smile
Търся си книга (художествена литература) с паранормална насоченест. Ако може да не е на Стивън Кинг. Simple Smile
Искам нещо призрачно, мистично и страшно.
Ако се сещате за такава книга, моля споделете. 🌺
Моите предложения:
"Земно ядро", Скот Сиглър
"Пазители", Дийн Кунц
"Малвил", Робер мерл

# 377
  • София
  • Мнения: 43 903
Привет, търся книга на тема антиутопия, да e наистина силно въздействаща. Не съм чела нищо по темата, така че съм отворена за предложения. Simple Smile
Паоло Бачигалупи - Момиче на Пружина и Водосрез, особено първата Simple Smile
Стивън Кинг - Дългата Разходка, Бягащият Човек, Сблъсък
Джош Малерман - Кутия за Птици

# 378
  • London, UK
  • Мнения: 252
Здравейте, четящи! Simple Smile
Търся си книга (художествена литература) с паранормална насоченест. Ако може да не е на Стивън Кинг. Simple Smile
Искам нещо призрачно, мистично и страшно.
Ако се сещате за такава книга, моля споделете. 🌺
Аз ще дам своя глас за "Призраци в моята глава" - отговаря на всички критерии, плюс че е много интересна и добре написана 😊

# 379
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И от мен глас за "Призраци в моята глава". Като добавям и "Лятото на страха" на Дан Симънс.

# 380
  • Мнения: 5 352
Лу, Лятото на Страха съм си я запазила за специален повод. Simple Smile
Ще погледна “Призраци в моята глава”. Поне като заглавие звучи обещаващо. Hug

# 381
  • Варна
  • Мнения: 623
И от мен глас за "Призраци в моята глава"! Такова развитие не бях очаквала!

Едит: В този ред на мисли добавям и "Заклинателят". Даже в "Призраци в моята глава" се споменава тази класика я жанра. Grinning

Последна редакция: ср, 06 фев 2019, 19:43 от StarBright

# 382
  • Berlin
  • Мнения: 11 180
Ще си пусна въпроса в други теми. Simple Smile

# 383
  • Мнения: 6 131
Дълго време си пазех последната непрочетена книга на Гийом Мюсо, но снощи се предадох и я почнах. Търся автори и/или книги в негов /подобен/ стил.

# 384
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дълго време си пазех последната непрочетена книга на Гийом Мюсо, но снощи се предадох и я почнах. Търся автори и/или книги в негов /подобен/ стил.

evencee, пробвала ли си Марк Леви? Не е едно към едно с Мюсо, но на мен ми навява подобни асоциации при четене.

# 385
  • Мнения: 6 131
evencee, пробвала ли си Марк Леви? Не е едно към едно с Мюсо, но на мен ми навява подобни асоциации при четене.
Не, Лу, но ще се поправям. Харесах "Чувство, по-силно от страха" като за начало.

# 386
  • пловдив
  • Мнения: 208
Препоръчайте ми книга като "живот в скалите", а аз ви препоръчвам нея - уникална:)

# 387
  • Мнения: 579
Препоръчайте ми книга като "живот в скалите", а аз ви препоръчвам нея - уникална:)
"Бабо,  разкажи ми спомен", И. Самуилова и "Три ябълки паднаха от небето", Нарине Абгарян до някаква степен, както и "Хората, които са винаги с мен" от същата авторка.

# 388
  • пловдив
  • Мнения: 208
Може ли да ми препоръчате историческа книга, която да ви е впечатлила? Независимо дали е за българска или световна история.

# 389
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може ли да ми препоръчате историческа книга, която да ви е впечатлила? Независимо дали е за българска или световна история.
Другата Болейн, Филипа Грегъри
Граф Монте Кристо, Александър Дюма, както и трилогията Маргьорит дьо Валоа на същия автор
Сега чета "Устоите на земята", Кен Фолет - силно впечатляваща

Общи условия

Активация на акаунт