Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 апр. 2017, 21:21 ч.

2. Препоръчайте ми книга като...

• 94 544
  • 639
  •   1
Отговори
# 630
Аз пак съм в търсене на някоя забавна, лека книга Simple Smile Прочетох предишните препоръчани, минах пак през една дълга серия трилъри и сега имам нужда от нещо разтоварващо.

# 631
Аз пак съм в търсене на някоя забавна, лека книга Simple Smile Прочетох предишните препоръчани, минах пак през една дълга серия трилъри и сега имам нужда от нещо разтоварващо.
Къщата в Амалфи на Елизабет Адлър.

# 632
Здравейте, можете ли да ми препоръчате книги, които са като произведенията на Колийн Хувър? Благодаря! Flowers Cherry Blossom

# 633
Здравейте,

Моля, препоръчайте ми книги подобни на тези на Дан Браун!
Неговите съм изчела до една, а жанрът много ми допада. Simple Smile

# 634
  • Варна
Здравейте,

Моля, препоръчайте ми книги подобни на тези на Дан Браун!
Неговите съм изчела до една, а жанрът много ми допада. Simple Smile

"Ритуалът" и "Грехът на Лилит" - Радко Пенев

# 635
Препоръчайте нещо приключенско, пътеводител на планинарска тематика. Сега чета  "моето приключение в дивото" и търся нещо сходно.

# 636
Препоръчайте нещо приключенско, пътеводител на планинарска тематика. Сега чета  "моето приключение в дивото" и търся нещо сходно.
"Разходката на баба Гейтуд", но не съм я чела, за да дам мнение.

# 637
  • София
"Разходката на баба Гейтуд", но не съм я чела, за да дам мнение.

Ето моето мнение за баба Гейтуд - https://bit.ly/2we4AF1 На мене не ми е сред любимите книги, но на някой, който търси точно такава тематика, сигурно ще се хареса.

# 638
  • Belgium
Аз бих препоръчала "Поздрави от синята палатка" на Петя Кокудева.

# 639
  • в оазис

Последна редакция: чт, 19 мар 2020, 18:41 от ananas

Общи условия

Активация на акаунт